Çocuklu Aileler İçin Ev Taşıma Önerileri

evdenevenakliyat

Yeni eve taşınma süreci yorucu ve vakit alan bir işlemdir. Çocuklu aileler bu süreçte oldukça zorlanmaktadırlar. Çocuğun her bakımdan anne babaya muhtaç olması ebeveynleri taşınma sürecinde oldukça zorlamaktadır. Anne babaların bu süreçte kolaylık sağlaması için bu yazıyı sizler için derledik. Gelin beraber çocuklu aileler için ev taşıma önerilerine bir göz atalım.

Ev Taşımadan Önce

Ev taşıma sürecinden önce birçok dikkat etmeniz gereken detay vardır. Örneğin; boya-badana, temizlik, abonelikleri açtırıp kapattırma, evi toparlama, paketleme-kolileme… Bu detayların hepsiyle uğraşmak çocuklu aileler için çok zor olacaktır. Çocukla sürekli ilgilenmek zorunda olduğunuz için vaktiniz kalmaya bilir veya çocuğa ayırmanız gereken vakti ev taşıma işlemini ayırdığınız için çocuğunuz size sorun çıkartıp huzursuz olabilir.

İlginizi çekebilir:Elektrik ve Su Aboneliği İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Çocuklu Aileler İçin Öneriler

  • Profesyonel bir nakliyat firması bulmanız bu noktada en önemli şey haline geliyor. Anlaştığınız evden eve nakliyatla ev taşıma işlemini siz karışmadan sizin yerinize halleden bir ekip sizi büyük bir dertten kurtaracaktır. İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları Nasıl Hizmet Verir?
  • Nakliyat firmasından mutlaka ev taşıma öncesi hangi gün ve saatte geleceklerinin teyidini alın. Çocuğunuzu ev taşıma öncesi size güçlük çıkarmaması için yemeğini yedirme tuvalete götürme ve uykusunu alma gibi durumlar için öncesinde hazırlamış olursunuz. Ev taşıma günü gelince de aklınız çocuğunuzda olmayacak şekilde o günü geçirebilirsiniz.
  • Ev taşımadan önce boya badana işlerini halletmenizde fayda var daha sonra yapılacak boya badana işlemi eşyalar ve çocuklarla birlikte kabusunuz olabilir bir anda. İşinde iyi birilerini bulduğunuz zaman arada sırada kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Ustaların başında bekleme zahmetinden de kurtulmuş olursunuz.
  • Temizlik işlemini de boya badana gibi ev taşıma günü öncesinde yaptırmanızı öneriyoruz. Böylece daha hızlı bir ev taşıma süreci atlatmış olursunuz. Zaman sizin için en önemli kaynak çünkü.
  • Ev taşıma işlemi gerçekleştirilirken ilk olarak çocuk odasının hazırlanması oldukça önemlidir. Çocuğun alıştığı odaya ve yatağa biran önce kavuşması sizi daha çok rahatlatacaktır. Çocuk yatağının açılmasıyla birlikte eğer öğlen uykusu alışkanlığı varsa çocuğunuzu yatağına yatırıp ev taşıma sürecine devam etmeniz sizin adınıza çok yararlı olacaktır.
  • Eğer emanet edebileceğiniz bir yakınınız varsa çocukları ev taşıma işlemi bitene kadar bırakmanız en doğru seçenek olacaktır.

İstanbulcan nakliye olarak profesyonel hizmetlerimizle ve planlı nakliyemizle beraber size en kolay ev taşıma yolunu sunmaktayız. Bizimle aşağıdaki numaralardan iletişime geçebilirsiniz. Bu yazızmızda size çocuklu aileler için ev taşıma önerilerinde bulunduk. Umarız yazımız işinize yaramıştır. Yeni evinizde güle güle oturmanız dileğiyle…

İlginizi çekebilir: Ev Taşıma İşleminizde İstanbulcan Nakliye’yi Tercih Etmeniz için 5 Neden

İlk Kez Evini Taşıyacaklar için 7 Pratik Öneri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın