Evden Eve Taşıma Firmaları

Evden eve taşıma firmaları olarak 30 senelik bir geçmişimiz bulunuyor. Uzun süredir bu piyasada var olmamız bizi profesyonel bir yapıya büründü. Sadece evden eve nakliyat hizmeti değil müşterilerimizin talep ettiği bütün hizmeti onlara sağlıyoruz. Her zaman için müşterilerimizin memnun kalmalarına özen gösteriyoruz.. Sizde eşyalarımızın sorunsuz ve profesyonel bir şekilde taşınmasını istiyorsanız bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamızda çalışan personellerimizin her biri alanında uzmandır. Düzenli bir şekilde eğitime girerek sürekli olarak kendilerini geliştirirler. Personellerimizin her birinin yeterlilik belgesi ve sertifikası bulunmaktadır. Sizlerin eşyası bizim için çok önemlidir ve elimizden ne geliyorsa onu yapmaya hazırız

 

Firmamızın her zaman için kalite anlayışı ve hizmeti süt seviyededir. Özellikle de son dönemlerde çok fazla tercih ediliyor ve gözde firma olarak adlandırılıyoruz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet imkânları ile ün kazanmaya devam ediyoruz. Sadece ev eşyalarınızı değil aynı zamanda ofis, büro gibi alanlarda olan eşyalarınızı da kısa zaman içerisinde taşıyabiliriz. Referansınız çoktur ve bu piyasada referanslarımız da sıklıkla rastlamanız mümkündür. Sizde bizden hizmet almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçebilir ve hizmet almaya devam edebilirsiniz

 Sigortalı Evden Eve Taşıma

 

Evden eve taşıma şirketleri her zaman için taşınacak olan eşyalara sigorta yapmayabilir. Bu aslında çok risklidir ve eşyalar da herhangi bir sorun meydana gelir ise bu  hasar müşteriye aittir. Biz müşterilerimizi böyle sorunlar ile karşı karşıya bırakmak istemiyoruz. Bu sebepten dolayı da sigortalı evden eve taşıma hizmetini devreye soktuk. Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınız her zaman için güvence altındadır. Eşyalarımızı taşımadan evvel sigorta yapıyoruz ve eşyalarınız da kırılma darbe çizilme gibi durumlar söz konusu olduğunda bu hasarı biz karşılıyoruz. Firmamız sayesinde sorunsuz ve konforlu bir şekilde taşınmanın keyfine sürebilirsiniz

 

Firmamızın anlaşmış olduğu sigorta şirketleri mevcuttur. Bu sigorta şirketleri taşınma esnasında olabilecek bütün sorunları giderir. Öncesinde ise gereken bütün önlemleri mutlaka alınır. Eşyalarınız kısa bir yere taşınacak olsa bile firmamızda çalışan personellerimiz tarafından titiz bir şekilde sarılır ve paketlenir. Bu konuda hiçbir şekilde taviz göstermeyiz. Riski en aza indirdikten sonra taşınma işlemine başlarız. Bu konuda gönül rahatlığı ile bize güvenebilirsiniz ve istediğiniz hizmeti en kısa süre içerisinde bizden alabilirsiniz. Sadece hafta içi değil hafta sonu da sizlere hizmet veriyoruz.

Profesyonel Evden Eve Taşıma Firmaları

 

 Ev taşımak için öncelikle tercih edilecek firmanın profesyonel olup olmadığına bakılmalıdır. Çünkü profesyonel niteliğe sahip olan firmalar ile ev taşıma işlemi kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde yapılır. Eğer o firma profesyonel değil ise ve personelleri işini düzgün bir şekilde yapamıyor ise birçok sorun ile karşılaşmanız mümkündür. Firmamız personellerine düzenli bir şekilde eğitim verir. Kendimizi yeterince geliştirdiğimiz e inanıyoruz fakat daha fazla geliştirmek için uğraşıyoruz. Uzun senelerdir bu sektörde hizmet vermemiz profesyonel olduğumuzun göstergesidir. Siz de rahat bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Hiçbir şekilde yorulmanıza müsaade etmiyoruz. Bütün işlemleri kendimiz yapıyoruz ve size düşen sadece yeni evinizde eşyalarınızı yerleştirmek oluyor.

 

Uygun Fiyat Garantili Evden Eve Taşıma

Evden eve taşıma hizmetinde profesyonelliğin yanı sıra aynı zamanda uygun fiyat da müşteriler için büyük önem taşımaktadır. Firmamız sizlere hem profesyonel taşıma imkânı hem de uygun fiyat garantisi sunuyor. Uzun senelerdir var olmamız ve müşteri memnuniyetini her zaman ön  planda tutmamız sebebiyle piyasaya göre en uygun fiyatı sizlere biz sağlıyoruz. Fiyatlarımız eşyalarınızın miktarına taşınacağı yere ve tercih edeceğiniz hizmete göre farklılık gösterir. Her zaman için müşterilerimize yardımcı olmaya ve uygun fiyattan hizmetimizi vermeye özen gösteririz. İzde hem işinde profesyonel hem de uygun fiyata hizmet veren bir nakliyat şirketi arıyorsunuz aradığınız yerdesiniz. Tek yapmanız gereken iletişim numaramızdan bize ulaşmanızdır. Bize ulaşım sağladığınız da sizlere gerekli olan bütün detayları ileteceğiz. Siz değerli müşterilerimize yediğimi 4 saat hizmet imkânı tanımak bizde de mutlu eder.

 

 Evden Eve Asansörlü Taşıma İmkânı

 

Günümüzde çok katlı binaların fazlalaşması sebebiyle yüksek katlı binalara eşya çıkarmak zorlaştı. Bu sebepten dolayı da yüksek katlı ve aynı zamanda girişi müsait olmayan binalara asansörlü taşıma imkânı sunuyoruz. Asansör yerimizin etrafı kapalıdır ve çeliktir. Bu sebepten dolayı eşyalarınızın herhangi bir problem ile karşılaşması imkânsızdır. Eşyalarınızı eğer yüksek kata taşınacak ise asansör yerimize yerleştiriyoruz ve kısa süre içerisinde taşıyoruz. Bu şekilde hem zamandan tasarruf etmiş sayılıyoruz hem de eşyalar zarar görmeden ulaşacağı yere kısa zamanda ulaşıyor.

 

Asansörlerimizi balkon tarafı müsait ise oraya kuruyoruz. Eğer balkon tarafı müsait değil ise büyük pencerenin olduğu bölgeye yerleştiriyoruz. Daha sonra ise paketlenen eşyaları asansörlere koyuyoruz ve en fazla 5 dakika içerisinde yerine ulaştırıyoruz. Eşyalarınızı taşımadan evvel mutlaka profesyonel bir şekilde paket diyoruz. Paketleme işleme için ihtiyaç duyacağınız her malzemeyi kendimiz firmamızdan temin ediyoruz. Sizlerin yorulmasına ve daha fazla harcama yapmasına izin vermiyoruz. Sizde işine kaliteli bir şekilde yapan, müşteri taleplerini dinleyen ve ona göre hareket eden, uygun fiyatlı hizmet imkânı tanıyan bir firma arıyorsanız hemen iletişim numaramızdan bize ulaşınistanbulcannakliyebanner.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın