İstanbul Ev Taşıma Firmaları

sehiricievdenevenakliyatfirmasisecmek

Yeni nesil taşımacılık hizmeti sunan firmamız bundan 30 sene  önce kurulmuştur. Bugüne kadar kendimizi yeterince geliştirdik ve hedefimize ulaştık. Bu konuda diğer firmaları bir adım geride bırakmayı başardık. Çevrede bilinen bir şirketiz ve birçok hakkımızda olumlu düşünen referanslarımız mevcuttur. Müşterilerimizin bizden memnun kalmalarını sağlamak için; en iyi şekilde çalışmaya özen gösteririz. İstanbul ev taşıma firmaları olarak sizlerin hizmetine her zaman hazırız. Araç filomuz çok geniştir ve modern araçlar kullanmak için sürekli olarak araçlarımızı yenilemekteyiz. Tecrübeli bir firmayız ve sürekli olarak kurslara katılıp kendimizi daha fazla geliştiririz. Bizden beklenilen hizmeti kısa süre içerisinde müşterilerimize aktarırız. Her şeyin bilincindeyiz ve bilinçli bir şekilde hareket ederiz. Firmamız sökme ,montalama, ücretsiz ekspertiz, sigortalı taşıma, kamyon kiralama, asansörlü nakliyat, askılı koli  ve  paketleme hizmetlerini de sizlere en iyi şekilde sunar. Müşterilerimizin yüzündeki gülücüğün sebebi olduğumuzu bilmek bize daha fazla ileriye götürür. Eşyalarınızı kendi eşyalarımızdan asla ayırmayız. Bu nedenle de sizleri profesyonel hizmet sunarız. Sizde profesyonel hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız İstanbul ev taşıma firmalarını tercih edebilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık

 İstanbul ev taşıma firmaları olarak siz değerli müşterilerimize asansörlü taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Lider bir firmayız ve işimizi severek yapıyoruz. Piyasada bulunan diğer taşımacılık şirketlerine göre daha büyüğüve deneyimli bir şekilde hizmetimizi veriyoruz. 35 kişilik bir kadromuz vardır ve aynı zamanda şirketimizde 15 adet araç bulunur. Asansörlerimizi her zaman kullanmıyoruz. Bir binada yük asansörü var ise o zaman kendimiz asansör getirmiyoruz ve yük asansörü ile eşyalarınızı tedbirli bir şekilde taşıyoruz. Fakat apartmanda asansör mevcut değil ise o zaman kendimiz asansör getirerek kurulumunu en iyi şekilde sağlıyoruz. Daha sonra ise değerli eşyalarınızı titizlik ile yeni evinize taşıyoruz. Biz var oldukça eşyalarınız da herhangi bir problem meydana gelmez ve kusursuz bir şekilde eşyalarınız İstediğiniz yere ulaşır.

 Evden Eve nakliye

 İstanbul ev taşıma firmaları; Sizlerin beklentisini en iyi şekilde karşılar. Müşterilerimizin genel olarak beklentileri; evlerinde bulunan eşyaların sorunsuz bir şekilde ve aynı zamanda uygun bir fiyata yeni evlerine taşınmasıdır. Sizlere sorunsuz ve kusursuz bir şekilde hizmet imkânı tanımanın mutluluğunu yaşıyoruz. Günümüze kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. Profesyonel bir şekilde hareket ettiğimiz için karşılaşacağımızı da ummuyoruz. Evden eve nakliye denilince akla gelen ilk firmayız.  Sizlere hak ettiğiniz  değeri veriyoruz.  Bizim sayemizde taşımacılık işinden korkanlar artık korkmuyor ve konforlu bir şekilde  nakliyatın keyfini sürüyor.  Eşyalarınız ilk olarak sigorta kapsamına alınıyor ve daha sonra ise taşınıyor. Firmamızın sigorta şirketleri ile anlaşması bulunmaktadır. Anlaşmamız olduğu için sizin eşyalarınızı da riske atmıyoruz ve eşyalarınızı sigorta yapıyoruz. Sigorta kapsamında olan eşyalar da herhangi bir çizik dahi meydana gelse bunu sigorta şirketleri karşılıyor. Size düşen ise sadece rahat bir şekilde yeni evinize taşındıktan sonra eşyaları yerleştirmek oluyor. Çünkü firmamızda çalışan  personellerimiz eşyalarınız da paketleyerek sizlere asla yormuyor. Siz de evden eve nakliyat hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bize hemen ulaşabilirsiniz.

Lüks malikane

 Şehirler  Arası Nakliye

İstanbul ev taşıma firmaları olarak şehirlerarası nakliyat hizmetini sağlıyoruz. İstediğiniz yerden dilediğiniz yere nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Şehirlerarası nakliye hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız öncelikle bize ulaşın sağlamanız ve randevu almanız gerekir. Çünkü randevu alınmadığında karışıklık meydana gelebilir. Herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmanızı istemiyoruz ve bütün önlemleri aldıktan sonra hizmetimizi veriyoruz. Randevunuzu oluşturduktan sonra elemanlarımız adresinize gelerek eşyalarınızı inceliyor ve daha sonra o gün geldiğinde erkenden gelip eşyalarınızı paketleyip, istediğiniz yere taşıyor. sizlere ekonomik bir fiyat çıkarıyoruz ve fiyat konusunda zorda kalmanıza müsaade etmiyoruz. 

 Ücretsiz Expertiz Hizmeti 

İstanbul ev taşıma firmaları; ücretsiz ekspertiz hizmeti ile kapınıza kadar gelmektedir. Taşınmak istediğinizde bize ulaşım sağladığınız da adres vermeniz yeterlidir. Adres verdiğinizde yarım saat içerisinde elemanlarımızı adresinize gönderiyoruz. Personellerimiz kısa süre içerisinde evinizde bulunan eşyalarınızı detaylı bir şekilde inceliyor. Detaylı bir şekilde incelememizin sebebi eşyalar da herhangi bir çizik, kırık, darbe gibi durumların olup olmamasıdır. Aynı zamanda sizlere doğru bir fiyat çıkarmamızdır. Eşyalarınızda herhangi bir zarar yok ise ve sonradan taşınma esnasında bu zarar meydana gelir ise bunu şirketimiz karşılıyor. Bu sebeple öncesinden inceleme yapıyoruz ve herhangi bir sorunda bu sorunu üstleniyoruz. Ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir ve elemanlarımız sizden herhangi bir ücret talebinde bulunamazlar. Eşyalarınız incelendikten sonra sizlere en uygun fiyat çıkarılır. Hafta içi nakliye hizmetimiz,  hafta sonuna göre uygundur. Çünkü hafta içi indirimlerimiz olmaktadır. Hafta sonu ise yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Siz de işinde profesyonel deneyimli uzun süredir bu işi yapan bir şirket ile anlaşma sağlamak ve eşyalarınızı onlara emanet etmek istiyorsanız bizi arayın ve sizlere detayları aktaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın