İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları Nasıl Hizmet Verir?

istanbulevdenevenakliyat

Eşyaların şehir içinde veya şehirlerarası taşınması, başarılı bir tedarik zincirinin temel belirleyicilerinden biridir. Her şeyi almak ve kendi başınıza taşımak her zaman zordur veya çok yorucu ve streslidir. Zor olmasının yanı sıra, çok pahalı da olabilir. Bu nedenle, herhangi bir İstanbul evden eve nakliyat şirketi, taşınma sorunlarına bir çözüm olarak size nakliye ve lojistik hizmetleri sağlamaya odaklanmıştır. İstanbul evden eve nakliyat firmalarının verdiği tüm hizmetler hakkında iyice bilgi sahibi olduğunuzda sizin için en uygun firmayı bulmanız da bir o kadar kolaylaşacaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları Depolama Gibi Bağımsız Hizmetler Sunar

Eşyalar istenen varış yerine taşınmadan önce, İstanbul evden eve nakliyat şirketleri her zaman güvenli ve emniyetli bir şekilde depolanmalarını sağlar. Eşyaların farklı şehirlerarasında taşınması gerektiğinde, İstanbul evden eve nakliyat şirketleri mobilyalarınızın nakliye tarihinden önce uygun şekilde muhafaza edilmesini sağlayacaktır. Şirketler ayrıca, sırasıyla tedarikçi tesislerden ve alıcının tesislerinden eşya yükleme ve boşaltmada hayati bir rol oynayacaktır. Depolama hizmeti özellikle yeni taşınacağınız evin diğerine kıyasla oldukça küçük olması ya da geçici süreliğine yurtdışına ya da eşyaları bir eve taşınmanız durumunda tercih edebileceğiniz popüler bir hizmettir.

Paketleme

Eşyalarınız bir yerden diğerine taşınmadan önce, ilk önce paketlenmeleri gerekir. İstanbul evden eve nakliyat firmaları, mobilyalarınızı taşınmadan önce güvenli bir şekilde paketlemede önemli bir rol oynayacaktır. Eşyalarınız, iyi durumda olmalarını sağlamak için her zaman güvenli ve özenli bir şekilde paketlenir.  Eşyalarınızın arasında hassas, kırılabilir ya da ekstra özen gerektiren eşyalar ve mobilyalar olması durumunda İstanbul evden eve nakliyat firmanızdan ekstra dayanıklı taşıma kutuları ya da özel paketleme seçenekleri talep edebilirsiniz. Kırılabilir değerli eşyalarınız için İstanbul evden eve nakliyat şirketi size çelik kasa imkanı da sağlayacaktır.

Yükleme Ve Boşaltma

Eşyaların taşınabilir hale gelmesi için paketleme işleminden sonra bir taşıma aracına yüklenmeleri gerekir. İstanbul evden eve nakliyat firmaları paketleme işlemi tamamlanmış olan mobilyalarınızın ve eşyalarınızın nakliye aracına yüklenmesinden sorumludurlar. Eşyalarınız istenen varış noktasına ulaştığında, şirketler her zaman malları alıcının tesislerinde boşaltırlar. Eşyalarınızın araca yüklenmesi ve yeni adresinizde tekrar boşaltılması için İstanbul evden eve nakliyat firmalarından biriyle anlaşmak yerine bu işlemlerini kendiniz yapmak oldukça yoracaktır. Ya da sadece bu iş için birkaç kişiyi günlük olarak görevlendirmek daha masraflı olacaktır.  Dolayısıyla İstanbul evden eve nakliyat firmaları bu hizmeti çok daha uygun fiyatlara ve konforunuzu sağlayarak size verecektir.

Eşyaların Taşınması

İstanbul evden eve nakliyat şirketlerinin ana rolü, eşyalarınızı orijinal yerlerinden istenen varış noktasına taşımaktır. Taşıma işlemi sırasında eşyaların sahibi ve taşınan kişi olarak sizin İstanbul evden eve nakliyat firmasına vereceğiniz talimatlar ve çalışanları doğru yönlendirmeniz oldukça önem arz etmektedir. Ayrıca işlerin daha kısa sürede ve kolayla hallolması adına çalışanlara eşyaların taşınması sürecinde yardımcı olmanız da iyi olacaktır.

Boya – Badana ve Temizlik

Yeni adresinizin eşyalar taşınmadan temizlenmesi ve temizlik sonrasında boya – badana işlemlerinin yapılması da İstanbul evden eve nakliyat firmalarının sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Taşınma tarihinizin net bir şekilde belli olmasından sonra İstanbul evden eve nakliyat şirketinizle iletişime geçerek bu hizmetten yararlanmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Firmanın da uygun ve müsait olması durumunda eşyalarınızın taşınmaya başlamasından önce yeni taşınacağınız eviniz temizlenecek ve sonrasında sizin seçmiş olduğunuz renk ve boyalarla boyanarak size hazır bir şekilde teslim edilecektir.

Eşya depolama, paketleme, yükleme ve boşaltma, eşyaların taşınması, boya-badana ve temizlik İstanbul evden eve nakliyat şirketlerinin sunduğu başlıca hizmetlerdir. Bu şirketler, eşyalarınızın İstanbul içinde ve şehirlerarasında güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamada hayati bir rol oynamaktadır. Almak istediğiniz bu ekstra hizmetler için ise ayrı ayrı ücret ödemeniz gerekebileceğini unutmamalısınız.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

İstanbul Evden Eve Nakliye

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev Taşıma Firmaları Bulurken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın