Şile Evden Eve Nakliyat

istanbulcannakliye

Şile evden eve nakliyat taşınma işlemlerinde en can sıkıcı ve tedirgin edici olanı nakliye firması bulmaktır. İstanbul gibi koca şehirde trafiğin yoğunluğundan tutunda mahalle arasına girecek araçları bulmak, yüksek katlardan eşya indirmek, site içerisinde taşıma işlemleri yaptırmak maalesef çok zorlanılan konular arasında yer alıyor. 40 yılın birikimi ile İstanbul can nakliye sizi Şile bölgesinde de yalnız bırakmıyor. Hizmetlerini müşterilerin ayağına getiren firmamız size güvenli, huzurlu ve tecrübeli nakliye hizmetini en uygun fiyatlara ulaştırmayı hedeflemektedir. Birçok nakliye hizmetimizin yanı sıra Şile Evden Eve Nakliyat hizmetini tam zamanında ve istenilen kalitede sunmaktadır. Sizin bu aşamada düşüneceğiniz tek şey yeni yuvanızın diğer işlemleridir. Taşıma, yükleme, yeniden montaj ve dizayın  tamamen bizim görevimizdir.

Şile Evden Eve Nakliyat Profesyonel Hizmet

Nakliye hizmetlerinde yarım asrı deviren hizmet tecrübemizi pratikte belirli kurallar dahilinde yapmaktayız. Bu kurallarımız ilki müşteri memnuniyetidir. Sizin firmamızı aramanız ile birlikte nakliye keşif ekibimiz belirttiğiniz adrese ulaşır. Ulaşım yolları, site içi taşıma planı, yüksek katlardan eşya taşınacaksa asansör temini vb. benzer tüm ayrıntılar keşif ekibimizin notlarını alarak bize ilettiği bilgilerdir. Evinizin eşyası yerinde gözlemlenerek taşıma için gerekli olacak insan gücü ve yeterli taşıma hacmine sahip araç temini belirlenir. Sizin müsait olduğunuz ve bizim ulaşımı kolaylıkla sağlayabileceğimiz tarih ve saat belirlenir. Yüksek katlı binadan eşya taşınacaksa asansör kurulum cephesi ve araç yükleme noktası belirlenir. Taşıma işlemine başlanmadan önce eşya toplama ekibi evinize gelerek kutulara eşyalarınızı güzelce istiflemeye başlar. Toplanma aşaması şu şekilde gerçekleştirilir:

  • Kırılacak eşyalar önce tek tek sarılır ve kutulara istiflenir. Üzerine kırılacak malzeme notu yapıştırılır.
  • Odanızın bir tarafı malzeme toplama ve taşıma odası olarak belirlenir.
  • Tüm sarılan malzemelere sınıflandırılarak kırılması ve deforme olması engellenir.
  • Mobilyalarınızda sökülerek taşınması gerekenler mobilya ekibi tarafından sökülür. Ayrıca paketlenip sıra numarası verilerek taşıma odasına gönderilir.
  • Halı, kilim, savan ve yolluklar taşıma kılıflarına yerleştirilir.
  • Tüm büyük malzemeler çizilme ve kırılmalara karşı temiz ambalajlar ile sarılır.
  • Taşıma işlemi ve istifleme kırılmalara karşı aralarına örtü serilerek yapılır.

İstanbul can Nakliye İle Her şey Kolay

Tüm işlem basamakları sırası ile kullanılarak taşıma işlemine başlanır. Araçlarımızın iç dizaynı kırılmalara karşı ara bölmelerde ip ile sabitlemeli olarak ayarlanmıştır. Malzemeleriniz kusursuz bir şekilde taşınır. Her ihtimale karşı taşıma işlemine karar verdiğinizde sigorta yapılarak eşyalarınızı toplamaya başlayıp yeni evinize yerleştirilen kadar kapsamlı sigorta ile Şile Evden Eve  Nakliyat güvencesi altına alınır.

En Uygun Fiyat Zamanında Nakliyat

Nakliye hizmetlerimiz arasında sadece evden eve nakliye hizmeti bulunmuyor. Bu hizmetimiz yanında ofis taşıma ve depo hizmetleri de vermekteyiz. Kadıköy evden eve nakliyat müşterilerine %100 memnuniyeti sağlamak adına en uygun fiyatı oluşturarak zaten taşınma maliyetinin yüksek olduğu dönemde birde nakliye masrafları ile sizi zor duruma düşürmez.  Piyasada nakliye fiyatları hesaplamalarını eşyaların indirileceği ve taşınacağı katların yüksekliği, eşyanın miktarı montaj işlemi istemeleri etkilemektedir. Nakliye hizmeti almadan önce tüm bunları fiyata dahil olup olmadığını muhakkak öğreniniz. Ayrıca taşınacak eşyalara yapılacak sigorta ve kapsamlarını da öğrenmeden sözleşme yapmayınız.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul can nakliye firması Kadıköy evden eve nakliyat ile size uygun nakliye fiyatını şeffaf bir şekilde hesaplar. Fiyatlarda sonradan canınızı sıkacak ekleme ve ekstra ücret talep edilmez. Zaman konusunda belirtilen tarih ve saatte tam zamanında hizmete hazır olacak şekilde tüm ekibi ile kapınızda olur. Taşıma için sökülen eşyalarınız yeni evinize ulaşınca yerlerine monte edilir ve ek ücret talep edilmez. Herhangi bir kırılma çizilme durumları tutanak ile tutularak zararınız tarafımızca karşılanır. Nakliye hizmetlerinde sadece ilave iş alarak sizi yoran mobil firmalardan değiliz. Biz tek ve asıl işimiz nakliye hizmetidir. Tayin dönemi sebebiyle İstanbul’dan ayrılan ya da şehrimize gelecek olan müşterilerimize yaygın nakliye ağımız ile yardımcı olmaktayız. 7 gün 24 saat esası ile hizmetlerimizi aksatmadan yürütür gerek personelimiz gerekse teknolojik aletlerimiz ile sizleri asla yarı yolda bırakmayız. Güvenli nakliyenin adresi Şile Nakliyat size nakliye hizmetinde tüm sorunlarınıza çözümler üreterek memnuniyetinizi etrafınıza anlatacağınız nakliye hizmeti almanızı sağlar.

Şile Evden Eve Nakliyat İçin İletişime Geçebilirsiniz

İletişim kanallarımız ile bize her an ulaşmanız mümkündür. Nakliye hizmeti ihtiyacınız mı var arayın güvenli ve zamanında nakliye hizmetini ayağınıza getirelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın