Ümraniye Nakliyat Şirketi

istanbulevdenevenakliyat

Hepimiz hayatımızın bir döneminde bir evden başka bir eve taşınma işlemi yapmışızdır. Taşınma işlemi hem yoruculuğu bakımından hem de bütçe açısından oldukça zordur. Bir de eşyalarımıza çok değer veriyor, onlara zarar gelsin istemiyorsak iki kat daha zordur. Bu konularda nakliyat şirketlerine büyük bir iş düşer. Çünkü eşyalarımız güvenliğini sağlamaları bizler için çok önemlidir. Bu durumda taşınma işlemlerinde seçeceğimiz nakliyat şirketinin güvenilir bir şirket olmasına dikkat etmemizbunun içinde oldukça fazla araştırma yapmamız gerekir.

Eşyalarımızın güvenli bir şekilde taşınması en önemli nokta olduğundan bunun için güvenilir bir nakliyat şirketi ararız. Taşınma işlemi her şehirde zor olsa da İstanbul gibi büyük bir şehirde daha zordur. İstanbul’da trafiği hesaba kattığımız zaman ulaşım imkanı zor olduğundan yaşadığınız semtteki bir nakliye firmasını seçmeniz yerinde olacaktır. Eğer İstanbul’un Ümraniye gibi bir semtinde yaşıyorsanız pek çok nakliyat şirketi imdadınıza koşacaktır. Ümraniye nakliyat şirketi açısından oldukça güvenilir firmaların bulunduğu bir yerdir. Bizi biz yapan eşyalarımızın güvenle taşınması için İstanbul Can Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Can Nakliyat, titizlikle paketledikleri eşyalarınızı en az sizin gösterdiğiniz özenle Ümraniye’den başka bir semte özenle taşıyacaktır. Zamandan tasarruf etmek isterseniz de asansörlü taşıma seçeneği imdadınıza yetişecektir. Asansörlü taşımanın bir başka güzelliği de taşıma sırasında oluşacak çevre kirliliğinden çevreyi korumasıdır. Çevre kirliliğinin olmaması yeni komşularınızın sizin hakkınızda olumsuz bir ilk izlenim yaratmasının önüne geçer.

Nakliyat Firması Seçerken Önemli Kriterler

Bir nakliyat firmasının güvenilir olması ücretinden daha önemlidir. Bazı nakliyat firmaları güvenilirlik açısından sözleşme yaptıkları için daha fazla önemlidir. Bu sözleşmelerde en önemli nokta, her türlü maddeyi içermesidir. Eğer nakliyat sırasında eşyalarınız hasara uğrarsa veya çalınma gibi bir durum olursa bu sözleşme kullanılır. Böyle durumlarda kişiler dava açabilirler.

Kişi, daha sonra mağdur olmamak için taşınma öncesinde nakliyat firmasıyla sözleşme yapmalıdır. Ancak kişi sonradan mağdur durumuna düşmemek için sözleşmedeki maddeleri değiştirme hakkı elde etmelidir. Kolay bir iş gibi görünen nakliyat aslında o kadar da kolay bir iş değildir. Hatta taşınma işlemlerinde işinin ehli kişilerle çalışmak daha önemlidir.

Nakliyat firmasının güvenilir olmasının yanında ücret konusu da Ümraniye’de evden eve nakliyat konusundaki bir diğer önemli kriterdir. Yeni bir eve taşındığınızda; depozito, emlak komisyonu, açtırma ücretleri gibi ücretler ödemek durumunda kalırsınız.  Bunların yanında nakliyat şirketine de para vereceğiniz için taşınma sırasında yüklü bir meblağ ödeyeceğinizi söylemek mümkündür. Bütçeniz doğrultusunda bir firmayla anlaşmanız sizin için daha doğru olacaktır. Ancak fiyat kalite performans değerlendirmesi bakımından bir firmayla çalışmanız gerekir. Bu sayede hem gönlünüzü rahatlatıp hem parasal anlamda sıkıntıya girmezsiniz.

Fiyat, performans, kalite için çok iyi bir şekilde nakliye firması araştırması yapmanız gerekecektir. Gerek çevrenizin edindiği tecrübeler gerek sizin yaptığınız araştırmalarla bir nakliye firmasıyla anlaşabilirsiniz. Unutmayın ki araştırmada temel esas firma çalışanlarının nasıl insanlar olduğu ve işlerini kaç senedir yaptıklarıdır. Görüştüğünüz firma size bir ön teklif fiyatı veya net fiyat sunacaktır. Bu şekilde kafanızda bir fiyat performans kalite üçgeni oluşacaktır.  

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşınmanın her açıdan zor olması, nakliyat şirketlerinin de fiyat yükseltmesine neden oluyor. Genellikle nakliyat şirketleri eşyalarınızın boyutlarına göre size belirli bir miktarda fiyat verirler. Değerli eşyalarınızın boyutu firmaların fiyat verme kıstasında değerlendirdikleri bir konu olmaktadır.

Eşyalarınızın boyutlarının yanında bir de eski eviniz ile yeni taşınacağınız evin arasındaki uzaklık da fiyat biçmede önemli bir kriterdir. İki ev arasındaki mesafe ne kadar uzaksa nakliyat şirketinin size vereceği fiyatta o kadar artmaktadır. Alacağınız ekstra hizmet de nakliyat şirketlerinin taşıma fiyat kıstasından biri olmaktadır. Ekstra hizmet almayı tercih ettiğiniz takdirde alacağınız hizmet bedelinin üzerine eklenir. Böylece sizin taşıma ücretiniz için belirlenen fiyat belli olur.

Her yer birbiriyle aynı veya birbirine yakın fiyatlar verse de fiyat, performans, kalite üçgeni açısından en uygun olan firmayı seçmeniz gerekir. Aynı fiyatı teklif eden iki şirket arasında kaldıysanız şirket hakkında yaptığınız araştırmalara ve şirket hakkında yapılan yorumlara bakabilirsiniz.

Fiyat açısından gerektiği yerlerde isterseniz eğer pazarlık yapabilirsiniz. Pazarlık ve talep edeceğiniz ayrıcalıklar ile fiyatta küçük bir indirim sağlayabilirsiniz. Bu sayede bütçeniz açısından da rahatlama sağlamış olursunuz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın