Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Süreci

ehirlerarasievdenevenakliyatsureci

Evden eve nakliyat yaparken oturduğunuz ilin farklı bir mahallesine veya ilçesine taşınmanız hayatınızda büyük bir değişiklik yaratmayacaktır. Oturduğunuz ilin kültürüne, yaşam şekline ve ulaşım yollarına alışkınsınızdır. Fakat şehirler arası evden eve nakliyat yaparken taşınacağınız ilin ulaşım yolları, yaşam şekli ve kültürüne aşina değilsinizdir bu durum şehirler arası evden eve nakliyat sürecinde karşınıza beklenmedik sorunlar çıkartabilir. Bu sebeple taşınma sürecinizde size yardımda bulunacak nakliyat firmasının uzun yıllardan beri bu işi yapıp, şehirler arası evden eve nakliyat konusunda deneyim sahibi olması çıkacak zorluklara karşı sizin yerinize önceden tedbir alınmasını sağlar. Sizin şehirler arası evden eve nakliyat sürecinizde çıkacak sorunları düşünmeden rahat bir taşınma süreci yaşamanıza yardımcı olurlar. Bu yazımızda, şehirler arası evden eve nakliyat sürecinde sizi nelerin beklediğinden adım adım bahsedeceğiz.

1.Adım: Nakliyat Firması Seçimi

Nakliyat firması seçerken iyi bir araştırma yapmalısınız. Seçtiğiniz nakliyat firmasının şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti verdiğine emin olmalısınız. İnternet’teki taşıma belgelerine sahip olmayan şehirler arası nakliyat firmalarına güvenmemelisiniz. Karşılaştırma yaparken deneyimli bir ekip olmasına dikkat etmelisiniz. Deneyimi fazla olan firmaların sizi rahat ettirme olasılıkları deneyimleriyle doğru orantılıdır.  Şehirler arası evden eve nakliyat seçim işini son güne bırakmamanız siz ve nakliyat firması için faydalı olacaktır.

2.Adım: Planlı Taşıma

Nakliyat firmanızı seçtikten sonra şehirler arası evden eve nakliyat firmanızla taşınma işlemini gerçekleştirmeden yaklaşık bir hafta önce haber vermeniz gerekmektir. Şehirler arası evden eve nakliyat firmanıza taşınacağınız evin adresini, eşyalarınızın büyüklüğü ve şu anki evinizin konumunun bilgilerini vermeniz gerekmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat firmanız bu bilgileri aldıktan sonra size taşınma günü saati ve yaklaşık olarak eşyalarınızın ne zaman taşınacağınız adrese ulaşacağının bilgisini verecektir.Planlı Evden Eve Taşıma Hizmeti Nasıl Bulunur ?

3.Adım: Eşyaların Paketlenmesi

Nakliyat firmasından taşınacağınız günü ve saati öğrendikten sonra anlaşmalı olduğunuz nakliyat firmasının paketleme hizmeti varsa sizin eşyalarınıza ek olarak bir paketleme işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur. Anlaştığınız şehirler arası evden eve nakliyat firması belirtilen gün ve saatte gelerek tüm eşyalarınızı özenle paketleyecektir. Eğer seçtiğiniz şehirler arası nakliyat firmanızda yetkinleri olan elemanlar varsa zaten demontaj işlemlerinizi gerçekleştireceklerdir bu işlem için ek olarak bir ustayla anlaşmanıza gerek kalmayacaktır. Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat işlerinizde, yeni evinizde acil olarak kullanacağınız eşyaları ayrı paketleyerek üzerine bilgi notu düşmeniz de ekstra yarar sağlayacaktır. Bu sayede yeni yerinize eşyalarınız indirilir indirilmez, acil kullanmanız gereken eşyalarınıza ulaşmanız çok daha kolay olacaktır.

4.Adım: Eşyalarınızın Taşınması Ve Yerleştirilmesi

Şehirler arası nakliye firması ile yapacağınız sözleşmeyi detaylı bir şekilde yaparak, olası karışıklığında önüne geçmiş olursunuz. Taşınma sürecine nelerin dahil olduğunu, tüm detaylarıyla taşıma sözleşmesine yazmanız yararlı olacaktır.

Eşyalarınız şehirler arası evden eve nakliyat firması tarafından yerleştirildikten hemen sonra yola çıkar. (Taşınacağınız şehrin uzaklığına bağlı olarak anlaştığınız şehirler arası evden eve nakliyat firmanız da size yol masrafını da katarak fiyat verir. Fiyat alırken de bu durumu göz önünde bulundurun.Ev Taşıma Fiyatlarını Belirleyen 4 Önemli Faktör) Eşyalarınız size belirtilen ve gün saatte taşınacağınız adrese varmış olur. Anlaştığınız şehirler arası evden eve nakliyat firması ekipleri eşyalarınızı sizin istek ve yönlendirmenizle beraber yerleştirir. Eşyalarınızın montaj işlemini gerçekleştirir ve kullanıma hazır bir şekilde sizi evinizle baş başa bırakır.

 

Biz İstanbulcan Nakliyat olarak size şehirler arası evden eve nakliyat süresince en iyi hizmet garantisini vermekteyiz. Yukarıda gördüğünüz tüm adımları sizler için kolay hale getirerek size en rahat şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sağlamak yegane amaçlarımızdan biridir. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız bize aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İlginiz çekebilir:

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları Secerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasından Nasıl Seçim Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın