Evden Eve Nakliyat Firması Bulurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbulcanevdenevenakliyefirmasi

Yeni bir eve taşınırken karşımıza sürekli olarak sorunlar çıkabiliyor ve ev taşıma işlemi sırasında hepsi ile aynı anda mücadele etmek zorunda kalabiliyoruz. Bizim için sorunları en aza indirecek ve taşınma sırasında sorumlulukları büyük bir kısmını üzerimizden alacak disiplinli ve tecrübeli bir ekibe sahip olan evden eve nakliyat firması bulmak çok önemli. Taşınması işleminin başından sonuna kadar rahat ve sorunsuz bir şekilde taşınmanızı sağlayacak profesyonel bir evden eve nakliyat firması bulabilmeniz için dikkat etmeniz gereken konuları bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

istanbulcannakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Firması Ekipleri

Taşınma günü zamanı iyi değerlendirmek için nakliye firmaları ev sahipleri ile uyumlu olarak planlı bir şekilde hareket etmelidir. Önceden planlanan saatte ve tam vaktinde evden eve nakliye firması orada olmalıdır. Tecrübeli ve yoğun taşınma temposuna alışkın ekiplere sahip profesyonel nakliye firmaları tercih edilmelidir. Planlı bir şekilde ilerlenen evden eve nakliyat işlemlerinde hem evden eve nakliyat firması hem de müşterilerin taşınma sırasında harcadıkları zamanı verimli değerlendirmiş olurlar.

Titiz ve Doğru Evden Evde Nakliyat Firması Seçimi

Doğru çalışan bir evden eve nakliyat firması taşınma sürecini baştan sona planlayarak sizin sorumluluğunuzun büyük çoğunluğunu üzerinizden alır. Evden eve nakliyat firması secimi yaparken çalışma şekillerini ve evden eve nakliyat fiyatlarını gözlemleyerek fiyat – performans oranı hakkında fikir edinebilirsiniz. İyi bir evden eve nakliyat firması eşyalarınızı araca yüklendikten sonra sarsılıp darbe almaması için titizlikle ve doğru bir şekilde paketlemelidir. Ev taşıma öncesi sizin vereceğiniz bilgiler ve eşya sayısı doğrultusunda araç seçimini doğru yapmalıdır. Bu sayede taşınma sırasında eşyalar aracın içinde kalan boşluklarda hareket ederek zarar görmezler ve apartman içerisinde taşınırken çarpma risklerine karşı hazır durumda olurlar.

Mutlaka Fiyat Karşılaştırması Yapın

Evden eve nakliyat sürecinin en önemli aşamalarından biri fiyatlamadır. Firmaların kalitesine, sunduğu hizmete ve ambalajlama işlemine göre fiyatları değişiklik gösterebilir. Bunun için birkaç firmadan teklif alıp fiyatları karşılaştırmanızda fayda var. Ayrıca tanıdığınızın evini belirli bir fiyata taşıdı diye sizin evinizin de aynı fiyata taşınmasını beklemek doğru olmaz. Her evin ölçüsüne ve ihtiyaç duyduğu işlemlere göre fiyatlar değişiklik gösterir. En azından 2-3 firmadan teklif almanızı öneririz. Böylece aldığınız fiyatları karşılaştırarak bütçenize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Sık tercih edilen ve olumlu yorum yapılan evde eve nakliyat firmalarını seçmeye özen gösterin. Uzun süredir sektörde var olan, müşterilerin memnun olduğu firmaları tercih ederseniz, taşınma işleminde aklınızda bir endişe oluşmadan taşınma sürecini rahat bir şekilde atlatırsınız.

Nakliye Firmasına Doğru Bilgi Aktarmak

Ev eşyanızın büyüklüğünü az çok tahmin edebilirsiniz. Evlerin büyüklüğü genellikle 1+1, 2+1,3+1… şeklinde ifade edilmektedir. Fiyat almak için evi olduğundan küçük göstermeye çalışmak yapabileceğiniz en büyük hatalardan biridir. Eğer evinizin küçük olduğunu söylerseniz, taşınma günü kapınızda küçük bir kamyon ile göz göze gelebilirsiniz. Eşyalarınız sığmaz. Bu durumdan dolayı canınız sıkılır ve yarım günde bitmesi planlanan ev bir gün de bitirilebilir, bu size para ve zaman kaybından başka hiçbir şey kazandırmaz. Bunu önlemek için eşya resimlerini veya bir eşya listesi hazırlayıp evden eve nakliyat firmanız ile paylaşın. Eşyaların miktarını detaylı olarak konuşun, evin kat durumlarını, asansör mü merdiven mi kullanılacak, eşyalar nasıl paketlenecek, hangi ambalaj malzemesi kullanılacak, kaç işçi ile evden eve nakliyat yapılacak konusunda bilgileri karşı taraftan mutlaka öğrenin.

Asansörlü Araçlara Sahip Evden Eve Nakliyat Firması Seçimi

Yüksek katlı binalarda oturan ev sahipleri, asansörlü araçlar ile hizmet veren evden eve nakliyat firmalarını tercih etmeleri gerekir. Dar merdiveni olan binalarda nakliye ekipleri ile taşınan büyük eşyaların zarar görmesi mümkündür. Asansörlü araçlar ile yukarı taşınan eşyaların hasar görme olasılığı oldukça düşük bir ihtimaldir. İlk önce Eşyaların çıkartılacağı güvenli bir pencere ya da balkon belirlenir ve daha sonra bütün eşyalar kısa bir süre içerisinde nakliye sağlayacak araca yerleştirilir. Bu sistem sayesinde eşyaları yüklemek ve yeniden taşımak zaman kazandırır.

Hangi Evden Eve Nakliyat Firmasını Tercih Etmeliyim?

İstanbulcan Nakliye olarak ev taşıma öncesindeki bilgilendirmelerden eşyaların montesine kadar taşınma sürecinizi sizin için planlayan sektöründe uzman evden eve nakliyat firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat için profesyonel ekiplerimiz, eşya sayınıza göre bünyemizde bulunan farklı boyutlarda 20’den fazla nakliye aracımız ile Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz.

İstanbulcan Nakliye Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Çalışır?

İstanbulcan Nakliye her nakliyat işine en az profesyonel ve tecrübeli 4 elemanı gitmektedir. Eşyalar tam anlamı ile muhafaza edildikten sonra araca yüklemesi yapılır ve taşınma işlemi gerçekleşir.  Yaklaşık yarım gün içerisinde taşıma işlemi sona erer. Eğer İstanbul dışında şehirler arası nakliyat işlemi gerçekleşecek ise evden eve nakliyat hizmeti 1 gün sürecektir. Sigortalı ve profesyonel hizmet ile siz de evinizi taşıyabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek evden eve nakliyat ile ilgili her konuda bizden bilgi alabilirsiniz.

istanbulcannakliyebanner

Bu yazımızda sizlere evden eve nakliyat firması bulunurken dikkat edilmesi gerekenlerden bahsettik. Ev taşıma ve ofis taşıma hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak, taşınma sürecinde profesyonel ekibimizle çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :

Planlı Evden Eve Taşıma Hizmeti Nasıl Bulunur ?

Şehir İçi Nakliyat Öncesi Eşyalar Taşınma İşlemine Nasıl Hazırlanmalıdır?

  1. Bahar diyor ki:

    Yakın tarihte tasınıyorum.ve bu konuyla alakalı olarak hala araştırmalarım devam ediyor.inan güvenmek çok zor. Ayrıca yerinde bir içerik oldu. İstanbulcan Nakliye ekibine teşekkür ederim😃

  2. Nilay diyor ki:

    Ev taşıma başına gelenin kabusu olabiliyor 🙂 Zaten yoğun olan hayat koşturmacasında bir de ev taşımak gerçekten büyük bir stres kaynağı. Bu alanda uzmanı bulup, işini ona bırakabilmek ise büyük rahatlık. Teşekkürler İstanbulcan Nakliye…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın