En Uygun Evden Eve Nakliyat Firmaları

evdenevenakliyatfirmalari

Evden eve nakliyat konusunda herkesin zorlandığı konuların başında güvenilir ve profesyonel bir nakliye firmasının nasıl bulunacağı gelir. Konu sadece bununla bitmemekle birlikte yaptığınız araştırmalar sonucunda  bulunan evden eve nakliyat firmalarının taşıma işlemini için çıkaracağı fiyatının ne kadar olacağı ve sizi ne kadar etkileyeceği sorusu kafanızı karıştırabilir. Siz müşterilerimiz bizlere güvenip eşyalarınızı gönül rahatlığı ile emanet ederken bizlerde sizleri memnun edebilmek için elimizden gelen tüm çabayı sarf ederek yıllardır bu işi severek yapıyoruz. Çalışanlarımız ile birlikte verdiğimiz emek sonucunda elbet ki bir karşılığı olacaktır. Fakat bunların nasıl belirlendiğini  İstanbulcan Nakliye olarak bu yazımızda evden eve nakliyat fiyatlarını belirlerken etki eden faktörleri, fiyatlar hangi durumlarda azalırken hangi durumlarda arttığını  sizlere açıklamaya çalışacağız.

Evden Eve Nakliyat Mesafesi

Nakliyeci eşyanın taşınacağı mesafeyi öğrenerek ne kadar zaman ve yakıt harcayacağını tespit etmeye çalışır. Şehirler arası taşıma  için fiyat artışı kilometreye göre değişerek bunun sonunca bir fiyat oluşturulur. Fakat şehir içindeki mesafe şehirler arası gibi çok fazla kilometreye sahip olamayacağı için fiyat da buna göre azalan bir durum gösterir. İstanbulcan Nakliye olarak evden eve nakliyat için bizi tercih eden müşterilerimizden tam adres alarak daha sağlıklı bir fiyat aralığı çıkartıyoruz. Çünkü bazı mahalleler ilçenin merkezine çok uzak olabiliyor. Bu durum taşınma günü öğrenilince fiyat değişebiliyorken istenmeyen durumlar ile karşılaşılabilir.evdenevenakliyatfirmaları

 

 

Odalarınızın Sayısı

Odalarınızın sayısı ile evden eve nakliyat firmaları taşınma  işlemi için ne kadar eşyanızın olduğunu tespit etmektedir. Evinizin oda sayısına göre nakliyat kamyonu seçilir ve evinizin eşyalarını hızlı ve kolaylıkla taşıyabilmek için belirli sayıda işçisi getirilir. Oda sayısı nakliyat fiyatını doğrudan etkilediği için nakliyat sonrasında hem evden eve nakliyat firmasının hemde müşteri mağduriyeti yaşanmaması için doğru şekilde paylaşılmasına önem verilmelidir. Oda sayısı ile beraber eşyanızın resmini çekip nakliyat firması ile paylaşın. Ne kadar eşyanızın olduğunu en iyi böyle gösterebilirsiniz.

evdenevenakliyatfirmaları

Eşyaları Paketleme

Evden eve nakliyat firmaları tüm ev eşyalarını paketleyip yeni evinize taşır.Sizler yorulmadan bir şeyleri taşımak zorunda kalmadan tüm işi anlaştığınız firmanız yapar. Ancak her işte olduğu gibi bu hizmetin de bir karşılığı vardır. Fakat size fiyatın fazla geldiği durumlarda, kolay olan sizi zorlamayacak eşyalarınızı eğer isterseniz sizler paketleyerek ödeyeceğiniz ücreti aza indirebilirsiniz. Evden eve nakliyat firmanıza  sadece mobilya ve beyaz eşyaları paketleme kalsın. Firma beyaz eşya ve mobilyaların demontajını yapar paketler ve yeni evde de kurulumunu yapar.

evdenevenakliyatfirmaları

Fiyatı Arttıran Diğer Faktörler

Asansörlü nakliyat hizmeti istiyorsanız bu hizmetin her şehirde farklı bir fiyat tarifesi vardır. Bunu evden eve nakliyat firmanız ile konuşarak belli bir fiyat aralığı alabilirsiniz.Kamyon ile bina girişi arası belli bir  mesafeden fazla olursa firma bu mesafe için ilave ücret talebinde bulunabilir. Özellikle sitelere yapılan taşımalarda bu sorun sıklıkla yaşanmaktadır. Nakliyat kamyonu site içine giremeyince oluşan mesafe için ilave ödeme yapmanız gerekmektedir. Özel ve ağır bir eşyanız varsa bu eşyanın taşınması da ilave ücret gerektirir.

evdenevenakliyatfirmaları

 

Bu yazımızda  sizlere evden eve nakliyat firmalarının fiyat aralığını belirlerken göz önüne aldıkları, fiyatları arttıran ve azaltan faktörlerden bahsettik. Daha fazla bilgi almak için iletişim kısmından bizlere ulaşabilir yada merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Dikkatinizi çekebilir: En Uygun Nakliye Fiyatları Nasıl Bulunur?

Evden Eve Nakliyat Firması Bulurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın