İstanbul Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat bizim işimiz! Neden derseniz biz kırk yıllık profesyonel ekibimizle sınırsız hizmet anlayışımızla sizlere geliyoruz. Bize bir alo demeniz yeterli. Müşteri temsilcilerimizle yaptığınız tüm görüşmeler sizin güvenliğiniz açısından kayıt altına alınacaktır. Karşılıklı hak ihlallerinin olmaması adına bu uygulama tamamen yasal çerçeve de gerçekleşmektedir.siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması adına bu uygulama bilgi kaybının olmaması için güvenli bir yöntem. Bu yöntemle müşterilerimize ilk adımı atarak gereken güveni vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizden gelen tüm önerileri değerlendirmeye alıp fizibilite raporu hazırlayıp en hızlı ve güvenli bir şekilde Evden Eve Nakliyat hizmeti nasıl gerçekleştirebileceğimizi planlayarak ekip arkadaşlarımızı siz değerli müşterilerimize en kısa zamanda ulaştırmayı hedefliyoruz. Ekibimiz dört profesyonel ekipten oluşmaktadır. Eşyanın çokluğu veya azlığı durumlarda programlarımızı anında ve en hızlı bir şekilde değerlendirmeye alarak sizlere hızlı bir şekilde ulaştırmaya çalışırız. Biliyoruz Ev Taşıma işi çok ciddi bir iştir. Yıllarınızı vererek aldığınız her eşyanızın karşılığı bizde mevcuttur.

İstanbul Evden Eve Nakliye de Sigorta Çok Önemli

Tüm eşyalarınız firmamız tarafından garanti altına alınacaktır. Biraz düşünün maliyeti yüksek nakliye şirketleri, gözünüzü korkuttuğu için, bütçeniz de buna uygun olmadığı için kendi başınıza bu işi gerçekleştirmek istemeniz en doğal hakkınız. Yalnız bunu da düşünmeniz gerekecek? Evi değiştirme kararınız öncelikli olarak ciddi bir karar! evdeki eşyalarınızı nasıl taşıyacağınız konusunda profesyonel bir ekip tarafından yardım almadığınız taktirde sonuçlarınız hiçte iç açıcı olmaya bilir. Evdeki değerli eşyalarınızı maddi ve manevi değeri büyük küçük her eşyanız sizin için kıymetlidir. Kıymetli olmasının en büyük sebebi size ait olmasıdır. Hepsi sizin özeliniz ve göz ağrınızdır. Onları bilinçsiz ellerde taşımak emeğe saygısızlık olacaktır. Kutulara nasıl yerleştirilecek, kırılacak eşyaları nasıl muhafaza, edecek ve en önemlisi sapa sağlam yerine nasıl ulaştıracağınızı hep kara kara düşünmüşsünüzdür.

Evden Eve Nakliye Tavsiye

Evden eve nakliyat
İstanbul Evden eve nakliye
  • Size yardıma gelecek arkadaşlarınız veya akrabalarınızdan birinin herhangi bir eşyanızı kırması durumunda sessizliğinizi korumanız gerektiğini bilir ne yapalım cana geleceğine mala gelsin der yapılan zararın kendi başınıza taşımaya değer olmadığını hemen anlayacak ve pişmanlığınızı dile getirmeye başlayacaksınız.
  • Biz sizleri keşkeler den ve buruk tavırlarınızdan kurtarmak için geliyoruz Evden Eve Nakliyat Tavsiye olarak İstanbulcan nakliye imdadınıza yetişiyor.  İstanbul Evden eve nakliye  hizmeti kapsamı ile öncelikli olarak almanız gereken karar sizleri ikna etmeli ve bütçenizi sarsmamalıdır.
  • Özel fiyatlarımızla size en ekonomik nakliye hizmeti verebileceğimize inanıyoruz. Bu ilk ve önemli aşamayı hallettiğimizde gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Evden Eve Nakliye Uzman Ekip

Bizleri arar aramaz uzman ekibimizden birkaç arkadaşımızı sizlere gönderiyor ve sizlere ulaşınca arkadaşlarımız bizlere ön bilgiyi verdikten sonra direk sizinle irtibata geçiyoruz. Size ulaşan bizim arkadaşlarımızın olup olmadığını teyit ettikten sonra güvenle arkadaşlarımıza gereken bilgileri verebilirsiniz diyerek merkezden sizin kararlarınızı beklemeye başlıyoruz. Siz değerli müşterilerimize ulaşan arkadaşlarımız gayet profesyonel ve işinin ehli arkadaşlarımızdır. Güler yüzlü karşılamadan sonra hemen işe koyulur eşyanın yoğunluğu ve nasıl muhafaza edilebilecek durumda olduğu hakkında bilgi toplamaya başlarlar.

Taşımaya Başlamadan Önce Keşif

Öncelikli olarak dairenizin giriş bölümü keşfi yapılır, birtakım ölçüler alındıktan sonra yani giriş kapısının yüksekliği ve genişliği, merdiven boşlukları, daire kapı girişinin ölçüsü de alındıktan sonra, sıra eşyaların ebatları ve genişliği konusunda ön bilgi alma safhasına gelinir. Evden eve nakliye hizmeti tercih eden müşterilerimize keşif ekibi yönlendirerek hızlı ve dikkatli bir şekilde eşyalarınızın ölçüleri alındıktan sonra ne tür malzeme kullanmamız gerektiği konusunda uzman taşıma ekibimiz notlarını dikkatli ve öz verili bir şekilde alır. Eşyalar için ne kadar bir zaman dilimi ayrılacağı konusunda hem fikir olduktan sonra ikinci aşama olan paketleme konusunu ele alırlar. Ne şekilde paketleneceğini nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda, fikir alışverişi yaptıktan sonra sıra eşyaları sınıflandırma konusuna gelecektir. Eşyalarınız sizin özeliniz olduğu için bizler hiçbir müdahale etmeden ve mahremiyetinize bakmadan sizlerin yönlendirmesiyle dikkatli ve özenle sizlerden gelen talimatlara uyarak hareket ederiz. Sizin belirlediğiniz sınıflandırma kriterleriniz doğrultusunda paketlenecek veya sarılacak malzemeler belirlendikten sonra keşif tamamlanmış olacaktır.

Hizmetimizden Memnun Kalacaksınız

Evden eve nakliyat
Evden eve nakliyat
  • Çalışma yöntemlerimizden memnun kalmadığınız taktirde kayıtsız şartsız arkadaşlarımızı geri çekmekteyiz.
  • Tam tersi memnun kaldığınız taktirde arkadaşlarımız hiç vakit kaybetmeden aldıkları işin genel durumunu merkeze bildirip topladıkları bilgileri amirlerine bildirerek asıl işimiz olan taşıma işini profesyonel ekip arkadaşlarımıza bildirir.
  • Keşfi yapan arkadaşlarımızdan aldığımız bilgileri taşıma ekibi arkadaşlarımıza eksiksiz bir şekilde bildirir ve sizlere İstanbul Eveden Eve Nakliyat Şirketi olarak nakliye hizmeti vermek için en hızlı ve güvenli bir şekilde yetiştiririz. Size ulaşacak olan arkadaşlarımızın aldığı bilgi doğrultusunda gereken en kaliteli malzemeleri hazırlar kapınıza kadar getiririz.

Dikkatli Ve Özenli Çalışma

Bizde ilk izlenim önemlidir. Uzman ekiplerimiz kapıda belirir belirmez sanki keşfi kendileri yapmışcasına rahat kendinden emin bir şekilde işlerine hemen adapte olup işe koyulmaya başlarlar. Pek fazla soru sormadan dikkatli ve özenli bir şekilde sarılması gereken malzemelere yönelir paketlenmesi gereken malzemelere de farklı bir ekip yönlendirilir. Hiçbiri diğerinden bağımsız çalışmaz hızlı ve dikkatli tavırlarıyla sizlere güven vermektedirler. Sağlam ve dayanıklı malzeme kullanarak eşyalarınıza olası hafif veya sert bir maddenin teması ihtimalinde onu en iyi bir şekilde muhafaza ederek korur ve eşyalarınızın zarar görmesini engeller. Bu yaptıklarımız sizlerin gözleri önünde gerçekleşir.ve sizinde rahat bir nefes almanızı sağlar.

Eşyalarınız Sigorta Kapsamındadır

Alın teriniz ile sahip olduğunuz ve gözünüz gibi baktığınız eşyalarınızın her zerresi sigorta kapsamındadır. Olası bir karışıklık durumunda asla sizi mağdur etmiyor, hızlı ve güvenli çözümlerle olaya hemen müdahale ediyoruz. zaten taşındığınız evin önünde sizin kontrolünüzde eşyalar eksiksiz ve zara görmeden nakliye aracımıza konmakta sizlerin eşliğinde evde herhangi bir malzemenin kalıp kalmadığını kontrol etmekte odaların fotoğrafları çekildikten sonra nakliye aracının önüne gelerek sizin gözetiminizde kapılar kapanır,yeni yuvanıza eşyalarınızla birlikte sizin eşliğinizde yola çıkılır ve yol süreci boyunca olağan dışı bir durum gerçekleşmediği sürece hızlı ve güvenli yollarla yeni yuvanıza ara vermeden hemen ulaştırıyoruz. ALLAH korusun yolda herhangi bir trafik kazasında eşyalarınızın bir bölümüne veya tamamına zarar gelmesi durumunda bütün sorumluluk firmamıza aittir. Hiçbir gerekçe göstermeksizin tüm zararlarınızı karşılıyor ve bunu imzaladığımız belgelerle taahhüt ediyoruz. Ataşehir Evden Eve Nakliyat için bağlantıya tıklayın.

Uzman Ekibimiz Taşımaya Hazır

Profesyonel eşya taşıma
Profesyonel eşya taşıma

Tüm bu maceradan sonra işimiz ikinci aşaması olan yeni yuvanıza taşınacak olan eşyalarınızı dikkatli ve itinayla taşımaya gelmiştir.uzman ekibimiz nakliye aracını yeni evinizin önüne park ederken yeni komşularınızı rahatsız etmeden uygun pozisyonu alarak taşıma esnasında,ne çevreye nede eşyalarınıza zarar vermeden uygun yere park edip, sizin yeni evinize gelerek orda da küçük bir keşif yaptıktan sonra gereken ölçüleri taşıma ekibine vererek önce hangi eşya taşınacaksa tekrar hızlı ve güvenli bir biçimde sınıflandırma yapılır, yapılan sınıflandırma ve sizin talimatlarınız doğrultusunda hazır hale getirilir. Siz eve girmeden önce uzman arkadaşlarımız tekrar merkezi arayarak amirlerine gereken bilgiyi verir ve sağ sağlam yetiştiklerine dair ikinci raporu verdikten sonra, eşyaların nereye bırakılması gerektiği konusunda sizi pür dikkat dinler hiçbir detayı kaçırmamaya özen gösteririz.

İş Güvenliği Doğrultusunda Hareket

Ev taşıma
Ev taşıma

Elle taşınmasından çekindiğiniz eşyalarınız asansör sistemli taşıma araçlarımızla çevre güvenliği esas alınarak ve iş güvenliği kuralları doğrultusunda hareket edilir. Amacımız sizlere gereken hakkıyla hizmeti, tam anlamıyla gerçekleştirebilmektir. İstanbul Can Nakliyat olarak olayı bütünüyle ele alarak işimize dikkatli ve güvenli yollarla yaklaşırız.  Bütün risk analizini yapar olaya o şekilde müdahale ederiz. Gereken öz verili taşıma esnasında siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeden, nasılsa eşyalarınız sigortalıdır zarar verirsek firma karşılar anlayışıyla da yaklaşmaz. Sizlere zaman kabı yaşatmamak için elimizden gelenin en iyi hizmeti sunma arzusundayız. Uzman ekibimiz size ulaştığından değerli eşyalarınızı yeni yuvanıza yetiştirene kadar hep irtibat halinde oluruz.

Rapor Ve Değerlendirme

Başlangıçta aldığımız raporun son aşamaya gelene kadar tüm detaylarını değerlendirip elimizden geldiği kadar az hatayla eşyalarınızı yeni evinize ulaştırma gayreti içinde oluruz. Geçmişteki taşıma yöntemleriyle şimdiki taşıma yöntemlerini kıyaslayarak kendimizi daha da geliştirme çabası içeresindeyiz. Kırk yılın verdiği tecrübelerimizi mütevazi yöntemlerle siz değerli müşterilerimize sunmak isteriz. işlem tamamlandığı taktirde arkadaşlarımız sorunsuz bir taşıma gerçekleştiğini sizlerin onayını da aldıktan sonra merkeze bildirip amirlerine geniş kapsamlı bilgi vermektedirler.herhangi bir sorun çıktımı, ne tür zorluklarla karşılandı müşteriden her hangi bir şikayet veya öneri geldi mi bu tür değerlendirmelerin ardından siz değerli müşterilerimizin aynıyla taşıma işlemimizi sonlandırıyoruz.gereken tüm prosedürler tamamlandıktan sonra eksik veya zara uğramış herhangi bir eşyanız varsa en hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyor daha sonra taktiri sizlere bırakıyoruz. İstanbulcan nakliyat olarak hizmetlerimizin bunlarla sınırlı olmadığını gururla beyan ederiz.

Ofis Taşıma Teknikleri

Öncelikli olarak ev taşımacılığı, ofis ve depo taşıma ve düzen faaliyetlerimizin de olduğunu belirtmek isteriz. Taşıma hizmeti sistemimizde hiçbir değişiklik yapmıyoruz tüm şartlarımız ofis ve depo taşımacılığında da geçerlidir. Ofis taşıma tekniklerimiz ve dikkatli planlamalarımızla evraklarınızın doğru sırayla istiflenerek kullandığımız kod sistemiyle hiçbir evraklarınız karışmamakta yeni ofisinize de güvenle ulaştırmaktayız. Ofisinizi taşımaya karar verdiğiniz anda ilk olarak keşif yapılır. Keşiften sonra evraklarınız, dosyalarınız, bilgisayarlarınız ve tüm elektronik malzemeleriniz sizin eşliğinizde tek tek tespit edilip ve sayısı da alınarak kolilere yerleştirilir. Tüm değerlendirmeler doğrultusunda aldığımız sayılar sizinde onayınızla merkeze bildirilir karşılıklı mutabakat sağlandıktan sonra, tüm malzemelerin ambalaj yapımına sıra gelir. Dosyalar korunaklı su geçirmeyen kolilerle taşınmaktadır. Kolilere sizin belirtiğiniz tarih veya kodlarla rahatlıkla yerleşebileceğiniz hızlı sistem kullanılarak detaylandırılır.

Elektronik Aletlerin Paketlenmesi

Bilgisayar ve benzeri elektronik eşyalarınıza zarar gelmemesi için balon ambalajlarla güzelce sarıldıktan sonra üst üste gelmeyecek şekilde sıralı bir biçimde aracımıza yerleştiririz. Mobilyalarınızda aynı titizlik ve dikkatle sarılarak çizilmeye engel olan ambalajlarımıza sararak elektronik malzemelerden uzak bir bölmeye yerleştiririz. Tüm malzemeleriniz aynı dikkat ve öz veriyle nakliye aracımıza sizin eşliğinizde ve onayınızla kapılar kapatılır. ikinci aşmada ofis malzemelerini en kısa sürede yeni mekanınıza getirerek kullandığımız sıralı kod sistemiyle sizin rehberliğinizde sıralarını şaşırmadan yerleştiriyor,daha sonra getirdiğimiz tüm malzemelerin sayımına başlıyoruz. ilk aldığımız notla, son aşamaya gelen taşıma sonucunu karşılaştırarak siz değerli müşterimize onaylattıktan sonra merkeze yani amirlerimize bilgi veririz.

Eşyaların Kurulumu

Eşya depolama
Eşya depolama

Onaylama işi bittikten sonra dosyalar,masalar, dolaplar ve elektronik malzemeleriniz dikkatli bir şekilde kurulumuna geçilir.kulum sağlandıktan sonra amirlerinize ve amirlerimize bilgi verilir.bilgi akışı tamamlandıktan sonra gönül rahatlığıyla yeni ofisinize geçe bilirsiniz.bunlar geliştikten sonra en önemli detayı hatırlatmak isterim.bütün ofis malzemeleriniz firmamızın garantisi altındadır.kalemden çöp kutusuna kadar her ayrıntı malzeme sigortalıdır.bu yüzden gönül rahatlığıyla taşıma işlemlerinize başlaya biliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın