Erenköy Ev Taşıma Firmaları

ehirlerarasievdenevenakliyatsureci

 Erenköy ev taşıma firmaları eşya taşımacılık konusunda uzmandır. Kurumsal kimliğimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti profesyonel bir şekilde veriyoruz. Uzun zamandır bu işlerin içerisindeyiz. Nakliyat işlemini gerçekleştiren firmamız bu piyasada müşterilerin talebine kusursuz bir şekilde yerine getirir ve taşımacılık işlemini en iyi şekilde gerçekleştirir. Amacımız her zaman müşterilerimizi memnun etmek ve eşyalarını sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırmaktır. Taşımacılık işlemine başlamadan önce; Eşyaların bir sorun ile karşılaşmaması için sigorta yapıyoruz ve daha sonra ise paketleme işlemine geçiyoruz. Profesyonel niteliğe sahip olan elemanlarımız bütün tedbirleri aldıktan sonra eşyaları araçlara yerleştirir. Güvenilir nakliyat işlemini gerçekleştiren firma bulmak çok zordur. Firmamız tam anlamı ile güvenilir bir nakliyat şirketidir ve müşterilerimizin isteklerini her zaman için en iyi şekilde karşılarız. Aynı zamanda parça eşya taşıma hizmetini de sizlere sağlarız. 

istanbulnakliye

Erenköy evden eve nakliyat şirketimiz 2021 senesinde de; önceki senelerde olduğu gibi en üst seviyede müşterilerine hizmet verecektir. Her zaman sizlerin beklentisine en iyi şekilde karşılık veririz ve taşımacılık işlerini en iyi şekilde gerçekleştiririz. Sizde nakliyat işlemi için profesyonel çözüm arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz ve bizlere iletişim numaramızdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Personellerimiz her geçen gün kendini geliştirmekte ve işini hakkıyla yapmaktadır. Nakliyat hizmeti gelişi güzel gerçekleştirilebilecek bir hizmet değildir ve mutlaka profesyonel kişiler ile yapılmalıdır. Personellerimizin her biri gerekli yeterliliğe sahiptir ve sorunsuz bir şekilde hizmet imkanı tanır. Bu sürecin başından sonuna kadar sizleri memnun edeceğimizden şüpheniz olmasın. Altyapımız çok sağlamdır ve en iyi şekilde bu süreç tamamlanır. Hizmetimize başlamadan evvel müşterilerimiz ile konuşuruz ve talepleri var ise dinleyip müşterilerimizin taleplerine göre ilerleriz. Müşterilerimiz bizim için önemlidir ve onların isteklerini kusursuz bir şekilde yerine getirmemiz şarttır. Anakuralımız budur ve bu kural doğrultusunda her zaman hareket ederek başarıya ulaşırız.  Bizlere güvenip eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Size söz veriyoruz eşyalarınızı bize bıraktığınız gibi yeni yerine ulaştıracağız.


evdenevenakliyat

 Erenköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Erenköy evden eve nakliyat fiyatları; eşyaların büyüklüğüne miktarına göre değişir. Fakat bizim için müşterilerimizin bizden memnun olması ön safhada yer aldığı için fiyatta her türlü anlaşma sağlarız. Ekiplerimizöncelikle nakliyat işlemine karar  verdiğiniz zaman adresinize gelirler ve eşyalarınızı incelerler. Eşyalarınızıinceledikten sonra sizlere bir fiyat çıkarırlar ve anlaşma sağlanır ise istediğiniz tarihte nakliyat işlemi gerçekleştirilir. Keşif hizmetimiz ücretsizdir ve bu hizmetimizden herhangi bir ücret talep etmeyiz. Fiyatlarımız taşınacak olan dairenin katına, eşyaların yoğunluğuna göre değişiklik gösterdiği için telefondan bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Fiyat ile alakalı bilgi almak için mutlaka eşyalarınızı görmemiz şarttır. Eşyalarınızı gördükten sonra ekiplerimiz size uygun bir fiyat çıkarır ve en kısa süre içerisinde ise taşınma işlemini başlatılır. Piyasaya göre en uygun fiyatı her zaman biz veriyoruz ve müşterilerimizin memnun kalması için elimizden ne geliyorsa onu yapıyoruz. Taşımacılık hizmetinde fiyatın önemli olduğu kadar güvenilir bir şekilde taşımacılık işlemini gerçekleştirmek de büyük önem taşır. Eşyalarınızı güvenilir ellere yani şirketimize teslim edebilirsiniz. Tecrübelerimiz ve geçmişimiz bulunduğu için her zaman profesyonel bir şekilde hareket eder ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni yerine ulaştırırız.

evdenevenakliyat Erenköy taşımacılık hizmetini veren firmamız önce eşyaları sigorta kapsamına alır. Eğer eşyalara sigorta yapılmaz ise firma hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez ve kırılma, çizilme gibi durumlarda müşteri olabilecek sorunu kendi karşılar.Ancak şirketimiz eşyaları sigorta kapsamında tuttuğu için; yolculuk esnasında veya profesyonel ekiplerimiz paketleme gerçekleştirirken oluşabilecek kırılma ve çizilme gibi durumlarda firmamız meydana gelecek hasarı kendisi karşılar.  Böyle olumsuz bir durum ile karşılaşmamak için ise  bütün  önlemleri öncesinden alıyoruz. Bu seneye kadar herhangi bir sorun ve olumsuzluk ile karşılaşmadık. Karşılaşacağımızı da ummuyoruz. Uzun senelerdir insanlara bu hizmeti sağlıyoruz ve hiçbir zaman mağdur olmalarına müsaade etmiyoruz. Güzel bir şekilde paketlemeyi yaptıktan sonra eşyalarınızı teker tekerözenli bir şekilde kutulara koyuyoruz ve kutuları kapatıyoruz. Daha sonra ise eşyalarınızı çelik kasa araçlarımıza yerleştiriyoruz. Firmamızda araç çoktur ve bu sebeple de eşyalarınızın yoğunluğuna göre araç seçerek, taşınma günü adresinize geliyoruz. Fazlaeşyalarınız varsa bile büyük araçlarımız ile gelip bir kerede eşyalarınızı yeni yerine ulaştırıyoruz. Araçlarımızmodern ve güvenilirdir. Araçların içerisinde eşyalarınıza zarar gelmez. Ekiplerimiz boşluk kalmayacak ve birbirlerini destekleyecek  şekilde eşyalarınızı yerleştirdikten sonra yeni yerine ulaşmak üzere eşyalar yola çıkarılır. Eğer montajlanacak eşyalarınız mevcut ise ücretsiz bir şekilde personellerimiz eşyalarınızı montajlar. Sizlere her türlü hizmeti kaliteli bir şekilde sağlarız. Sizde profesyonel, kaliteli, titiz ve uygun fiyatlı taşımacılık firması arıyorsanız aradığınız yerdesiniz. Bizlere en kısa zaman içerisinde ulaşım sağlayabilir ve hizmet alabilirsiniz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an sizlerleyiz ve sizlerin beklentisini en iyi şekilde karşılarız. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın