Kadıköy evden eve nakliyat

istanbulevdenevenakliyat

 

 

KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Merhaba bu yazımıza ulaştıysanız muhtemelen Kadıköy evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, evden eve nakliyat, Kadıköy ev taşımavb. aramalar yapıp makalemize ulaşmışsınız. Elimizden geldiğince kafanızdaki soru işaretleri yok edip size şeffaf bir bilgi aktarmak istiyoruz.

Öncelikle kendimizden bahsetmek isteriz. Biz 1980 senesinde İstanbul Kadıköy’de kurulan ve faaliyetlerimize son hızla devam eden bir firmayız. Can Nakliye olarak müşterilerimizin eşyalarını olduğunca güvenli ve hızlı taşımak iç güdüsüyle hareket eder ve maksimum memnuniyet amaçlamaktayız. 5 kadar vinç 25 kadar taşıma aracı ile yoğun iş temposunda bile müşterilerimizin değerli zamanlarını önemsemekte mümkün olduğunca kısa zamanda işimizi bitirme gayretindeyiz. Artık sizin kafanızda canlanan soruları tahmin ederek bu soruları cevaplayalım.

NAKLİYE FİYATLARI NEDİR ?

Eşya taşımacılığı yapmaktayız, ve bu sektörde net bir fiyat söylemek pek doğru olmaz. Taşınılan eşyaların hacmi, ağırlığı, miktarı ve ne olduğu faktörleri doğrultusunda fiyat belirlenir ve müşterilerimize bildirilir. Bu konuda altınız çizerek söylemek isteriz sizlerin de fiyat/performans arayışında olduğunuzu bildiğimizden isteklerinize en uygun bir şekilde cevap vermekteyiz.

Aklınızda net bir fiyat oluşması açısından burayatıklayabilirsiniz

EŞYALARIM HASAR GÖRÜR MÜ?

Taşımanın her safhasında eşyalarınız özenle taşımak en önde gelen vazifelerimizden biridir. Gerekli önlemler alınmadan taşıma evresine kesinlikle geçilmemektedir. Vinç ile yapılan taşımalarda eşyalara zarar gelmesin diye önce koruyucu bir çadır ile sarılmakta daha sonra dikkatlice taşıma yapılmakta. Yine söylemek isteriz ki eşyalarınız sigortalı olacak olası bir kazan anında zararınız karşılanacaktır. Bu konuda içinizin rahat olması için elimizden geleni yapmaktayız.

TAŞIMA SÜRECİ NE KADAR SÜRER?

Öncelikle her işin büyüklüğüne göre gerekli elaman ve makine teçhizat sayısını belirleyen ekibimiz olduğunu belirtmek isteriz. Ekibimiz sizlerin memnuniyetini ve firmamızın çalışma prensibini  göz önünde bulundurarak karar vermekte. Taşıma sürecinin sizi memnun edecek zaman aralığında olacağından şüpheniz olmasın.

Firmamızı yakından tanımak isteyen müşterilerimizin sorularını iletişim bölümünden mail atarak veya telefondan arayarak sormalarını rica ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın