Evinizi Kadıköy’e Taşımak için Sizi Harekete Geçirecek 5 Harika Sebep

kadıköy ev taşıma

Kadıköy ev taşımak için tercih edebileceğiniz İstanbul’daki en iyi ilçelerden biridir. Kadıköy’de eve çıkarken mahalle seçmek oldukça kolaydır. Her gelir kesimine ve yaşayış tarzına uygun mahalleleri ile Kadıköy size eşsiz bir seçenek yelpazesi sunar. Bu yazımızda size evinizi Kadıköy’e taşımak için sizi harekete geçirecek 5 harika sebebi açıklayacağız.

Sahil Kenarı

Kadıköy ev taşıma için belki de en prestijli mahallelerden biri Caddebostan. Sahil şeridi, adalar manzarası, sakin ağaçlı sokaklarında lüks aile apartmanları ile bir bütün. Ayrıca çimenlerin üzerinde arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirmek isteyen İstanbulluların meşhur buluşma noktalarından biri olan Caddebostan Sahil, bu güzel mahallenin sahil şeridini oluşturuyor. Sahilde doğal ve spor temalı sosyal bir hayatı da barındırıyor. Akşam arkadaş ortamıyla sohbet edenlerden balık tutanlara, köpek gezdirenlerden denize girenlere kadar her türlü insanı Caddebostan’da görebilirsiniz. Siz de sahile yakın olmayı seviyorsanız, yaşam şeklinize uyuyorsa Kadıköy ev taşıma için en ideal yerlerden bir tanesi.

Eğitim

Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi, Göztepe’de değil, Eğitim Mahallesi’nde. Marmara Üniversitesi’nin Mandıra Caddesi tarafına bakan sokaklarında bol bol öğrenciye rastlayabilirsiniz. Burada Eğitim Mahallesi’nin Fikirtepe Mahallesi ile sınırı var ve bu bölgeler okula yakın olduğu için öğrenciler tarafından dönemlik olarak Kadıköy ev taşıma için tercih edilmekte. Kadıköy’in diğer birçok mahallesi gibi burası da oldukça eski bir mahalle. Uzun yıllardır buralı olan amca ve teyzeleri bu mahallede bolca bulabilirsiniz. Burada bir kafede otururken kendinizi öğrencilerle muhabbete girmiş ve memleket meselesi tartışıyorken bulabilirsiniz. Kadıköy ev taşıma işlemi için öğrenciyseniz veya çocuğunuz varsa en uygun mahallelerden biri.

Merkezi

Kadıköy ev taşıma deyince akla ilk gelen yer merkeze Osmanağa Mahallesi’ne gitmektir. Burası Bahariye Caddesi, Altıyol ve çevre sokakları ile gerçekten de Kadıköy’ün insan trafiği açısından ağırlık merkezini oluşturur. Burada yer alan boğa heykeli Kadıköy’deki en kolay ve klasikleşmiş buluşma noktasıdır. İlçenin en kalabalık yerlerinden olan Kadıköy Merkez (Osmanağa), alışveriş yapmak ve kafelerde dinlenmek için uğramadan geçmemeniz gereken bir yer. Alternatif barları, restoranları, kafeleri ile her kitleye hitap eden bir yapıya sahip olan mahalle, merkezi konumu ile ulaşımda da rahatlık sağlıyor. Mahallenin simgelerinden olan boğa heykeli ise Kadıköy denildiğinde ilk aklımıza gelen yerlerden. Her şeye yakın merkezi bir konumda yaşam için Kadıköy ev taşımada bir numaralı adreslerden biridir.

Nezih Mahalleler

Gençseniz ve gezmeyi seviyorsanız, merkez mahallelerin pahalı fiyatlarına kıyasla burada daha uygun bir ev bulabilirsiniz. Hem metro ile işinize rahatça gidip gelebilirsiniz, hem de Kadıköy ve Bağdat Caddesi’ne bir bisiklet mesafesinde yaşamış olursunuz. Ortalamanın biraz üstünde bir gelir burada yaşamanız için yeterli olacaktır. Diğer taraftan üst yaş grupları ve aileler için de kolayca vazgeçilmez bir semt haline geliyor. Kadıköy ev taşıma sırasında aradığınız evin nezih bir mahallede olmasını istiyorsanız Kadıköy’ün çoğu mahallesi bu konuda size yardımcı olacaktır.

Her Gelir Sınıfına Hitap Eder

Kadıköy ev taşıma işlemi yaptırmak için en cazip ilçelerden biri olmasının en temel nedenlerinden biri de her gelir sınıfına hitap eden mahallelerinin olmasıdır. Genel olarak orta ve üst düzey grubuna hitap etse de öğrencilerin de tercihi Kadıköy ev taşımadır.  Kadıköy ev taşıma işleminin bir diğer güzel özelliği ise eskiden yeniye birçok ev seçeneğini içinde barındırıyor olmasıdır. Bu kadar çok seçeceğin arasında da herkes kendine göre bir ev mutlaka bulur.

Bu yazımızda size Evinizi Kadıköy’e Taşımak için Sizi Harekete Geçirecek 5 Harika Sebebi açıkladık. Kadıköy ev taşıma için İstanbulcan nakliyeyi tercih edebilirsiniz. İletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın