Kadıköy Ev Taşıma Firmaları

şehir içi evden eve nakliyat ücretleri

Kadıköy taşımacılık hizmetini profesyonel bir şekilde sağlayan kurumsal firmamız; 1993 senesinde kurulmuştur. 28 senedir her zaman müşterilerimize layık olmaya çalıştık. Peki, nasıl hizmet veriyoruz? Aslında verdiğimiz hizmetler çok kapsamlıdır. Birçok hizmeti sizlere aynı anda sağlamaktayız. Evden eve taşımacılık, ofis taşımacılık, eşya depolama, eşya paketleme, depo temizliği, sökme montajlama hizmetini sizlere sağlarız. Kadıköy’de hizmet veren nakliye firması olarak istediğiniz her an bizimle irtibata geçebilirsiniz ve hizmet alabilirsiniz. Sizlere hizmet imkânı tanımak bizim için mutluluktur.

Kadıköy’de Hizmet Veren Nakliye Firması

Kadıköy’de hizmet veren nakliyat firmamız hakkında bu sektörde mutlaka olumlu yorumlara rastlamışsınızdır. Çünkü şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk veya şikâyet ile karşılaşmadık. Bizden hizmet almak isteyen kişilerin mağdur olmaması için gereken önlemleri öncesinden alırız. Önlem aldığımız zaman eşyalarınız son derece güvende olur. Yani aklınız eşyalarınızda kalmasın. Bizlere gözünüz kapalı bir şekilde eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Yüksek Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat firmamız; her şeyin bilincinde olup ona göre hareket eder. Yani nakliyatın ne kadar zorlu bir süreç olduğunu her birimiz biliyoruz. Dikkatli ve titiz davranılmaz ise eşyaların zara görmesi kaçınılmazdır. Yüksek fiyatlar verip aldığınız, sizler için değerli olan eşyalarınızın elbette ki zarar görmesini istemeyiz. Bu sebeple de en az sizin kadar hassas davranırız. Çünkü anlaşma sağladığımız andan itibaren sizlerin eşyasını kendi eşyamız gibi benimseriz. Bünyemizde bulunan çalışanlarımız; işini düzgün yapan, profesyonel, uzman tekniği olan, titiz bir şekilde çalışan kişilerden oluşur. Profesyonel niteliğe sahip olmaları için uğraş veriyoruz. Sürekli olarak çalışanlarımızı eğitimden geçiriyoruz. Amacımız müşterilerimize yüksek kalitede hizmet verip onları memnun ve mutlu etmektir. Sizin de taşınmasını istediğiniz eşyalarınız mı mevcut? O halde hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Peki, parça eşya taşıyor musunuz? Diye merak ediyorsanız hemen açıklama getirelim. Bizim için eşyalarınızın kaç parçadan oluştuğu, yüksekliği, hangi kata taşındığı herhangi bir sorun teşkil etmez bu sebeple de parça eşya taşıyabilme kapasitemizin olduğunu belirtelim. Sizde bize ulaşarak parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kadıköy Sigortalı Taşımacılık

Kadıköy hurdacı firmamızın bir diğer avantajı da siz değerli müşterilerine sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyor olmasıdır. Eşyalarınızın her biri bizim için kıymetlidir ve zarar görmelerini istemediğimiz için eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigorta kapsamına almış olduğumuz eşyalarınızı teker tekerpaketledikten sonra araçlarımıza yerleştiriyoruz. Anlaşmış olduğumuz sigorta firmaları olduğu için; eşyalar paketleme, ambalajlama ve taşınma esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşır ise bu sorun size değil firmamıza ait oluyor. Sigorta ise meydana gelen bu zararın tümünü ödüyor. Sizin bu konuda herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Sizde güvenli, kaliteli, dört dörtlük bir taşımacılık firması mı arıyorsanız? Eğer arıyorsanız tamda doğru yerdesiniz. Sizlere en iyi hizmeti kısa zaman içerisinde sunacağımızın garantisini sizlere sağlıyoruz.

 

Kadıköy Firması- Kaliteli Taşımacılık Hizmeti

Kadıköy taşımacılık hizmeti sağlayan firmamız; kısa zaman içerisinde istediği pozisyona gelmiştir. Kurulduğumuz günden beri her zaman kendimizi geliştirmek için çok çaba gösterdik. Tam olarak 5 sene içerisinde profesyonel konuma ulaştık. Amacımız daha fazla gelişmek. Bunun için yenilenmeye devam ediyoruz. Şuan için firmamızda toplamda 10 adet çelik kasa ve son model araç bulunur. Araç filomuz çok fazladır. Müşterilerimizin eşyalarının yoğunluğuna bağlı olarak araçlarımızı seçer ve yola çıkarız. Çünkü araçlarımız boy boydur. Parça eşya taşımaya uygun ve aynı zamanda yoğun eşyaya uygun araçlarımız mevcuttur. Müşteri memnuniyetini ön planda bulundurup, hizmetimizi ona göre yaparız. Yeni bir eve taşınmak mı istiyorsunuz:? Yâda iş yerinizi değiştirmeyi mi planlıyorsunuz? O halde hemen bize ulaşabilirsiniz. Eşyalarınız itina ile özenli bir şekilde taşınır. Herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için gece gündüz çalışır ve bu sorunlar ile karşılaşmayız. Fiyatlarımız sizleri üzmez ve çok ekonomiktir. Sizde uygun fiyata profesyonel bir şekilde taşınmanın keyfini bizimle çıkarın

Şile evden eve nakliyat

Kadıköy Firması- Eşya Paketleme Ve Ambalajlama

Kadıköy firması olarak; sizlere ambalajlama paketleme gibi ek hizmetler de sunuyoruz. Firmamızda bulunan ekibimiz; taşınma gününün olduğu gün erkenden adrese gelir. Adrese gelen ekibimiz hassas bir şekilde eşyalarınızı ayrı bir şekilde paketleyip ambalajladıktan sonra kutulara koyar. Amacımız düzgün bir şekilde paketleme işlemini gerçekleştirmek ve eşyaların herhangi bir sorun ile karşılaşmasını engellemektir.Eşyalarınız bizim için değerli olduğu için ne gerekiyor ise onu yapmaya hazırız. Kadromuzda bulundurduğumuz kişilerin hepsinin yeterlilik belgesi, sertifikası ve gerekli olan tüm eğitimleri mevcuttur. Eğitimi olmayan kişilerin bünyemizde yeri yoktur. Çünkü işini bilmeyen kişiler ile yola çıkar ise eşyalar her zaman tehlike ile karşı karşıya olmaktadır. Bizim elemanlarımıza ve firmamıza olan güvenimiz tamdır. Sizlerin güvenini sağlamak içinde sonuna kadar çalışır sizleri ikna ederiz. Sizde ihtiyacınız olan tüm hizmetler için bizlere sorunsuz bir şekilde ulaşabilir ve hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın