Evden Eve Nakliyat Firması Ararken Nelere Dikkat Edilir?

Evden eve nakliyat firması ararken dikkat edilmesi gereken birçok faktör vardır. Bunların başında seçtiğiniz evden eve nakliyat firmasının tecrübeli olması ve alanında uzman, profesyonel ekibe sahip olması gelir. Evden Eve Nakliyat Firması Bulurken Dikkat Edilmesi Gerekenler yazımızı inceleyerek bu konuda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Evden eve nakliyat fiyatlarının nasıl hesaplandığı herkesin merak ettiği bir sorudur. Evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen 4 ana faktör vardır;

1. Mesafe: Taşınmak istediğiniz semt/şehir ile mevcut yeriniz arasındaki mesafe evden eve nakliyat fiyatlarını belirler.

2. Eşya Sayısı: Evinizde bulunan eşyalarının sayısı evden eve nakliye fiyatlarını ve ev taşıma sırasında kullanılacak nakliye aracının büyüklüğünü etkiler.

3.Ekstra Hizmetler: Kolileme ve paketleme işlemleri, avizelerin takılması, elektrik ve montaj işlemleri evden eve nakliyat fiyatlarını etkiler.

4. Kat Sayısı: Evinizin bulunduğu kat evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen faktördür. Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetimizden faydalanarak evinizi kolayca taşıyabilirsiniz. Dilerseniz İstanbulcan Nakliye Asansörlü Taşıma İşlemini Nasıl Gerçekleştirir? yazımıza göz atarak bu konuda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Kaç Kişi ile Yapılır?

Evden eve nakliyat süreçlerinde her nakliyat işine en az 4 kişi gitmektedir. Eşya sayısına göre evden eve nakliyat için gelen ekipteki kişilerin sayısı değişebilir.

İstanbulcan Nakliye Nasıl Çalışır?

Evden eve nakliyat süreçlerinde her nakliyat işine en az 4 kişi gitmektedir. Eşyalar tam anlamı ile muhafaza edildikten sonra araca yüklemesi yapılır ve taşınma işlemi gerçekleşir.  Yaklaşık yarım gün içerisinde taşıma işlemleri bitecektir. Eğer şehirleri arası evden eve nakliyat hizmeti almak isterseniz taşınmanız 1 gün sürecektir. Sigortalı ve profesyonel hizmet ile siz de evinizi taşıyın.

Ayrıntılı bilgi için iletişim sayfamıza giderek bizimle iletişime gidebilir ya da İstanbulcan Nakliye Nasıl Çalışır? yazımızı okuyarak hakkımzıda bilgi sahibi olabilirsiniz.