İstanbulcan Nakliyatı Tercih Etmeniz İçin 7 Geçerli Sebep

İstanbulcanevdenevenakliyefirmasi

Nakliye firması ararken birçok nakliye firmasıyla karşı karşıya kalacaksınız. İstanbulcan Nakliye de bu karşılaşacağınız nakliyat firmalarından bir tanesi olacaktır. Güvenilir, hızlı ve profesyonel bir nakliye firması olan İstanbulcan Nakliyat size en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Nakliye firmaları arasından neden İstanbulcan Nakliyeyi seçmeniz gerektiğini yazımızda size anlatmaya çalışacağız. İşte İstanbulcan Nakliyeyi tercih etmeniz için 7 geçerli sebep:

1. 40 Senelik Tecrübe

İstanbulcan Nakliye uzun yıllardan beri sektörün içinde ve sektörün dinamiklerine hakim bir nakliye firması. Yılların kendisine kattığı tecrübeyle birlikte müşteriyi memnuniyetinin öneminin farkında olup size en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır. Yıllar boyunca oluşturduğu profesyonel ekibiyle birlikte bünyesinde bulunan 20 araçlık filosuyla beraber size hizmet sağlamaktadırlar.

2. Sağladığı Hizmetler

İstanbulcan Nakliye sadece evden eve nakliye firması değildir. Size birçok hizmet sunmaktadır. Bunlar: evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleridir. Sunduğu tüm bu hizmetlerde en iyi şekilde size yardımcı olmaya çalışmaktadır. Evden eve nakliye veya ofis taşımacılığınızla beraber depolama hizmetinden faydalanarak bir taşla iki kuş vurma ihtimaliniz var. Bu noktada İstanbulcan Nakliye sizin için doğru bir tercih olacaktır.

3. Planlı ve Programlı Taşıma

Planlı ve programlı taşınmanın önemini önceki blog yazılarımızda da bahsetmiştik. İstanbulcan Nakliye size sunduğu planlı taşıma hizmetiyle, taşınmanız sırasında zamandan kazanmanızı sağlar. Eşya boyutunuza göre değişmekle beraber ortalama yarım gün gibi kısa bir süre içerisinde yeni yerinize taşınmış olursunuz. Hızlı ekibimizle beraber taşına işleminden mutlu ayrılacaksınızdır.

Planlı Evden Eve Taşıma Hizmeti Nasıl Bulunur ?

4. Paketleme

İstanbulcan Nakliye eşyalarınıza gösterdiğiniz özenin aynısı hizmet verirken de gösterir. Paketleme yaparken balonlu naylonlar, straforlar ve özel kağıtlar kullanırlar. Eşyalarınızın çizilmemesi için her türlü önlemi alırlar. Daha ayrıntılı bilgi ve İstanbulcan Nakliyenin nasıl paketleme yaptığına dair videoya ulaşmak için Evden Eve Nakliye Ekipleri Kolileme Ve Paketleme İşlemleri Nasıl Yapmalı?içeriğimizi okuyabilirsiniz.

5. Güvenilir ve Profesyonel Ekip

40 yıllık tecrübesiyle beraber İstanbulcan Nakliye güvenilir bir firma oluşunu kanıtlamış bir nakliye firmasıdır. Taşınma işlemi gerçekleştiren kişilerden güvenilirlik garantisini alabilirsiniz. Sitemizdeki yorumlarla da İstanbulcan Nakliyeyi kullanan kişilerin memnuniyetini rahatça okuyabilirsiniz. Ayrıca profesyonel ekibimizle beraber size en iyi hizmeti sunma garantisini vaat ediyoruz. Ekibimiz sizin isteklerinizi yerine getirmeye çalışırken yetkin elemanlarıyla birlikte montaj  ve demontaj işlemleri için ayrı bir mobilyacıyla anlaşmak durumda kalmayacaksınızdır. Bu da İstanbulcan Nakliyeyi seçmeniz için en önemli sebeplerden biri.

6. Sigortalı ve Sözleşmeli Taşıma

Eşyalarınızın değerinin farkındayız ve sizin kadar biz de onların başına bir şey gelmesini istemeyiz. Her duruma karşı önlem olarak sigortalı taşımacılık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Her nakliye firmasının yapması gereken bir adım olan sözleşmeli taşımacılığı rahatlıkla İstanbulcan Nakliye ile gerçekleştire bilirsiniz.

7. Uygun Fiyatlı Taşıma

İstanbulcan Nakliye 40 yıllık tecrübesiyle beraber piyasadaki diğer firmalar gibi size yüksek fiyat vermez ve size evinizi taşımak için en uygun fiyatı teklif eder. Diğer firmalardan da fiyat teklifi alarak İstanbulcan Nakliyenin bütün hizmetleri profesyonelliğiyle birlikte size en uygun fiyatı verdiğini göreceksinizdir.

İstanbulcan Nakliye olarak size hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet sağlamaya çalışmaktayız. Sizin mutluluğunuz her zaman bizim mutluluğumuzdur ve eşyalarınızı taşırken her daim özen gösteririz. Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

İstanbulcan Nakliye Nasıl Çalışır

Evden Eve Nakliyat Firması Bulurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın