Halkalı Evden Eve Nakliyat

İstanbulcanevdenevenakliyefirmasi

Halkalı evden eve nakliyat işinde tercih edilen firma yolunda sizlerin beğenisi ile günden güne büyümekteyiz. İstanbul can nakliye firması İstanbul’un her bölgesinde hizmeti ayağınıza getirerek size güvenli, uygun fiyatlı, zamanında teslim garantisi ile nakliye işlerinizi sorunsuz tamamlamaktadır. Halkalı evden eve nakliyat ile bölgede ihtiyaç duyulan nakliye hizmetini bir alo uzağınıza getirerek bölgenin her yerine ulaşım sağlamaktayız. Keşif ekibimiz ile verdiğiniz adrese gelerek Evden eve nakliye hizmetinde şu aşamaları izlemekteyiz.

 • Öncelikle evinizin kaçıncı katta olduğu tespit edilir.
 • Yeterli büyüklükte araç getirmek için eşyalarınızın ne kadar olduğu tespit edilir.
 • Kaç personele ihtiyaç olduğu belirlenir.
 • Asansör ihtiyacı var ise bünyemizde bulunan aracın görevlendirmesi yapılır.
 • Eşyaları biz toplayacaksak eğer kırılacak eşyalar için sağlam plastik kutlar temin edilir.
 • Montaj ve de montaj eşyaların tespiti yapılır.
 • Eşyaların yeni gideceği adres ve kaçıncı katta olduğu tespit edilir.
 • Taşıma günü ve taşınma saati not edilir.

Keşif ekibimizin belirlemiş olduğu aşamalar neticesinde size en uygun fiyat belirlenir. Belirlenen fiyata eşyalarınızın sigorta bedelinden asansör ve nakliye personeli dahildir. Size belirlenen ücret haricinde ek ödem altında hiçbir ücret talep edilmez. Tüm bu aşamaları belirledikten sonra taşıma günü size verilen saatte eşyalarınıza uygun personel ve araç ile yola çıkılır. Size yola çıkmadan önce müşteri hizmetlerimiz tarafından bilgi verilecektir. Tam saatinde işe başlamak için hazır bulunur ve evinizin müsait olması durumunda işlemlere başlanır.

İstanbul can nakliye firmasının oluşturmuş olduğu nakliye işleminde uyguladığımız güvenlik ve taşıma işlemleri sırasıyla şu şekildedir.

 • Taşıma işlemine başlamadan önce tüm eşyalar koruyucu balonlu ambalajlara sarılır.
 • Demonte olacak tüm eşyalar usta mobilyacılarımız tarafından sökülerek numaralandırılarak ambalajlanır.
 • Kırılacak esyalarınız kutulara itina ile sarılarak konulur.
 • Halı, kilim ve savanlarınız koruma kılıflarına sarılır.
 • Malzemeler kaybolma kırılma vb durumları göz önüne alınarak sırası ile çıkartılarak istiflenir ve indirme işleminde aynı sıra uygulanır.
 • Taşındığınız evin kapı ve pencere gibi demirbaşlarına zarar vermeden taşıma işlemi yapılır.

Bu işlemler nakliye hizmetlerimizin tümünde ihmal etmeden kullanılır. Halkalı evden eve nakliye, ön planda tuttuğu müşteri memnuniyetini sağlamak ve size huzurlu nakliye hizmeti sunmak için 7/24 aralıksız çalışmaktadır. Tüm hizmetlerimiz esnasında yaşanabilecek olumsuzluklara karşı taşıma işleminiz başlayıp yeni yuvanıza eşyalarınızı teslim edinceye kadar eşyalarınız firmamız güvencesinde ve sigortalıdır. Firmamızın siz değerli müşterilerine nakliye hizmetini en uygun fiyata almaları için ödeme kolaylığı sunduğumuz kampanyalar, taksitli ödeme ve önceden rezervasyonlar mevcuttur.

Güvenli Nakliyenin Adresi

İstanbul can nakliye firması sektörde 40 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Sadece halkalı bölgesinde değil ülke topraklarında her ile ulaşım sağlayarak güven içinde hizmetlerini götürmektedir. Mesai ve zaman farkı gözetmeksizin kesintisiz hizmeti uygun fiyatı ile taçlandırarak bizleri tavsiyeleriniz ile sevdiklerinize de önereceksiniz. Sizlerden aldığımız ve bize güven oluşturan firma prensiplerimiz ve güler yüzlü çalışanlarımızdır. Halkalı evden eve nakliye hizmeti yanında ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliye ve depo hizmeti ile sizlere hizmetler sunuyoruz. Son model araçlarımız eşya taşımasına uygun dekore edilmiş olup eşyalarınız en ufak zara görmeden nakliye işlemi gerçekleşir. Personellerimiz gücü kuvveti ve efendiliği ile sizleri memnun edecektir. Tüm taşıma ekipmanlarımız ve araçlarımız nakliye işlemi bittikten sonra yıkanıp temizlenir. Toz toprak içinde malzemelere eşyalarınızı sarma durumu bizim firmamızda yaşanmaz. Tüm taşıma yetki belgelerimiz ve uzman şoförlerimiz ile herhangi bir cezai yaptırıma düşmezsiniz. Bütün bunları sizlere ucuz fiyat vererek mağduriyet yaşatan mobil hizmet ile ismine dahi ulaşamayacağınız firmalardan ayrılmak için anlatıyoruz. Bizim hizmet anlayışımız şeffaflıktan yanadır. Size hazır ettiğimiz ödemede her ayrıntı kalem kalem belirtilerek neye ne kadar ödediğinizi net bir şekilde görürsünüz. Müşteri hizmetlerimiz vasıtası ile ya da internet sayfamızdan hizmetlerimize ulaşabilir hizmetlerimizin detaylarını personelimizden talep edebilirsiniz. Güvenli taşımanın tek adresi İstanbul can nakliye hizmetlerinin hepsinde %100 müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir. Nakliye sektöründe vaktinde gelmeyen, muhatap bulunmayan, sigortalanmadığı için özellikle şehirler arası taşımada cezalara maruz kalan, maliyetleri azaltmak uğruna müşterileri sigorta istese de yapmayan vb. daha sayamadığımız bunun gibi birçok şikâyet konularını bildiğimiz için Halkalı evden eve nakliyat fiyatını almadan nakliye hizmeti almayın.istanbulcannakliyebanner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın