Ev Taşıma Ücretleri

evtasimaucretleri

Baharın son haftalarını geride bırakırken yavaş yavaş yaz aylarına yaklaştığımız şu dönemde hem öğrenciler, hem aileler, hem de evlenmeye hazırlananlar için yeni bir eve taşınma konusu da gündeme gelmiş durumda. Taşınacağınız yeni evi bulmak, eşyaları yeni evinize nasıl yerleştireceğinizi düşünmek, hangi nakliye firmasıyla çalışacağınıza karar vermek yeterince zorken bir de bu işlemi olabildiğince ekonomik bir şekilde çözmek adına ev taşıma ücretleri aklınızı ayrıca kurcalıyor olabilir. Taşınmanın size ne kadara mal olacağını bilmek bu süreci daha hazırlıklı ve stressiz bir şekilde atlatmanızda büyük rol oynuyor. İşinizi biraz daha kolaylaştırıp, taşınma sürecinin ne kadara mal olacağını öğrenmeniz adına bu yazımızı sizler için hazırladık.

Ev Taşıma Ücretleri İçin Eşya Hacminizi Bilmek Önemli

Eşyalarınızın büyüklüğü, hacmi, nasıl taşınacağı eşyalarınızı taşırken nakliye firmasının ne tür bir araç kullanacağını belirliyor. Bu etken eşyalarınızın nereden nereye taşınacağından, ne zaman taşınacağından bağımsız olarak ev taşıma ücretleri konusunda kritik değişken haline geliyor. Taşınma öncesi eşyalarınızın ne kadar yer kaplayacağını az çok tahmin ederseniz işinizin bu noktada epey kolaylaşacağını tahmin etmek zor değil. Böylece anlaşmış olduğunuz nakliye firmasına daha doğru bilgi vererek sizin ihtiyacınız doğrultusunda uygun boyutta araç göndermelerini sağlayabilirsiniz. İhtiyacınızdan daha büyük bir araç gereksiz masrafa yol açacaktır. Eşyalarınızın tamamen sığmayacağı küçük bir araç ise taşıtın iki sefer git gel yapmasına ve dolayısıyla sizin daha çok ücret ödemenize neden olacaktır. Bu yüzden eşyalarınızı olabildiğince demonte hale getirmeniz, bir arada paketlemeniz, eşyaların araç içerisine boşluk kalmayacak bir şekilde yerleştirilmesi önem arz etmektedir.

Oda Sayısı Ortalama Ev Taşıma Ücretleri
1+1   450-1850 ₺
2+1   550- 1950 ₺
3+1   850- 2250 ₺

Eşyaların Taşınacağı Lokasyonlar Ev Taşıma Ücretlerini Etkiler

Eşyalarınız nereden nereye götürülecek? Eğer başka bir şehre nakliye işlemi gerçekleştirecekseniz, şüphesiz ki bu işlem sizin için çok daha masraflı olacaktır. Mesafe arttıkça aracın yakmış olduğu benzin de arttığı için daha çok ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Ama aynı şehrin içerisinde de ilçeden ilçeye ev taşıma ücretleri değişebilmektedir. Eğer nakliye firmasının izlemesi gereken güzergah üzerinde yüksek ücrete sahip otoyol, gişe, köprü gibi geçişler mevcut ise bu da ev taşıma ücretini artıracaktır. Özellikle İstanbul’da nakliye işlemi gerçekleştireceğiniz zaman eşyalarınız farklı kıtaya aktarılacaksa nakliye aracı üçüncü köprüyü kullanmak zorunda. Bu durum da yine nakliye ücretini etkileyebilmekte. Eşyalarınızın taşınacağı evin hemen yakınında, hatta mümkünse binanın önünde nakliye aracının park edebileceği bir alan bulunması da ekstra park ücreti ödememeniz açısından kritik.

Maltepe Evden Eve Nakliyat İşlemleri Kolayca Nasıl Yapılır? 

Avcılar Nakliyat Firmaları

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları Secerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Eşyalarınızın Paketlenme Süreci Ev Taşıma Ücretini Değiştirir

Eşyalarınızın sökülmesini, daha sonrasında monte edilmesini, taşınma süreci öncesinde paketlenmesini, organize bir şekilde bir arada muhafaza edilmesini kendi kendinize hallederseniz nakliye firmasından ekstra bir hizmet almak durumunda kalmayacağınız için ev taşıma ücretleri noktasında tasarruf etmiş olursunuz. Ancak kendi kendinize sökemeyeceğiniz çok büyük eşyalarınız varsa, eşyalarınızı sağlam bir şekilde paketleyebileceğinizden kuşku duyuyorsanız ya da tüm bu işlemleri yerine getirmek için yeterli vaktiniz bulunmuyorsa nakliye firmasından paketleme ve kurulum hizmeti almak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda ekstra almış olduğunuz hizmet için de taşıma ücretine ek olarak ücret ödemek durumunda kalırsınız ve ev taşıma ücretleri de otomatik olarak artmış olur.

Eğer taşınma öncesinde eşyalarınızın sayısını, hacmini, hangi eşyalarınızın sökülerek taşınabileceğini, aracın hangi güzergahı kullanarak yeni adresinize ulaşacağını, ne tür hizmetlere ihtiyacınız olduğunu ve ev taşıma sürecinde neleri kendiniz halledeceğinizi net olarak belirler ve buna göre nakliye firmasına bilgi verirseniz ne kadar ücret ödeyeceğiniz de taşınmadan önce kesin olarak hesaplanmış olur ve sonrasında sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Seçtiğiniz Nakliye Firması Ev Taşıma Ücretini Değiştirir

Anlaşma yapmadan önce evden eve nakliye firmalarını iyice araştırmanız ev taşıma ücretini daha uygun fiyatlara yararlanmanızı sağlayacaktır. Profesyonel ve planlı bir evden eve nakliye firması size her zaman huzurlu bir taşıma hizmeti sunmaktadır. İnternetten edindiğiniz bilgiler ışığında müşteri memnuniyeti yüksek olan yerlerden ev taşıma ücretleri hakkında bilgi edinirseniz genel ev taşıma ücretleri hakkında bir fikir aklınızda oluşmuş olacaktır. Sizin için en uygun fiyatlı evden eve nakliyat firmalarını bulduktan sonra size sağladığı hizmetleri teyit etmeniz gerekmektedir. Montaj yapılıp yapılmadığı, planlı bir nakliye hizmeti verip vermedikleri ve profesyonel ekiplerinin bulunup bulmadığı oldukça önemlidir.

İstanbulcan nakliye profesyonel ekipleriyle birlikte evinizi en kolay şekilde taşıma garantisi vermektedir. Planlı nakliye hizmetiyle birlikte size taşınacağınız günü ve saati vererek sizin taşınmaya hazır olmanızı ve herhangi bir aksilik yaşamamanızı sağlar. Montajdan yapabilen ekibiyle beraber size büyük bir kolaylık sağlar. Siz de İstanbulcan nakliyenin nakli,ye hizmetinden yaralanmak istiyorsanız bizimle aşağıdaki numaralardan iletişime geçebilirsiniz. en uygun ev taşıma ücretleri istanbulcan nakliyede….

istanbulcannakliyebanner

İlginizi çekebilir:  Ev Taşıma Firmaları Bulurken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

5 Pratik Adımda Evden Eve Nakliyat Planlaması

  • Berfin Ulusoy diyor ki:

   Merhaba Abdullah Bey, aşağıda paylaştığımız telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz
   Telefon: 0 (532) 322 6227
   0 (535) 063 5635
   0 (533) 554 5153

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın