İstanbul Eşya Taşıma

ehirlerarasievdenevenakliyatsureci

İstanbul eşya taşıma firması olarak değerli müşterilerimize 20 seneyi aşkın bir zamandır hizmet sağlıyoruz. Peki, hizmetlerimiz neleri kapsıyor? Aklınıza gelebilecek nakliyat ile alakalı bütün hizmetleri sizlere üstün kaliteli bir şekilde vermeye çalışıyoruz. Asansörlü nakliyat, evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, eşya depolama, sigortalı nakliyat, büro ve ofis taşımacılığı gibi istediğiniz hizmeti sizlere sağlarız. Kurulduğumuz günden günümüze kadar piyasada önde gelen firma olarak ana olduk. Uzun seneler daha işimizi sürdürmeyi ve profesyonel izlenimimizi devam ettirmeyi düşünüyoruz. Bunun için ise 7/24 saat çalışıyoruz.

İstanbul’da nakliyat firmalarının en başında yerini alırız. Günümüzde nakliyat şirketlerine dair önyargılar çoktur. Çünkü işini profesyonel bir şekilde yapmayan kişiler genel olarak eşya taşırken sorun meydana gelmektedir. Fakat firmamız işini kaliteli ve profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Bu nedenle de taşıma esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşmanız mümkün değildir. Sigortalı nakliyat hizmetini devreye koyduğumuz için eğer sorun ile karşı karşıya kalırsanız bu sorunu siz değil biz karşılamaktayız. Bu nedenden dolayı bizlere güvenebilir ve istediğiniz hizmeti bizden alabilirsiniz. nakliyat ile alakalı detaylı bilgiye ulaşmak için ve nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle telefon numaramızdan irtibata geçebilirsiniz. 

 

Profesyonel Eşya  Nakliye Hizmeti

Uygun fiyata profesyonel ve garantili nakliye hizmeti mi arıyorsunuz? O zaman aradığınız yerdesiniz. Firmamız için kaliteli bir şekilde hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini %100 sağlamak büyük önem taşır. Vizyonumuz profesyonel hizmet vererek müşteriyi memnun etmek ve konforlu bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. İstanbul’ da lider ve öncü bir firma olarak bilinir ve bu sebepten dolayı da tercih ediliriz. Kadromuzda yer alan bireylerin tamamı deneyimlidir. Bu konu ile alakalı bilgi sahibi olmayan hiçbir kimse bizimle beraber çalışamaz. Gerekli eğitimleri alan sertifikalı ve yeterlik belgeleri olan personellerimiz eşyalarımızı güvenli bir şekilde özenerek taşır. Başarılı bir firma olduğumuzu birçok kişi bilir. Müşterilerimize üst düzeyde hizmet vermek için çaba gösteririz. Sizde profesyonel eşya nakliye hizmeti veren bir firma arıyorsanız ilk tercihiniz biz olmalıyız. Bizden fiyat almadan başka nakliyat şirketleri ile anlaşma sağlamanızı tavsiye ederiz.

 

 

 Ekonomik Fiyatlı Nakliye

 Profesyonel ve kaliteli hizmet imkânı yanı sıra aynı zamanda piyasaya göre ekonomik bir fiyat çıkarıyoruz. İnanılmaz çalışmalar  yaparak kendimizi geliştirdik ve hala da ilerlemeye devam ediyoruz. Nakliyat hizmeti detay ve özen gerektiren bir işlemdir. Taşınmak kolaydır. Fakat sorunsuz hasarsız ve konforlu bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştirmek zordur. Biz firma olarak bütün zorlukların üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Bizim ulaşım sağladığınız da ekspertizimizi konumunuza gönderiyoruz. Detaylı bir şekilde incelemeler yapıldıktan sonra sözleşme imzalanıyor. Ardından eşyalar sigortalanıyor.

 

 Anlaşma sağlandıktan sonra randevu belirleniyor. Personellerimiz size vermiş oldukları saat ve tarihte adresinize gelip eşyalarımızı özenli bir şekilde paketliyor. Paketleme işleminin ardından eşyalar düzgün bir şekilde araca yükleniyor. Yeni yerine gelen eşyalar ise yine aynı özel ile taşınıyor ve yerleştiriliyor. Planlı bir şekilde hareket ediyoruz ve herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için çaba gösteriyoruz. Sizde bizi tercih ederek hayalinizdeki taşınma hizmetini alabilirsiniz.

 

 İstanbul Konforlu Ve Garantili Eşya Taşıma Hizmeti

 Herhangi bir sorun yaşamadan konforlu bir şekilde taşınmak hayaliniz mi? Bu hayalinizi bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız sayesinde yorulmadan rahat bir şekilde taşımanız mümkündür. Bütün sorumluluğu üzerimize alıyoruz ve herhangi bir sorun yaşamadan taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için çok mutlu olacaksınız. Sizin yapacağınız tek şey eşyalarınız yeni yerine ulaştığında onları yerleştirmek olacaktır. Ekip arkadaşlarımız eşyalarımızı paketleyecek ve titiz bir şekilde taşıyacaktır. Yani sizin eşyalarınız ile uğraşmanıza gerek yoktur. Tavsiyemiz taşınmadan bir hafta önce bize ulaşmış sağlamanız ve randevu oluşturmamızdır. Randevulu bir şekilde çalışıyoruz. Randevulu bir şekilde çalışmamızın amacı müşterilerimize sorunsuz bir hizmet imkânı sağlamaktır.

 

 İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı 

Şirketimiz sadece komple eşya taşıma hizmeti sağlamaz. Aynı zamanda müşterilerimizin isteğine bağlı olarak parça eşya taşımacılığı hizmetini de en iyi şekilde sağlarız. Birkaç parça eşyanızı kısa süre içerisinde adresinize gelip istediğiniz yere götürürüz. Bizimle irtibata geçtiğiniz de firmamızda çalışma sağlayan personellerimize istediğiniz tarihte adresinize göndeririz. Eşyalarınız öncelikle paketlenir ve kutulara yerleştirilir. Daha sonra ise istediğiniz yere taşınır. Parça eşya taşıyacağımız zaman bile eşyalarınız zarar görmesin diye paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınız bizim de güvendedir ve ısa süre içerisinde istediğiniz yere taşınacaktır.

 

 İstanbul eşya taşıma hizmeti sağlayan firmamız; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket eder. Amacımız müşterilerimizi memnun etmek ve onların mutluluğunu görmektir. Profesyonel bir şekilde hizmet verdiğimiz için piyasada referansımız fazladır. Firmamız hakkında bilgi öğrenmek için piyasaya bizi sorabilirsiniz. Kaliteli profesyonel ve aynı zamanda uygun fiyata hizmetimizi veriyoruz. Senelerdir bu işin içerisindeyiz ve eşyalarınızı titiz bir şekilde taşırız. Daha önce nakliyat ile alakalı kötü tecrübe edinmiş olabilirsiniz. Bu yaşadığınız olay tercih ettiğiniz firmanın profesyonel olmadığının bir göstergesidir. Vasıfsız bir şekilde iş yapan kişiler eşyalarınızın zarar görmesine neden olacaktır. Bu nedenle de nakliyat işinde profesyonel firma seçmeniz büyük önem taşır. Bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacak ve konforlu bir şekilde taşınmanın keyfine varacaksınız.

istanbulcannakliyebanner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın