Evden Eve Nakliyat Şirketi

Maltepe nakliyat

Nakliyat  hizmeti günümüzde çok fazla ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Fakat herkes kolay kolay nakliyat şirketine güvenemez ve sorun yaşamaktan korkar.  Belki sizin de daha önce anlaşmış olduğunuz  ve sorun yaşadığınız nakliyat şirketleri olmuştur. Taşımacılık hizmetinde olması gereken öncelikle profesyonel bir firma bulmak ve eşyaları bu firmaya gönül rahatlığı ile teslim etmektir. Çünkü işini düzgün bir şekilde yapamayan ve tecrübesi olmayan bir firma ile anlaşma sağladığınız da olumsuzluklar ile karşılaşmanız son derece normaldir. Peki, bir nakliyat şirketini profesyonel kılan nedir? Öncelikle senelerdir bu sektörde var olmuş olması gerekir. Çünkü senelerdir bu sektörde bulunduğu zaman bilgi birikimi ve tecrübesi vardır. Daha sonra elemanlarının sertifikası ve yeterlilik belgesi olmalıdır. Dikkatli ve titiz bir şekilde çalışması bir değerli önemli özelliğidir.

  Evden eve nakliyat şirketimiz 1978 senesinde kurulan ve profesyonel olarak taşımacılık hizmeti sağlayan bir firmadır. Sadece evden eve nakliyat hizmeti değil; ofis taşıma hizmeti, eşya depolama hizmeti, asansörlü taşımacılık ve sigortalı taşımacılık gibi pek  çok seçeneğimiz mevcuttur. Siz değerli müşterilerimizin her zaman içini ferahlatacak bir şekilde sorunlarına çözüm buluyoruz. Yüksek kaliteli hizmetimize sizlere ekonomik bir şekilde veriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana işimizi seviyoruz ve sevdiğimiz için de en iyi şekilde yapıyoruz. Bizim için ön planda olan eşyalarınızın hasarsız ve kusursuz bir şekilde istediğiniz yere taşımaktır. Eşyalarınızı taşırken her zaman temizlik kurallarına dikkat ediyoruz ve eşyalarımızı hijyenik bir şekilde taşıyoruz. Sökülmesi gereken eşyalarınız mevcut ise alanında uzman olan personellerimiz eşyalarınızı söküyor ve yeni yerine montaj yapıyor. Siz de işine layığı ile yapan; alanında uzman, temiz bir şekilde çalışan, bütün özellikleri barındıran bir şirket arıyorsanız hemen bize ulaşın. Bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Her zaman %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz ve buna çok önem veriyoruz. Sizlere hizmet vermek bizi mutlu ediyor ve işimizi daha iyi bir şekilde yapmamızı sağlıyor. Bizden hizmet almak istiyorsanız istediğiniz süre içerisinde bize ulaşabilir ve randevu alabilir sinizŞile istanbul nakliyeProfesyonel Asansörlü Ev Eşyası Taşıma

Yeni taşınacağız ev yüksek katta mı bulunuyor?  Ya da girişi dar olduğu için eşya kolay çıkmaz ve zarar görme riski yüksek mi olur?  Evden eve nakliyat şirketimiz bütün sorunlarınıza çözüm olur. Yeni taşınacağını evine kadar yüksek olursa olsun veya girişi ne kadar engebeli olursa olsun firmamız eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde çıkarır. Asansörlü nakliyat hizmetimiz mevcuttur ve sizlere asansörlü nakliyat hizmetini en iyi şekilde sağlarız. Tam donanımlı cihazlarımız sayesinde eşyalarınız herhangi bir sorun ile karşılaşmaz. Sizde bizden teklif almak için veya asansörlü ev taşıma hizmetimizden faydalanmak için iletişim numaramızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sizlere 7 24 saat hizmet verir ve aynı zamanda merak ettiğiniz bütün soruları kısa zamanda çözüme kavuşturuyoruz.

 Parça Eşya Taşımacılığı Hizmeti 

Evden eve nakliyat şirketimiz parça eşya taşıma hizmetini de profesyonel ekipleri ile tam zamanında siz değerli müşterilerine sağlar. Eşyalarınız sizin istediğiniz lokasyona kısa süre içerisinde ulaştırılır. Teslimatta herhangi bir gecikme söz konusu olamaz. İşimizi zamanında gerçekleştirmeyi seviyoruz ve ileri tarihe atmamaya özen gösteriyoruz. Firmamızda birçok araç vardır ve eşyalarınızın yoğunluğuna göre araç büyüklüğünü seçip adresinize geliyoruz. Uygun fiyatlar ile sizlere istediğiniz zaman hizmet vermeye hazırız.Parça eşyalarınızı taşımadan evvelde paketleme ve ambalajlama işlemi yapıyoruz. Eşyalarınızın yoğunluğunu dikkate almıyoruz ve her zaman işimizi sağlama alıp nakliyat hizmetini daha sonra veriyoruz. Sizde profesyonel şirketimizden parça eşya taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız hiç beklemeyin ve bize hemen ulaşıp kaliteli hizmetimizin görün.Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat işlemini gerçekleştiren şirketimiz; Nakliyat fiyatlarını nakliyatın sefer sayısına, eski ev ve yeni evin arasında bulunan uzaklığa, eşyaların yoğunluğuna ve hacmine göre belirler.  Fiyatlarımız da her zaman müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Piyasa ile kıyaslayacak olur isek öncü bir firma olduğumuz için fiyatlarımızda ekonomiktir ve müşterilerimizi zora sokmaz. Müşterimizi  her zaman düşünmeye gayret ediyoruz ya onlara sorunsuz bir şekilde hizmet vermek için uğraşıyoruz. Sizde hem profesyonel hem de uygun fiyatlı bir nakliyat şirketi arıyorsanız zaman kaybetmeden Bir de ulaşım sağlayabilirsiniz. 

 depo kiralamaEşya Depolama Hizmeti 

Evden eve nakliyat şirketimiz sayesinde artık eşyalarınız güven içerisinde olacaktır. Depolama tesislerimiz vardır ve her türlü eşyalarınızı bu alanlarımızda istediğiniz süre içerisinde de koyabilirsiniz. Düzenli aralıklar ile depolama alanları temizlenir ve kir ve tozdan arındırılır. Gözetme sistemlerimiz ve kameralarımız 7/24 saat çalışır ve depolama alanlarının güvenliğini sağlar.  Depolama alanlarımızın her odasında kilit vardır ve sadece eşyanın sahipleri ve aynı zamanda firmanın yetkilileri buraya giriş yapabilirler. Sizlere kusursuz hizmet garantisi sağlıyoruz. Eşyalarınızı emanet biliyoruz ve siz alana kadar koruyacağımıza  söz veriyoruz.Sizde istediğiniz zaman eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın