Maltepe Ev Taşıma Firmaları

maltepeevtasimafiyatlari

Maltepe ev taşıma firmaları olarak 1995 senesinde bu sektöre ilk adımımızı attık ve kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Evinizden konforlu bir şekilde taşımak mı istiyorsunuz? Yüksek kata eşya çıkaracaksınız ve asansörlü hizmete mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Çok fazla eşyanız yok ve parça eşya taşıma hizmetinden mi yararlanmak istiyorsunuz? Aklınıza gelebilecek bütün hizmetlerimiz ile sizlerin  yanındayız. Bizim için ön planda her zaman için müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Bu nedenle de kendimizi bir adım ileriye taşıdık ve daha fazla yükselmeye devam ediyoruz. Sizde kaliteli bir ev taşıma firması arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız Maltepe’de bulunan bütün bölgelere kısa süre içerisinde ulaşır ve hak ettiğiniz hizmeti sizlere sağlar. Sizlere 7/24 saat hizmet sağlamak bizim için onur ve mutluluktur. O halde sizde hak ettiğiniz hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayın ve detayları öğrenin.

maltepe evden eve nakliyat

 Maltepe Ev Taşıma Firmaları Asansörlü Hizmet İmkânı

Biliyorsunuz ki artık girişi engebeli olan ve çok yüksek katta bulunan evlere eşya taşımak  asansör ile gerçekleşiyor. Birçok firmada asansör bulunmuyor ve yüksek kata elemanlar ile eşyalar taşınıyor. Peki, yüksek kata ve giriş engebeli olan yere elemanlar ile eşya taşımak risklimi? Elbette ki yüksek kata ve girişi düzgün olmayan bir binaya eşya  personeller yardımı ile eşya taşımak çok riskli olmaktadır. Bunun için mutlaka profesyonel bir ekipten asansörlü hizmet alınmalıdır. Asansörlü hizmet sayesinde kısa süre içerisinde eşyalarınız zarar görmeden yeni yere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Asansörlü hizmetimiz sayesinde risk her zaman en az seviyeye iner. Bu sebeple de sizde konforlu bir şekilde taşınmanın keyfine varabilirsiniz. Çünkü biliyorsunuz ki taşınmak titizlik gerektiren bir işlemdir ve her zaman için risk taşır. Biz bu riskleri öncelikle önlüyoruz ve daha sonra eşyalarınızı taşıma işlemine geçiyoruz. Bize güvenebilirsiniz de bizden istediğiniz hizmete alabilirsiniz.

 Maltepe Ev Taşıma Firmaları Sigortalı Hizmet

Maltepe ev taşıma firması olarak siz değerli müşterilerimize sigortalı hizmet imkânı tanıyoruz. Peki, sigortalı hizmet imkanı nedir diye soracak olursanız sizlere kısaca bahsedelim. Yani eşyalarınızı taşımadan evvel anlaşmış olduğumuz sigorta şirketleri ile eşyalarını da sigorta yapıyoruz. Eğer taşınma esnasında ya da personellerimizin eşyalarınızı paketleme esnasında eşyalarınızı herhangi bir zarar gelir ise buna asla siz karışmıyor sunuz. Anlaşmış olduğumuz sigorta şirketi meydana gelen zararı önlüyor. Bu nedenle de sizin aklınız eşyalar da kalmamış oluyor. Eşyalarınızın ne kadar kıymetli ve değerli olduğunun bilincindeyiz. Buna göre hareket ederiz ve eşyalarınızı kısa süre içerisinde istediğiniz yere ulaştırırız.

 Maltepe Ev Taşıma Firması Profesyonel Ambalajlama Ve Paketleme

Maltepe ev taşıma firması paketleme ve ambalajlama kapsamında eşyaların düzgün bir şekilde paketlenip kutulara yerleşmesini sağlar. Eşyaları öncelikle cinsine göre ayırıyoruz ve daha sonra ise ayrı ayrı kutulara koyuyoruz. Ayrı kutulara koymamızın amacı taşınan eşyaları yerleştirirken sizin zorluk çekmemenizdir. Sizin memnuniyetinizi sağlamak ve konforlu bir taşıma hizmeti vermek için Gece gündüz demeden ekip halinde çalışıyoruz. Titizlik ile ilk olarak eşyalarımızı ambalajlayıp paketliyoeuz ve çelik kasa kamyonlarımıza yerleştiriyoruz. Kamyonlarımız kapalı ve çelik kasa olduğu için eşyalarınıza taşınma esnasında asla bir zarar gelmez. İşinde deneyimli ve profesyonel olan ekiplerimiz eşyaları yerleştirme konusunda da  bilinçlidir. Uzun senelerdir var olmamız deneyimli ve profesyonel olduğumuzun göstergesidir. Bu sebeple sizde bilinçli ve deneyimli bir firma arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Hemen bize ulaşın ve gerekli hizmeti bizden alın.

 Maltepe Ev Taşıma Firmaları Hızlı Ve Güvenilir Hizmet

Maltepe ev taşıma firmaları olarak sizlere güvenilir ve aynı zamanda hızlı hizmet sunma imkânı tanıyoruz. Bizlere ulaşım sağladığınızda gerekli detayları sizlere ulaştırıyoruz. Daha sonra ise randevunuzu oluşturuyoruz ve randevu tarihinde adresinizde bulunuyoruz. Sizlere ne zaman söz verdiysek o zaman adresinizde bulunuruz. Bu süreçte asla bir gecikme meydana gelmez. Bizde söz senettir ve her zaman sözünüzün arkasında dururuz. Bu nedenle bizlere güvenebilir ve hayalinizde olan hizmete bizden alabilirsiniz. Sizlere 7/24 saat kesintisiz hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. İstediğiniz zaman istediğiniz saat ve istediğiniz tarihte bizden hizmet alabilirsiniz.

 Maltepe Ev Taşıma Firmaları Kaliteli Hizmet Anlayışı

Maltepe ev taşıma firmamız senelerdir bu sektörde bulunmaktadır. Kalitemizin herkes farkında olup; bu sektörde öncü bir firma olarak biliniriz. Teknolojiyi yakından takip eder ve teknolojik cihazları bünyemizde barındırırız. Müşterilerimize daha nasıl iyi bir hizmet sağlayabiliriz diye düşünür ve onlar için çaba gösteririz. Kalitemizden asla ödün vermeyiz. Sizde işini layığı ile yapan bir ev taşıma firması arıyorsanız Maltepe’ye taşıma firmalarını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz de konforlu ve rahat bir şekilde taşındığınızı göreceksiniz. İletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve detayları kısa süre içerisinde detayları ve uygun fiyatları öğrenebilirsiniz.

  1. Tuğçe Y diyor ki:

    Ev taşımamızı çok hızlı ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirdiler. Tüm eşyalarımız sapasağlam bir şekilde ulaştı. İstanbul’da bu kadar kaliteli bir hizmet almak mümkünmüş. Boşuna başka firmaları arayıp zaman kaybetmenize gerek yok kesinlikle tavsiye ediyoruz. Tüm ekibin emeğine sağlık🙏🏻

  2. Selen diyor ki:

    Övebileceğim kelime bulamıyorum. Ne desem az. Kibar, saygılı, hızlı, çözüm odaklı ve elinden gelen her şeyi yapan bir ekiple çalışmak.. Kesinlikle tercih edilmeli!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın