Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Nakliye firması

Nakliyat hizmetleri konusunda profesyonel şirketimiz istanbul can nakliye olarak sizlere kaliteli hizmet sunmayı borç biliriz. Nakliyat hizmeti ciddi bir iş olduğundan her zaman profesyonel şirketle ile taşınmanızı ısrarla tavsiye ediyoruz. Ev taşıma titizlik ve ciddiyet ister nakliyat sektöründe bir çok şirket vardır fakat içlerinde sağlam olanı bulmak zordur. Bildiğiniz , tanıdığınız tavsiye üzerine nakliyat firması bulursanız daha iyi olacaktır. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat firmaları tercih ederken her zaman sigortalı taşımacılığı seçmelisiniz. Çekmeköy Evden Eve Nakliyat hizmeti için bizlere iletişim adreslerinden ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Anadolu yakasına taşınıyorsanız şayet çekmeköyün nezih bir semt olduğunu da buradan belirtmek isteriz. Taşınma sürecinde nelere ihtiyaç duyacaksınız sizleri ne gibi durumlar karşılayacak gelin birazda bunları konuşalım.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Çekmeköy Nasıl Bir Yerdir

Çekmeköy evden eve nakliyat
Çekmeköy evden eve nakliyat

Çekmeköy gayet nezih ve temiz bir semttir daha doğrusu istanbulun o kalabalık meydanlarında uzaktasınız ve kafanız oldukça ferah. Bu semtte neler var ve neler yapılır nasıl bir yerdir diye soracak olursanız size biraz detaylıca anlatmak isteriz.

 • Semt istanbul anadolu yakasında yer alır ve eskiden ümraniye ‘ye bağlıydı yanı sıra 2009 yılında çekmeköy ilçe olarak ayrılmışır.
 • İlçede toplam 9 camii 17 büyük market 83 restoran 14 kafeterya 7 balık dükkanı 27 fırın ve haftda bir pazar kurulmaktadır.
 • Çekme köy ve şile arası yaklaşık 36 km dir yaz aylarının vazgeçilmezi şileye kaçamak yapmak için çok iyi bir fırsattır.
 • Doğa orman ve temiz havasıyla herkesin oturmak istediği bir semt olmakla birlikte ev kiralarıda 1500 ile 2500 lira arasındadır.

Çekmeköyde yaşamak isteyenler buranın güzelliklerini keşfetmenizi tavsiye etmekteyiz. En iyi semtler arasında parmakla gösterilen bir yerdir semtin merkezi gayet akıcı ve güzeldir . Gidilecek yerler arasında Metrogarden Avm en güzel yerlerden biridir bu sayede zamanınızı güzel ve eğlenceli geçirebilirsiniz.

Taşınma sürecinde Yapmanız Gerekenler

Çekme köy Evden Eve Nakliyat için taşınma sürecinde neler yapmalısınız ve taşınma esnasında nelere ihtiyaç duyarsınız size birazda bundan bahsedelim. Öncelikle mutfak eşyalarınızı kendiniz toplayacaksanız en çok lazım olanlar listesini bu yazımızı okuduktan sonra ihtiyacınıza göre temin etmelisiniz. 

 1. En Çok İhtiyaç Duyulanlar
 • Koli
 • Koli bandı
 • Çöp poşeti

Koli olmazsa olmazlardandır tüm tabak , çanak ne varsa kolide toplayabilir koli bandı yardımı ile de kolileyebilirsiniz. Bunun yanı sıra çöp poşeti veya farklı büyük poşet kullanabilirsiniz çöp poşetini genelde kıyafet v.s paketlemede kullanabilirsiniz. Malum koli fiyatları bayağı yüksek olduğundan tümüne koli almak bir hayli pahalıya patlayabilir. Şuan ki fiyatıyla orta boy koli 10₺ büyük boy 18₺ gelin hesabı siz yapın . Kıyafet konusunda poşet tercih etmelisiniz fakat mutfak eşyalarına muhakkak koli almalısınız. Koli de pahalı derseniz ikinci el koliler bulunmakta yarı fiyatına bunları tercih edebilirsiniz. Çekme köy Evden Eve Nakliyat için yapılması gerekenler alt başlıktadır.

Taşınacağınız Evde Yapılması Gerekenler

Taşınacağınız Evde Yapılması Gerekenler
Taşınacağınız Evde Yapılması Gerekenler

Öncelikle evinizi tuttunuz ve neler yapılması gerekli diye kara kara düşünüyorsunuz tam bu sırada Çekme köy Evden Eve Nakliyat isimli yazımıza ulaştınız. Bizde sizler için yapmanız gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Yeni Evin Temizliği
 • Boya badana işleri
 • Elektirik aboneliği
 • Su aboneliği
 • Doğalgaz aboneliği

Bu saydıklarımızı eve geçmeden halletmeniz gerekmektedir eğer bu abonelikleri daha önceki oturduğunuz evde yaptıysanız her hangi bir ücret ödemeden aboneliklerinizin ödemesini geri talep edip yeni evinize ödeyebilirsiniz. Eğer ilk defa kiraya çıkıyorsanız  sırasıyla abonelik fiyatları şu şekildedir.

 • Doğalgaz aboneliği 2019 için 700₺ Doğalgaz aboneliği için 6 taksit yapabilirsiniz ve fatura dönemlerinizde ek olarak taksir faturanıza yansıtılır.
 • Elektirik aboneliği 2019 için 171₺ Elektrik aboneli cüzi miktardır o da açma kesme bedelidir.
 • Su aboneliği 2019 için 197₺ Su aboneliğini tek sefer ödemelisiniz taksit yapılmamaktadır. Genel olarak ortalama 2019 yılı için 1000₺ abonelik fiyatları vardır.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çekmeköy için taşınma fiyatlarını şirketimiz istanbul can nakliye olarak genel nakliyat fiyatlarına göre daha uygun fiyatlarla taşınma hizmetlerine yerine getirmekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz ile yaklaşık 4 ile 6 saat arasında yeni evinizi teslim ediyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey kişisel ve değerli eşyalarınızı yanınızda getirmek olacak . Genel fiyatlar ise şu şekildedir.

 • 1+1 Fiyatı 750₺
 • 2+1 Fiyatı 1000₺
 • 3+1 Fiyatı 1250₺
 • 4+1 Fiyatı 1400₺

Farklı alanda taşıma yaptırmak isterseniz şayet bizlere iletişim adreslerimizden ulaşıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın