Ev ofis taşıma

istanbulcannakliyeevtasimasurecinizinasilkolaylastirir

EV VEYA OFİS TAŞIMADA NAKLİYENİN ÖNEMİ

İnsanlar, iş değiştirme, tayin, ev veya ofis yenileme vb. sebeplerden dolayı yer değiştirmeye ihtiyaç duyarlar. Yer değiştirme yani halk diliyle taşınma gittiğiniz yere bağlı olarak bazen hüzün bazen de mutluluk verir. Yerleştiğiniz semte uyumluluk sağlama, okul mesafesi, hastane mesafesi, sosyal alanlar ve daha sayılabilecek bir çok faktör taşındıktan sonra insanların yaşamını doğrudan etkiler. Taşınma kararı alan müşterilerimize yeni yaşam yerlerinde mutluluklar dileriz. Ve belirtmek isteriz ki taşınma sonrası yaşanabilecek sorunlar olduğu gibi taşınma esnasında yaşanma olasılığı olan durumlar var. İstanbul Can Nakliye olarak bu olası talihsiz sorunları minimize etmeyi kendimize görev biliriz. Kısaca bu sorunlardan bahsetmek gerekirse…

Ev ofis taşıma

Bu tarz sorunlar bazen firma taraflı, bazen müşteri taraflı, bazen de iki taraflı olabiliyor.

Eşya miktarı, ev durumu, mesafe

İş verdiğiniz firma sizden bu bilgileri mutlaka istemeli. Çünkü ancak bu bilgiler dahilinde size sağlıklı fiyat verebilir. Nakliye işi için bir firma ile görüşüyorsanız ve bu firma bu bilgileri sormadan gelişi güzel bir fiyat söylüyorsa uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bazen eş ya miktarı fazla ek bir araç, bazen taşınacak ev veya ofis zemin katta olabileceği 3. Katta da olabilir. Bu durumda vince ihtiyaç duyulabilir. Gidilecek mesafede önemlidir ki firmanın maliyetini doğrudan etkileyen faktörlerden biriside bu. Bu faktörü göz ardı edip bir fiyat veriliyorsa o firmanın niyeti nakliye dışında her şey olabilir. Sektörün bu sorunlarıyla baş etmek için varız, size en sağlıklı nakliye hizmetini gerçekleştirmek için varız.

Trafik ve Zaman

Malumunuz İstanbul’da hizmet vermekteyiz. İstanbul trafiği şartlarında belli bir mesafenin alacağı zamanı dakik olarak belirlemek neredeyse imkansızdır. Yine size kesin bir saat, dakika verilmesi söz konusuysa bu ancak bir şekilde gerçekleşebilir. O da haddinden daha fazla zaman söylemek.! İstanbul Can Nakliye olarak bizim firmamızda böyle bir sorunun söz konu olamadığını belirmek isteriz. Ki biz müşterilerimizden gelen nakliye saati, çıkılacak kat sayısı, gidilecek mesafe, gönderebileceğimiz elaman sayısı gibi faktörleri göz önünde bulundurarak size bir zaman aralığı vermekteyiz.

Araç Seçeneği

Gidilecek yer belli, mesafe belli, kat belli peki ya çalıştığınız firma tek tip araç kullanıyorsa. Mağdur olmaz mısınız? Her taşıma seçeneğine uygun araç bulundurmakta, gerektiğinde büyük veya küçük kamyonet, gerektiğinde vinç, gerektiğinde yeterli elaman sayısı bulundurarak sizi mağdur etmemek için elimizden geleni yapmaktayız.

 

Ev ofis taşıma” te bir düşünce

  1. CANER YILDIRIM diyor ki:

    Eşyalarım yeni olduğu için firma araştırması konusunda oldukça titiz davrandım. Emlakçımın tavsiyesiyle bu firmaya ulaştım. İşlerini gayet titizlikle yapan bir ekipleri var. Bütün eşyalarımı tek bir hasar olmadan hızlıca taşıdılar. Tekrar taşınma gereksinimim olursa ilk adresim kendileri olucak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın