Beykoz Ev Taşıma Firmaları

beykozevdenevenakliyatfirmalari

 Beykoz ev taşıma firmaları olarak 30 kişi çalışma sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana her zaman amacımız kendirimizi geliştirmek ve gereken yere kısa zaman içerisinde gelmek olmuştur. Teknolojiyi yakından takip etmemizden dolayı kısa zamanda en iyi yerlere gelmeyi başardık. Her zaman müşteri odaklı çalışmaya gayret ettik. Müşterilerimizi birinci sırada tuttuğumuz için onların memnuniyetini sağladık. Firmamızın geçmişi uzun senelere dayanır ve bu nedenden dolayı profesyonel olarak adlandırılırız. Taşımacılıkta firmanın profesyonel ve uzman olması çok önemlidir. Çünkü amatör bir şekilde çalışma sağlayan firmalara karşı güven oluşmaz. Aynı zamanda eşyalar her zaman risk ile karşı karşıya kalır. Biz bu riski en alt seviyeye indirdikten sonra hizmetimize başlıyoruz. Bizimle risk tamamen ortadan kalkıyor. Çünkü hizmetimizi vermende evvel nasıl tedbirler alabileceğimizi düşünüyoruz. Daha sonra gerekli olan bütün tedbirleri alıyoruz ve daha sonra taşımacılık işlemine geçiyoruz. Eşyalarınız bizim için çok değerlidir. Bu sebeple de bizlere istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilir ve gerekli hizmeti alabilirsiniz

Firmamız siz değerli müşterilerine asansör ile nakliyat hizmeti sağlar. Çünkü artık ülkemizde yüksek katlı bina bir hayli çoktur. Bu binalara da eşya çıkarmak ise çok zordur. Bu binalara insan gücü ile eşya taşınırken eşyalar zarar görebilir. Bir yere çarpabilir veya düşüp kırılabilir. Bu sebepten dolayı da yüksek katlı binalar için her zaman asansörü tercih ediyoruz. Eğer binanın kendi yük asansörü var ise onu kullanırız. Fakat binada yük asansörü mevcut değil ise o zaman biz asansör getiriyoruz ve kurulum işlemlerini gerçekleştirdikten sonra eşyalarınızı çıkarıyoruz. Asansörlerimiz çok güvenlidir. Eşyalarınızın emniyetli olduklarını size gösteririz ve sizi ikna ettikten sonra eşyalarınızı çıkarırız. Asla sizin şüphe içerisinde kalmanıza müsaade etmeyiz. Bizim için siz çok değerlisiniz. Bu sebeple de öncelikle sizin kafanızda bulunan soru işaretlerini yok ediyoruz ve daha sonra işlerimize başlıyoruz. Asansörlerimiz çeliktir. Bu sebeple de çelik asansörlerimiz de eşyalarınıza hiçbir zarar gelmez. Aynı zamanda etrafı da kapalıdır. Eşyaların düşme gibi bir tehlike ile karşılaşması söz konusu değildir. Normal eşya taşlıma ile kıyaslandığında asansör ile eşya taşımak hem daha kolaydır hem de daha risksizdir. Aynı zamanda asansör ile eşya taşımanın bir diğer avantajı da süre den tasarruftur. Daha kısa zaman içerisinde eşyalar gideceği yere ulaştırır ve bu sebeple de süreden tasarruf etmiş olursunuz. Sizde eşyalarınızı asansör ile çıkarak istiyorsanız ve güvenilir bir firma bulmak için çabalıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere istediğiniz her an hizmet vermeye hazırız. Sizlerin iyiliği için gece gündüz demeden kesintisiz bir şekilde çalışıyoruz.

Sigorta Kapsamlı Nakliye Hizmetli

Beykoz ev taşıma şirketimiz sizlere sigorta kasalım nakliye hizmeti sağlamaktadır. Eşyalarınız ne boyutta olursa olsun, kaç adet olursa olsun her zaman sigortalıyoruz. Çünkü biz sorumluluk kabul etmiyoruz. Birçok firma sigorta işlemini gerçekleştirmeden eşyaların taşınmasını sağlarlar. Ama bu esnada eşyalara zarar gelse; bu firmaya ait olmaz ve bunu müşteri kendi karşılar. Fakat biz sizin zor durumda kalmanızı istemiyoruz ve hak ettiğiniz değeri sizlere veriyoruz. Sigorta yapmadan eşyalarınızı yerinden oynatmıyoruz. Bizim için öncelik müşterilerimizin mutluluk yaşaması ve bizden memnun olmasıdır. Eşyalarınıza bakmaya gedikten sonra randevunuzu oluştururuz ve bunun ardından ise sigorta işlemlerini gerçekleştiririz. Sadece yolda giderken değil; paketleme esnasında bile eşyalarınıza zarar gelir ise bu problemi firmamız karşılıyor. Sizde sigortalı nakliyat hizmeti arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Ekip, Kaliteli Hizmet

Beykoz ev taşıma firmaları olarak profesyonel ekibimiz ile dilediğiniz an hizmet vermeye hazırız. Ekibimizde çalışan kişilerin her biri çok özeldir. Çünkü her biri ayrı bir şekilde eğitimden geçerler. Eğitimden geçirmemizin nedeni profesyonel ve işini bilen birileri olmasıdır. Asla sıradan kişileri bünyemizde barındırmayız. Düzenli aralıklar ile herkese eğitim veririz. Personellerimizin yeterlilik belgesi ve sertifikası mevcuttur. Her geçen gün kendimizi geliştirmek için uğraşıyoruz.  Çünkü kendimizi geliştirdiğimiz zaman size daha iyi hizmet vereceğimizi düşünüyoruz. Teknolojiyi sürekli olarak takip ediyoruz ve ayak uydurmaya çalışıyoruz.  Bizden hizmet almanız için öncelikle bizi aramanız ve randevu oluşturmanız gerekir. Randevuyu oluşturduğunuzda o tarih ve saatte adresinize geliriz. Hiçbir zaman geç kalmayız ve sizin işlerinizi ertelemeyiz. Adresinize geldikten sonra eşyalarınızı paketliyoruz. Paketlemek için bazı malzemelere ihtiyaç duyulur. Ancak sizin zahmet etmenize gerek yoktur. Çünkü bu malzemeleri biz kendimiz getiriyoruz. Taşımacılık işi sizin için sorun olmaktan çıkacak ve rahat bir şekilde bu süreç gerçekleşecektir. Eşyalarınız paketlendikten sonra çelik kasa olan kamyona yerleştirilir. Birçok çeşit aracımız vardır ve eşyalarınızın miktarına göre de farklı eşyalar ile gelebiliriz. En kısa zamanda eşyalarınızı taşımak bizim görevimizdir. Kaliteli hizmetimizin yanı sıra hızlı hizmet olanağı da sağlıyoruz. Sizlerin hayaline ulaşmasını ekip olarak sağlıyoruz. Sizde profesyonel ekiplerden yardım almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın