Lüks Taşımacılık

Lüks taşımacılık olarak senelerdir bu piyasada olmanın ve maksimum düzeyde hizmet sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Konforlu bir şekilde taşınmak mı istiyorsunuz. O zaman bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ederseniz asla sizleri pişman etmeyiz. Alanında profesyonel olan personelimiz mevcuttur. Bu personellerimiz işinde usta olup, sertifikası bulunan kişilerdir. Amacımız müşterilerimizin memnuniyetini üst düzeyde sağlamak ve mutlu ayrılmaktır. Bunun için ekip halinde çalışırız. Günümüzde taşınmak isteyenler ilk olarak profesyonel hizmet arayışına girer. Eğer sizde profesyonel bir firma arayışındaysanız, firmamız sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

Sizlere vermiş olduğumuz her hizmetin arkasında dururuz. Yani garantili hizmet veririz. Dilerseniz eşyalarınıza sigorta yaparız. Peki, sigorta yaparsak ne olur? Eğer taşınma esnasında, paketleme esnasında eşyanızda çizik, darbe gibi durumlar söz konusu olur ise bu durumdan siz sorumlu olmazsınız. Firmamız her türlü sorunu çözer ve anlaşmış olduğumuz sigorta şirketleri çıkan maliyeti öder. Eğer sigorta istemiyorsanız meydana gelebilecek bütün sorunlar size ait olur ve şirketimiz buna karışmaz. Peki, hangi günler hizmet verebiliyoruz? Kurulduğumuz günden bu yana kendimizi her türlü yeniledik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bu sebeple ise sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için hafta içi ve hafta sonu kesintisiz hizmet imkânı sağlarız. Sizde bilgi ve hizmet almak istiyorsanız iletişim numaramızdan veya watsapp hattımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizlere maksimum düzeyde hizmet sağladığımız için çok mutluyuz efendim.

enuygunnakliyefirmalarıAsansörlü Nakliyat  Günümüzde çok katlı apartmanlara ve aynı zamanda girişi müsait olmayan engebeli olan yerlere eşya taşıması büyük risktir. Çünkü kırılma, çizilme gibi durumların meydana gelmesi büyük ihtimaldir. Bunun için firmamız sizlere asansörlü nakliyat hizmeti sağlar. Teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için kendimizi geliştirdik ve sürekli olarak yeniliyoruz. Yani bünyemizde donanımlı bütün ekipmanlar mevcut haldedir. Bünyemizde bulundurduğumuz asansörlerimiz ise çelik ve kapalıdır. Bu nedenle de eşyalarınızı bize emanet ettiğinizde güvendedir ve herhangi bir risk ile karşılaşmazsınız.

Eşyalarınızı asansör ile taşıdığımızda hem zamandan tasarruf ediyorum hem de eşyalarınız sorunsu bir şekilde istediğiniz yere çıkıyor. Peki, asansörleri nereye kuruyoruz. Dilerseniz şimdi sizlere bu konudan bahsedelim. Asansörlerimizi genellikle balkonun olduğu bölüme kuruyoruz. Peki ya balkon yok ise ne yapıyoruz. Eğer eşya taşıyacağımız yerde balkon mevcut değil ise o zaman büyük pencerenin olduğu bölgeye asansörlerimizi kurarız. Sizde asansörü nakliyat hizmetini profesyonel bir şirketten almak istiyorsanız bize ulaşmaya ne dersiniz.

 

Büro Ve Ofis Taşımacılığı

istanbulevtaşımaEski iş yerinizden taşınma kararımı aldınız. Eğer iyi bir firma ile bu taşınmayı gerçekleştirmek istiyorsanız firmamız bu konuda son derece profesyoneldir. Çünkü 20 seneyi aşan bir geçmişimiz bulunur. Bu süre içerisinde kendimizi her zaman geliştirmek için çaba gösterdik. Amacımız kendimizi geliştirerek üst düzeye çıkmak ve lider konumda bir firma olmaktı. Hızlı bir şekilde kendimizi gelişirdik ve lider konumda olan bir firma niteliğine ulaştık. Piyasada sorduğunuz zaman referanslarımızın fazla olduğunu göreceksiniz. Çünkü bizim için ücretten daha önemli bir şey vardır. Oda müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimiz ile bir aile olarak bu süreci gerçekleştiririz. İş yerinizin en iyi şekilde taşınması için sizlere elimizden gelen yardımcı yapar

İş yerinizde olan araç gereç ve bilgilerin sizler için önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple de taşınma esnasında bu tarz eşyalar zarar görmez ve aynı zamanda kaybolmaz. Bunun için koli getiriyoruz ve bu eşyaları teker teker paketleyip kolilere yerleştiriyoruz. Bize sonuna kadar güvenebilir ve hayal ettiğinizin üzerinde bir hizmeti bizde bulabilirsiniz. Yeni iş yerinize eşya taşımak için ve bu eşyaların profesyonel bir şekilde taşınması için hemen bizimle iletişime geçin. Sizlere aynı zamanda ekonomik bir fiyat veririz. Sizde bize ulaşarak uygun fiyata taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Profesyonel Hizmetin Tek Adresiyiz

nakliyatslideBir firmanın profesyonel, kaliteli ve titiz bir şekilde eşyaları taşıması ve sorunsuz bir şekilde eşyayı yeni yerine ulaştırması önemlidir. Firmamız uzun senelerdir bu sektördedir. Bu sebeple de sizlerin aradığı profesyonel ve titiz bir şekilde hizmet veren sitedir. Aradığınız hizmeti bizde bulacağınızın garantisini veriyoruz. Eşyalarınızın paketlenmesini düzgün bir şekilde yaparız. Bu sebeple de taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görme ihtimali düşer. Aynı zamanda sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. Sizde sigorta yaptırarak eşyalarınızın zarar görme oranını daha fala düşürebilirsiniz. Eşyalarınız zarar görse bile bunu şirket karşılar ve bundan siz sorumlu olmazsınız.

Sizlere hem hafta içi hem de hafta sonu sorunsuz, kusuruz ve profesyonel hizmet imkânı sağlarız. Bizden hizmet almanda evvel mutlaka bize ulaşın ve randevu oluştun. Çünkü randevulu bir şekilde çalışma sağlıyoruz. Planlı hareket ettiğimiz için herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. Sizlere vermiş olduğumuz randevu tarihi ve saatinde adresinizde bulunuruz. Randevu tarihinde asla bir sorun meydana gelmez. Adresinize geldikten sonra hemen eşyalarınızı profesyonel bir şekilde paketlemeye başlarız. Yanımızda koli bant gibi ihtiyaç duyulan araç ve gereçleri getiririz. Bu sebeple sizin ek bir masrafa girmenize gerek yoktur. Düzgün bir şekilde paketleme yaptıktan sonra aralara eşyaları yerleştirir ve yola çıkarır. Yeni yerine ulaşan eşyalar tecrübeli bir şekilde taşınır. Size profesyonel ve kaliteli bir şekilde hizmet almak istiyorsanız o zaman daha fazla beklemeyin ve bizimle iletişime geçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın