İstanbulcan Nakliye ile Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

istanbulcannakliyeilehangihizmetlerialabilirsiniz

1980’den beri nakliye sektöründe yer alan İstanbulcan Nakliye, sizleri memnun etmek ve taşınma sürecinizi yönetmek için neyin gerekli olduğunu çok iyi bilir. Memnuniyetinizi sağlamak için ne tür bir taşınma hizmetine ihtiyacınız olduğuna bakılmaksızın, çalışanlarımız yalnızca en yüksek kalite standartlarına uyarak hizmet vermeyi sürdürürler. İstanbulcan Nakliye’den alabileceğiniz hizmetler stresli olduğunuz taşınma sürecinde işlerinizi kolaylaştıracak ve size daha rahat bir sürecin keyfini çıkarma fırsatı sunacaktır.

Evden Eve Nakliyat

Nakliye sektöründe 39 yıldız hizmet sunmaya devam eden İstanbulcan, taşınacak kişilerin neye ihtiyaç duyduklarını ve bir nakliye firmasından ne beklediklerini bilir ve buna göre hareket eder. Ev taşıma işlemi İstanbulcan ile sandığınızdan daha kolay olabilir. Evden eve nakliyat hizmeti her şeyin kontrol altında olduğu hissini uyandırarak rahatlamanızı sağlar. Gereksinimlerinize yönelik tamamen özelleştirilebilir çözümler ile İstanbulcan Nakliye size yardımcı olmak için hazırdır. Ayrıca sitemiz üzerinden fiyat hesaplama aracı ile evden eve nakliyat masraflarınızı şimdiden hazırlayabilir ya da iletişim kanalımız üzerinden bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Bir Paketleme Servisine Mi İhtiyacınız Var?

Evden eve nakliyat çok stresli bir deneyim olabilir. Bu süreçte taşınacak kişilerden bazıları eşyalarının paketlenmesi için ekstra hizmet almak isteyebilirler. İstanbulcan eşyalarınızın taşınırken her zaman güvende olmalarını sağlamak adına özenle paketlemekten her zaman gurur duyar.

Eşyaların Sökülmesi ve Takılması

Taşınmaya hazırlık sürecinizde demonte özellikteki büyük mobilyalarınızı ve bilgisayar, avize gibi sökmesi karmaşık olabilen diğer ürünleri İstanbulcan Nakliye taşıma işlemi öncesinde sizin için sökerek taşınmaya hazır hale getirir. Taşıma hizmetinin bir parçası olarak yeni evinizde de eşyalarınızın monte edilmesi ve yeni yerlerine takılması gerçekleştirilir.

Şehirlerarası Nakliyat

İstanbulcan Nakliye ile artık şehirlerarası taşınma işlemleriniz için endişe ve korku duymanıza gerek yoktur. Uzun yol mesafesinden ötürü başka bir şehre taşınmak genelde daha stresli olsa da İstanbul profesyonelliği ile bu süreci de zorlanmadan atlatacağınızın garantisini verebiliriz. Uzun yola dayanıklı nakliye araçlarımız, işinde uzman ekibimiz ile eşyalarınız ne kadar çok olursa olsun istediğiniz şehirden bir diğerine güvenle ve özenle taşınacaktır. Kişilerin şehirlerarası nakliyat konusunda en büyük çekincesi ise nakliye masraflarıdır. İstanbul Nakliye üstün kaliteli nakliye hizmetini sizlere en uygun fiyatlara sunmaktan her zaman mutluluk duymaktadır.

Ofis Taşıma

Ofis taşıma hizmeti sağlarken müşterilerimize en kaliteli nakliyat hizmetlerini sunmak birinci önceliğimizdir. Odak noktamız, müşteri beklentilerini aşan yenilikçi değişimi etkilemek için insani, teknolojik ve çevre dostu kaynakları en üst düzeye çıkaran karşılıklı yarar sağlayan hizmetler sunmaktır. 40 yıla yakın bir süredir vermiş olduğumuz nakliye hizmetiyle en beğenilen nakliyat firmalarından biri olarak, ofis taşımacılığında hizmet verdiğimiz her müşteriyle bir ortaklık oluşturma arzumuz, mümkün olan en etkin ofis taşıma hizmetlerini sağlama ortak hedefini yerine getirmek de vizyonlarımız arasında yer almaktadır. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, ülke çapındaki çeşitli iş ortaklarımızla kurduğumuz ilişkilerde güven, bütünlük ve mükemmellik İstanbulcan Nakliye’yi ve sunduğumuz hizmeti ön plana çıkaran unsurlardır.

Depolama Hizmeti

İstanbulcan Nakliyat, yangın önleme yapılı ve uygun şekilde yerleştirilmiş kat planı bulunan depolama alanları ve konteyner kamyonları da dahil olmak üzere her türlü araç için uygun park olanaklarıyla yüksek düzeyde güvenlik sağlar. Depomuz, etkin depo bakım programı ve tesislerin temizliği, haşere kontrol önlemleri, yangından korunma prosedürleri ve diğer gerekli güvenlik önlemleri ile ilgili programlar kapsamında yönetilir ve kontrol edilir. Eşyaların sorunsuz bir şekilde yüklenmesini, boşaltılmasını ve taşınmasını sağlamak için tüm uygun depo ekipmanları, gerekli alet ve malzemeler depo hizmeti ile birlikte sağlanır. Depolama hizmetimiz sürekli depolama ve araç içi depolama olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Eşyalarınızın uzun süre bir alanda bekletilmesi gerekiyorsa uzun süreli depolama hizmeti satın alabilirsiniz. Kırılabilecek ya da hassas eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmesinden endişe duyuyorsanız da araç içi depolama hizmeti işinizi fazlasıyla görecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın