Şehir İçi Ev Taşıma Firması

istanbulcannakliyeevtasimasurecinizinasilkolaylastirir

Şehir içi ev taşıma firması olarak 1996 senesinde kurulmuş olmanın ve bu sektörde lider bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Firmamız şehir içi ev taşıma hizmetini müşterilerine kaliteli bir şekilde sunar. Bunun yanı sıra; şehirlerarası taşımacılık, asansörlü taşımacılık, ambalajlama ve paketleme,  parça eşya taşıma, eşya depolama ve sigortalı hizmet imkânını sizlere verir. Teknoloji hızla gelişmeye devam ederken firmamızda teknolojiyi takip ediyor ve kendini daha fazla geliştirmek için uğraşıyor. Sizde işini sağlam bir şekilde yapan güvenilir bir firma arayışındaysanız, O halde doğru yerdesiniz. Bizlerden istediğiniz zaman randevu oluşturup hizmet alabilirsiniz. Müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına anında cevap veririz. 

Kurumumuz şehir içi taşımacılığın yanı sıra büro ve ofis taşımacılık hizmetini de başarılı bir şekilde gerçekleştiren bir kurumdur. Sizlere her türlü hizmeti aynı anda vermek için çaba gösteririz. Bu sektörde var olan; profesyonel, kendine güveni olan, işini sağlam yapan ve profesyonel çalışanları olan firmalar arasında yer alırız. Beklentilerimizin farkındayız ve beklentilerinizin üstünde hizmet sağlarız. Geniş servis ağımız olduğu için sizlerin taleplerine en kısa süre içerisinde çözüm sağlarız. Hedefimiz uzun seneler bu sektörde üstünlük sağlamak ve kalıcı bir yer edinmektir.  Sizlere bir telefon kadar uzağız ve kısa zamanda bize ulaşım sağlayarak ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Nakliyatsirketiararkendikkatetmemizgerekenler

Şehir içi ev taşıma firmamız;  ücretsiz uzman ekspertiz hizmeti verir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Bu alanda uzman elemanlarımızı adresinize gönderiyoruz ve tespit işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ekspertiz eşyalarınızı inceledikten sonra eşyalarınıza uygun bir taşınma sistemini tercih eder. Daha sonra size fiyat hakkında detaylı bilgiler verir. Fiyatlarımız çok ekonomiktir ve bu sebeple de sektörde tercih edilen ilk firmalar arasında yer alırız. Adresinize gelip keşif hizmetini yarım saat içerisinde veriyoruz. Aynı zamanda firmamız asansörlü nakliyat hizmetini de sizlere sağlar. 20. kata kadar asansör ile hizmet sağlayabiliyoruz. Teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için son model mobil asansörleri tercih ettik ve yüksek katlara bu cihazlar ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Siz de size en yakın ve en iyi hizmeti sağlayan nakliyat firması mı  arıyorsunuz?  Aradığınız ve hayal ettiğiniz bütün hizmeti firmamızda bulabilirsiniz. Memnuniyetiniz bizim mutluluğumuzdur ve işimizi daha iyi yapmamıza yardımcı olur.  Hafta içi ulaşım sağlayıp hizmet aldığınız gibi bizlere hafta sonu da ulaşarak İstediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Fakat karmaşıklık oluşmaması adına önceden arayıp randevu oluşturmanız sizin için daha iyi olacaktır.

 Profesyonel Ambalajlama Paketleme Hizmeti

 Biliyorsunuz ki nakliyat hizmetinin büyük öneme sahip olduğu bir tarafı da eşya ambalajlama ve paketlemenin doğru bir şekilde yapılmasıdır. Çünkü yanlış bir şekilde ve sıradan kişilerin yapmış olduğu paketleme ve ambalajlama sonrasında eşyaların zarar görme olasılığı artar. Bu nedenle de firma tercih ederken öncelikle kaliteli ve profesyonel niteliği olup olmamasına dikkat edilmelidir. Şirketimiz uzun senelerdir bu hizmeti sunduğu için çok profesyoneldir.  Nakliyat günü firmamız gerekli olan karton, koli, askılı elbise dolabı, bant, koli, bant, sitreç karton, fıçı gibi birçok malzemeyi getirir. Birinci sınıf ve kaliteli malzemelerden eşyalar paketlenir ve ambalajlanır. Eşyalarınıza son derece hassas davranıyoruz ve kendi eşyamız dan ayırt etmiyoruz. Firmamızda marangozlarımız bulunduğu için  sökülmesi ve takılması gereken eşyalarınızı marangozlarımız söküp takacaktır. Bu hizmetimizden ise hiçbir ücret talep etmiyoruz ve ücretsiz bir şekilde sizlere hizmet sağlıyoruz. Paketleme esnasında doğru malzemeler ile  ile paketleme yapılmalıdır. Bilinçli bir şekilde hareket ediyoruz ve doğru malzemeler ile paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda eşyalar taşındıktan sonra sizlerin karmaşıklık yaşamasına engel olarak eşyaları numaralandırılıyoruz. Böylelikle sizde eşyalarınızı kolay bir şekilde bulacaksınız ve yerine kısa süre içerisinde yerleştire bileceksiniz. Bu sektörde başarılı olduğumuz için müşterilerimizin güvenini tam anlamı ile sağladık. Siz de bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve istediğiniz her an bizden hizmet almaya başlayabilirsiniz 

Hızlı Ve Güvenli Teslimat

Şehir içi ev taşıma firması olarak önceliğimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak olmuştur. Sizin için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Tam zamanında güvenli ve hızlı teslimatı gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de güvenli ve hızlı teslimat yapan nadir firmalar arasında olmaktayız. Peki, fiyatlarımız nelerdir? Fiyatlarımız  eşyaların fazlalığına ve taşınacak olan bölgeye göre değişir. Ancak adresinize ekspertiz gönderdiğimizde fiyat hakkında detaylı bilgi sağlarız. Fiyatlarımız her zaman müşterilerimizin beklediği gibidir ve yüksek değildir. Bu sektörde hem profesyonel hem de ekonomik fiyatlar ile sizlere nakliyat hizmeti sağlıyoruz.  Bizi aradığınızda arkadaşlarımızı adresinize gönderiyoruz. Bunun ardından eşyalarınız incelendikten sonra sizlere fiyat teklifi veriliyor. Kabul ettiğiniz takdirde ise; Randevunuzu oluşturuyoruz ve randevu tarihinde adresinizde oluyoruz. Sizler ile anlaştığımız tarih ve saati asla ileri bir tarihi ve saate çekmeyiz. Sözümüzün arkasındayız ve sizlere en iyi hizmeti kısa süre içerisinde sağlarız. Sizde hızlı ve güvenli teslimat için firmamızı arayın.istanbulcannakliyebanner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın