Ev Taşıma Ücretlerini Etkileyen Faktörler

Daha iyi şartlarda yaşamak adına ya da mecburiyetten yeni bir eve taşınmanız gerekebilir. Sebep her ne olursa olsun taşınmak başlı başına maliyetli bir iştir. Dolayısıyla ev taşıma ücretleri hakkında endişeli olabilirsiniz. Süreç boyunca ve sonrasında ne kadar bir bütçe ayırmanız gerektiğini bilmek bu sürece çok daha sağlıklı hazırlanmanız açısından önemlidir. Taşınmaya karar vermeden önce ne kadar harcamaya yapacağınızın bilincinde olursanız hazırlıklarınızı da bu yönde kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Ev taşıma ücretleri hakkındaki tüm soru işaretlerinizi gidermek için İstanbulcan Nakliye olarak sizler için hazırladığımız rehbere göz atmalısınız.

Seyahat Maliyeti Ev Taşıma Ücretlerini Doğrudan Etkiler

Ev taşıma sürecinde eşyalarınızı kendi çabanızla taşımayacaksanız ya da taşıma işlemi için kendi aracınızı kullanmayıp bir nakliye firmasından destek alacaksınız bu elbette ki ev taşıma ücretini artıracaktır. Eşyaların taşınacak araca taşınması, yerleştirilmesi, eski evinizden yeni evinize taşınması, araçtan indirilmesi ve yeni evinize taşınması için anlaşmış olduğunuz firmaya ücret ödemeniz gerekir. Ev taşıma ücretleri yeni evin tadilatı, boya ve badanası, sigortaları gibi ücretler dışında eşyaların taşınması sebebiyle de etkilenmektedir. İstanbulcan Nakliye olarak sizlere en düşük fiyatlarla hizmet vererek taşınma sürecinizde katlanan harcamalarınızı minimuma indirmek için her gün çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dilerseniz iletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşarak ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Eşyalarınızın Hacmi Ev Taşıma Ücretlerini Değiştirir

Eşyalarınız ne kadar çoksa aynı oranda büyük bir nakliye aracınıza ihtiyaç duyarsınız. Aynı zamanda eşyalarınızı taşımak için daha çok kişi çalışmak zorunda kalır. Bu sebeple ev taşıma ücretleri artış gösterebilmektedir. Eşyalarınızın sayısı çok olmasa bile eşya ağırlığının fazla olması, eşyalarınızın büyük çoğunlukta beyaz eşya ya da mobilyalardan oluşmaları da kaplayacakları alanı artıracağından aynı şekilde maliyet artmaktadır. Eşyalarınızı satın alırken demonte özelliğine sahip olup olmadığını dikkate almamış olabilirsiniz. Ancak taşınma sırasında demonte edilebilen eşyalar daha ufak parçalara ayrılarak daha az yer kapladıkları için hem taşıma kolaylığı sağlar hem de daha küçük araçlarda nakledilebilmeleri sebebiyle ev taşıma ücretlerinde ciddi oranda tasarrufa sebep olurlar. Daha önce almış olduğunuz eşyalarınızı bu hususu dikkate alarak seçmemiş olsanız bile bundan sonraki alışverişlerinizde bu noktaya dikkat etmeniz ileride deneyimleyeceğiniz taşınma ücretlerini azaltmanızda faydalı olacaktır. Ayrıca ufak boyutlu eşyalarınızı, aksesuarlarınızı derli toplu bir şekilde bir arada yerleştirmeniz, kutularda taşınmaya hazır hale getirmeniz de daha az yer kaplamalarını sağlayarak taşıyacak firmaya kolaylık verecektir.

Paketleme Hizmetleri Ev Taşıma Ücretlerini Artırabilir

Eşyalarınızın paketlemesini kendiniz yapabilir ya da bu süreçte yakın arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Ancak kendinizin halledemediğiniz paketleme, mobilya sökme, birleştirme gibi işlemler için nakliye firmanızdan ekstra hizmet almanız da gerekebilir. Bu durumda aldığınız ek hizmetler için ev taşıma ücretleri de artacaktır. Nakliye firması eşyalarınızın güvenli bir şekilde sökülmesini, vida ve küçük parçaların ayrıca muhafaza edilmesini, mobilyalarınızın en az yer kaplayacak şekilde bir araya getirilmesini, daha küçük eşyalarınızın özenle paketlenmesini sağlayacaktır. İstanbulcan Nakliye olarak bizler de taşımacılığın yanı sıra müşterilerimize paketleme hizmeti vermekten memnuniyet duymaktayız. Tarafımızdan paketleme hizmeti almak ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızın nakliye sırasında zarar görmemesi için paketlemenin titizlikle yapılması, taşıyan kişiler için kolaylık olması adına kırılabilir nesnelerin daha sağlam paketlere yerleştirilmesi ve üzerlerine not düşülmesi oldukça önemlidir. Ev taşıma ücretleri alacağınız paketleme hizmetine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ev taşıma ücretleri hakkında daha fazla bilgi almak için diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Ev Taşıma Fiyatları Hesaplanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

En Uygun Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ev Taşıma Ücretleri

 

Ev Taşıma Ücretlerini Etkileyen Faktörler” te bir düşünce

  1. Pingback: Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları | İndirimli Taşıma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın