İstanbul Ev Taşıma Fiyatları

istanbulevtasimafiyatlari

Evden eve taşınma  öncesinde  yapmamız gereken bir çok önemli görev  bulunmaktadır. Bu görevler  arasında en çok dikkat etmemiz gereken nokta ise eğer İstanbul içi bir nakliye olucaksa İstanbul ev taşıma fiyat tarifesi incelemesidir. Ev taşıma işlemleri öncesinde titiz bir şekilde tüm masrafları hesaplayarak rahat bir biçimde yeni evinize taşınabilirsiniz. Bu noktada profesyonel ekiplerden yardım almanız ve tecrübeli evden eve nakliyat firmaları ile çalışmanız oldukça önemlidir. Bu yazımızda sizlere İstanbul ev taşıma fiyatları hakkında hesaplama yapılırken neden dikkatli olunması gerektiğini ve yeni evinize taşınırken bir sorun yaşamamanız,rahat bir şekilde yeni evinize taşınmanız için nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatmaya çalışacağız.

İstanbul Ev Taşıma Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Evden eve nakliye işlemlerinden önce bütçenizi belirlemeniz ve buna göre gerekli işlemleri yapmanız gerekir. Bu işlemler için internet üzerinden araştırmaları yapabilir ve  İstanbul ev taşıma  fiyatları  tarifesi incelemesi yapabilirsiniz. Ancak bu noktada nakliye şirketlerinin tarifeyi hazırlarken dikkat etmesi gereken bir kaç önemli konu bulunmaktadır. İstanbul ev taşıma fiyat tarifesi hazırlarken en çok dikkat edilmesi gereken nokta, mesafe ve eşya hesaplamasıdır. Bu iki değişken nakliye fiyatlarına en büyük etkisi olan iki değişkendir. Mesafe ve eşya sayısı hesaplamasında yapılacak en küçük bir hata fiyatları oldukça fazla yükseltebilir ya da düşürebilir. Bunun için İstanbul ev taşıma fiyat tarifesi hesaplama işleminde belirli bir formül oluşturulması gereklidir. Bu formül üzerinden tüm mesafelerdeki ve eşya sayısındaki taşıma işlemleri temel bir şekilde hesaplanabilmelidir.

İstanbul Ev Taşıma Fiyatları

Nereden Nereye

Fiyat

                 Fındıklı                 Ataşehir                500-850 TL
                Güngören                 Bağcılar                1100-1800 TL
                 Şişli                 Kadıköy                 650-850 TL
                 Sarıyer                 Yeniköy                 550-750 TL
                 Şişli                 Üsküdar                 850-1000 TL
                 Kadıköy                 Ataşehir                 1000-1500 TL

İstanbul Ev Taşıma İçin Doğru Fiyat Belirlemek

Evden eve taşınma  işlemlerinde fiyat tarifleri oldukça dikkatli bir biçimde hazırlanmalıdır. Bu noktada müşterinin eşyalarına uygun araç büyüklüğünün bulunması gereklidir. Aracın büyüklüğüne göre fiyat tarifeleri değişebilmektedir. Az eşyası olan bir müşteriye büyük araç göndererek fazla ücret almak şirketiniz hakkında kötü bir algı bırakacaktır. Aynı şekilde çok eşyası olan bir müşteriye de küçük bir araç göndermek eşyalara zarar vererek müşteri memnuniyetsizliğine yol açacaktır. Unutmayın memnun olmayan bir müşteri bile size çok  şey kaybettirebilir. Bu yüzden müşterinin ihtiyaçlarını doğru tespit etmeniz hem firma için hem de müşteri için  büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda taşıma işleminin yapılacağı mesafe fiyatlar üzerinde oldukça etkilidir. İstanbul ev taşıma fiyatlarına etki eden en önemli faktörlerden biriside budur. Bu konuda da doğru şekilde mesafe ölçümüne göre fiyatlandırma yapmak ve müşteriye de bunu doğru şekilde sunmak oldukça önemlidir. Müşteriler için İstanbul ev taşıma fiyat tarifesini doğru sunmak isteyen firmalar öncelikle müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirlemelidir. Bu ihtiyaçlara göre İstanbul ev taşıma fiyatlarına etki eden faktörlere göre bir fiyat aralığı belirleyerek en uygun ve en doğru fiyatlar sunulabilir. Bu faktörleri şu şekilde sıralayabiliriz: evin büyüklüğü,eşya sayısı,taşınma mesafesi,ek hizmetler,araç büyüklüğü, işçi sayısı gibi faktörler İstanbul ev taşıma fiyatlarını etkileyen faktörlerdir.

Bu yazımızda sizlere İstanbul ev taşıma fiyatları belirlenirken  hesaplama sırasında dikkat edilmesi gereken noktaları ve yeni evinize nasıl huzurlu ve rahat bir şekilde taşınabileceğinizi anlatmaya çalıştık. Aklınızdaki sorular için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yazımıza yorum yaparak merak ettiklerinizi ya da fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bu konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için  Ev Taşıma Ücretlerini Etkileyen Faktörler yazımızı okumanızı öneririz.

Dikkatinizi çekebilir: Ev Taşıma Ücretleri

En Uygun İstanbul Şehir İçi Nakliyat Firmaları Hangisidir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın