İstanbul’da Gönül Rahatlığı İle Ev Taşıma İşlemi Yapılacak Semtler

istanbulda tasinacak semtler

İstanbul gibi metropol bir şehirde yaşıyorsanız bu şehrin belli başlı sorunlarıyla baş etmek zorunda kalıyorsunuzdur. İstanbul’da yaşayanlar için yapılan bir anket sonucunda İstanbul’un en büyük sorunları; trafik, nüfus yoğunluğu ve güvenlik olarak belirlenmiştir. Bu anket sonucundan yola çıkarak İstanbul’da yaşamak istediğiniz semtin size en uygun semt olabilmesi için bu üç sorunu en az şekilde yaşıyor olmanız gerekmektedir. Genellikle bu sorunları en az yaşadığınız semtler İstanbul Anadolu yakası içerinde bulunmaktadır. Biz de Anadolu yakası bulunan bu semtlerin hangi semtler olduğunu yazımızda size aktarmaya çalışacağız. İşte İstanbul’da gönül rahatlığı ile ev taşıma işlemi yapılacak semtler:

Kadıköy Merkez ve Moda

Kadıköy, taşınmak için seçebileceğiniz en iyi semtler arasında yer almaktadır. Yapılan anketlere göre çoğu İstanbullu Kadıköy ilçesinde yaşamak istemektedir. Kadıköy’ü bu kadar popüler kılan şeylerin başında ulaşım gelmektedir. Eğer Kadıköy’de yaşıyorsanız Kadıköy’den çıkmadan her işinizi bu semtte halledebilirsiniz ve halletmek istediğiniz çoğu şey yürüme mesafesinde olduğu için trafik derdinden kurtulmuş olursunuz. İşinize veya okulunuza ulaşmak için Kadıköy’de bulunan metro, vapur veya metrobüs gibi ulaşım araçlarıyla İstanbul’un her yerine kolayca ulaşabilirsiniz ve bu saydığımız ulaşım araçları trafik derdini en aza indiren ulaşım araçlarıdır. Bu araçlara ek olarak Kadıköy’de bulunan otobüs peronların aynı şekilde İstanbul’un her yerine ulaşım sağlamanız mümkündür. Kadıköy ilçesi nüfus yoğunluğu bakımından fazla yoğun gibi gözükse de aslında Kadıköy’de yaşayan yerleşik kesim oldukça azdır. Günün çoğu kısmında başka ilçelerden gelen insan yoğunluğu bulunmaktadır. Moda tarafında bu yoğunluğu daha az hissedeceksinizdir. Güvenlik bakımından Kadıköy güvenli bir ilçe olmakla beraber dışarıdan gelen insanların yoğunluğundan dolayı Kadıköy’de yaşayanlardan daha çok yabancı insanlardan dolayı bir sorun yaşayabilirsiniz. Kadıköy için söyleyebileceğimiz tek dezavantaj bu olabilir. Ev taşıma işleminizi eğer çocuğunuzun daha iyi bir yerde yaşaması için tercih ediyorsanız en doğru tercihlerden bir tanesi olacaktır. Kadıköy’de bulunan ilkokullar, liseler hatta üniversitelerden dolayı çocuğunuz iyi eğitime en yakın çocuklardan biri olacaktır. Kadıköy huzurlu bir yaşam için taşınabileceğiniz en iyi semtlerden bir tanesidir. İstanbulcan Nakliyat İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Kadıköy ilçesine de hizmet vermektedir. Bu en güzel semte taşınmayı tercih etmeden önce İstanbulcan Nakliyeyle iletişime geçip hizmet alabilirsiniz.

Kadıköy Nakliyat Firmaları

Erenköy

Kadıköy ilçesinin zaten yaşamak için en popüler ilçelerden biri olduğunu belirtmiştik. Kadıköy ilçesinin semtlerinden biri olan Erenköy de eviniz taşımak isteyeceğiniz güzel semtlerden bir tanesi. Erenköy semtini taşınırken daha çok genç kesim veya orda bulunan yaşlı kesim tarafından tercih ediliyor. Erenköy’ün yıllardan beri var olan veya var olmayı sürdüren tarihi evleri köşkleri ve yapıları Erenköy’ü ruhu olan semtlerden biri haline getiriyor. Erenköy semti Kadıköy merkez gibi hareketli insan yoğunluğunun fazla olduğu bir semt değildir. Bu semtte tam bir huzur havası hakimdir yıllanmış uzun ağaçların sesleri kuş cıvıltıları etrafa huzur yaymaktadır. Yoğunluğun az olmasıyla beraber bu semtte yaşayacağınız güvenlik sorunları da en az düzeydedir. Yalnız yaşayan bir kadınsanız veya çocuğunuz varsa bu semtte gönül rahatlığıyla oturabilirsiniz çünkü semtin çoğu ailelerden ve yaşlı bireylerden oluşmaktadır. Bu semtin de tek dezavantajı ulaşım Erenköy’de ulaşım saatli ring otobüslerle sağlanmaktadır onun haricinde Marmaray tren hattına yakınsanız sizin için avantajlı olabilir. Bu ulaşım araçları haricinde çoğu kişi işe kendi araçlarıyla gitmeyi tercih etmektedir. Erenköy’e taşınmanızı sağlayacak asıl önemli sebep Bağdat caddesini içinde barındırması ve eğitim düzeyi yüksek insanların bu kesimde ikamet etmesi olacaktır. Alışıveriş yerleri, kafeler ve sahilin size yakın olmasıyla beraber mahallenizde sosyal aktivitelerinizden geri kalmadan yüksek standartlarda yaşama ulaşabilir olursunuz. Eğer Erenköy’de yaşamaya karar verdiyseniz İstanbulcan Nakliye olarak size hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağızdır bizimle sayfamızda yer alan telefon numaralarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Erenköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Üsküdar

Üsküdar, İstanbul’da yaşanabilecek en güzel semtlerden bir tanesidir. Eşsiz boğaz manzarasıyla adeta sizi büyüleyen bir semttir. Ulaşım olarak Marmaray, metro metrobüs ve vapurla beraber sizi rahat ettirecek bir semttir. İnsan yoğunluğu turistik bölgeler olan kız kulesi ve sahil haricinde çok görülmemesiyle beraber taşınmak için ideal yerlerden biri haline geliyor. Güvenlik bakamından da üst düzey önlemlerin alındığı bir semttir. Eğitim bakımından lise ve üniversiteleriyle gençler için ideal bir yer haline gelmiştir. Tarihi beylerbeyi sarayı kuleli askeri lisesi ve camileriyle beraber tarihe tanıklık etmiş ilçelerimizden bir tanesidir. Bu güzel semte taşınmak için İstanbulcan Nakliyatın 40 senelik tecrübesinden yararlanırsanız pişman olmayacaksınızdır.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firması

Maltepe

Maltepe sahille beraber İstanbullular için vazgeçilmez adreslerden bir tanesidir. Şehre bir o kadar yakın ama uzak konumuyla beraber sizi şehrin gürültüsünden ve uzakta ailenizle birlikte huzurlu bir yaşam sunar. Aile yaşantısının çok fazla olmasıyla beraber Maltepe ilçesinde birçok avm bulunmaktadır. Alışverişinizi semtinizden çıkmadan kolayca yapabilmektesinizdir. Metro ve Marmaray’la beraber çoğu yere ulaşım sağlayabilmektesiniz. Sahip olduğu hastanelerle birlikte size en iyi sağlık hizmetini vermeyi amaçlamaktadır. Trafik sorunu bu semtte Bağdat Caddesi haricinde çok fazla görülmemektedir. Eğitim düzeyi orta seviyede ve üniversite ve liseleriyle yine gençler için ideal bir yer olmaktadır. Ev taşımak için huzurlu bir aile ortamı için ideal yerlerden bir tanesi. Taşınma işlemi için gönül rahatlığıyla İstanbulcan Nakliyeyi tercih edebilirsiniz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat İşlemleri Kolayca Nasıl Yapılır?

İstanbulcan Nakliye olarak İstanbul’da gönül rahatlığı ile ev taşıma işlemi yapılacak semtleri size aktarmaya çalıştık. Umarız bir gün bu güzel semtlerin birine taşınırken İstanbulcan Nakliye ile mutlu bir taşıma süreci yaşarsınız. İstanbulcan Nakliyeye ulaşmak için aşağıdaki telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın