Ev Taşıma Fiyatları

nakliyefiyatlari

Ev taşıma süreci boyunca hem yeni evin hem yeni eşyaların masrafları, abonelikler derken bütçemizin sarsılması kaçınılmaz.Taşınmadan önce bütçemizi ayarlamak için ev taşıma fiyatlarından ortalama olarak haberdar olmak isteriz. Uygun fiyatlı nakliye firmaları ile çalışarak güvenilir bir hizmet almak tüm taşınacak kişilerin hayalidir. Nakliye firmalarının fiyatlarını etkileyen bir çok etken vardır. Ev taşıma fiyatları evinizde bulunan eşyanın miktarından gidilecek yerin mesafesine kadar hesaplanarak belirlenir. Nakliye fiyatları hakkında fikir sahip olabilmeniz için bu içeriğimizi hazırladık.   Ev Taşıma   ile ilgili tüm bilgileri tarafınıza aktarmaya çalışacağız. Ev taşıma ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları mesai saatleri içerisinde iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ev Taşıma Taşınacağınız Evin Mesafesi

Taşınacağınız semt ile bulunduğunuz yer arasındaki mesafe ev taşıma fiyatını doğrudan etkileyen etmenlerin başında gelir.  Özellikle büyük şehirlerde gerçekleşen taşınma işlemlerinde mesafelerin uzunluğu ve trafiğin akışı taşınma zamanını doğrudan etkiler.  Bu ise nakliye firmalarının çalışma vaktinin büyük çoğunluğunu yolda geçirmesine neden olur. Bu sebeple taşınma işleminden bir gün önce alternatif yolları ve evin bulunduğu konuma yakın geniş sokakları haritalardan kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde hem nakliye firmasının hem de kendi taşınma programınızın zamanından tasarruf etmiş olursunuz.

Ev Taşıma Eşyaların Sayısı ve Büyüklüğü

Evden Eve Nakliyat Tavsiye de ve işlemlerinde taşıma işlemini yapacak olan aracın büyüklüğünün belirlenmesi eşyaların sayısı ile doğru orantılıdır. Nakliye firmaları taşıma yapılacak evlerin ya da ofislerin büyüklüklerine göre bünyesinde farklı boylarda araçlar bulundurur.Öyle ki taşıma işlemlerinin kolaylaştırılması için asansörlü taşıma araçları dahi mevcuttur. Ev kapısından sığdırılamayan, piyano taşıma gibi işler için pencere ve balkon kullanılarak asansörlü araçlardan yardım alınır. Bu sebeple ev taşıma firmalarını araştırırken, evinizdeki eşyaların büyüklüğüne ve taşınırlığına göre ekipmanları ve ücretlerini görüşmelisiniz.

Kolileme ve Paketleme Hizmeti

Eşyalarınızın her birinin paketlenmesi ve kolilere yerleştirilmesi yoğun temponuzda baş edemeyeceğiniz bir süreçtir. İstanbulcan Nakliye güvenilir ve profesyonel ekibiyle en ufak eşyanızı bile özenle paketleyecektir. Özellikle evinizin demir başları olan beyaz eşyalar ve mobilyaların çizilmemesi ve sağ salim yeni evinize getirilmesi gerekir. Ev Taşıma sürecine yardımcı olmak ve süreci hızlandırmak amacıyla bir gün önceden eşyalarınızı konulacak kolilere göre gruplandırabilir, özel eşyalarınız için küçük bir koli hazırlayabilirsiniz.

Ev Taşıma Montaj İşlemleri Paketi

Yeni mahallenizde hiç kimseyi tanımıyor ve nereden yardım alacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Bu tip taşınma ihtiyaçları anlaştığınız nakliye firmasının böyle bir hizmeti olup olmadığını mutlaka öğrenin. Eski evinizde bulunan avizeleri, aplikleri ve montaj gerektiren mobilyalarınızı nakliye ekibi ekstra hizmet bedeli alarak montaj servisi sağlar. Böylece tekrar bir montaj ustası bulma problemi yaşamazsınız.

Parça Eşya Taşıma

Bu yazımızda sizlere nakliye fiyatları ve Parça Eşya Taşıma hakkında bilgi vermeye ve fiyatları belirleyen 4 önemli faktörden bahsetmeye çalıştık. Sizler de taşınma sürecinden önce firmaları araştırmalı ve sahip oldukları ekipmanları, çalışma şekillerini, sundukları hizmetleri, fiyat kriterlerini nelerin etkilediği hakkında bilgi sahibi olmalısınız. İstanbul can Nakliye olarak tüm sorularınızı yanıtlamaktan ve sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız. İletişim sayfamızda bulunan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Taşıma Fiyatlarını Arttıran 3 Unsur

Nakliyat aslında düşünüldüğü gibi pahalı olan bir hizmet değildir. Yapılan iş ve sorumluluk düşünüldüğü zaman bu fiyatların aslında çok uygun olduğunu söyleyebiliriz. Sigortalı Ev taşıma fiyatlarını yüksek bulan birçok kişi evini kendi taşımayı deniyor. Kamyon kiralamak, eşyaları taşıyacak birkaç kişi bulmak, eşyalar için koli ve paketleme malzemesi derken harcamalar iyice artıyor. Hatta nakliyat için anlaşacağınız firmanın bütçesini bile bazı durumlarda geçip size zarara uğratabilir. Üstelik akşama kadar çalışmaya rağmen evin hala yaşanabilir hale gelmemesi cabası. Bu yazımızda sizler için ev taşırken fiyatları arttıran 3 unsurdan bahsettik. İşte o unsurlar;

Ev Taşıma Yakıt Giderleri

Özellikle şehirler arası nakliyat için en önemli giderlerden biridir. Ülkemizdeki yakıt fiyatlarının yüksekliğinden en çok şikayetçi olan sektörün başında nakliyat gelmektedir. Şehir içinde ise taşımanın yapıldığı mesafenin çok fazla olmaması yakıt giderlerinin nakliyat fiyatını pek etkilemediğini söyleyebiliriz. Daha fazla bilgi edinmek için  En Uygun Nakliye Fiyatları Nasıl Bulunur? yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Ev Taşıma İşçilik Ücretleri

Ev taşıma işinin en zor aşamaları montaj, paketleme, eşyaları kamyona taşıma, eşyaları yeni eve taşıma ve yeni evde eşyaları istenilen odalara kurmaktır. Bu işlerin hepsini nakliyat işçileri üstlenmektedir. Dolayısı ile giderlerin büyük çoğunluğu bu emekleri karşılığı onlara ödenen ücretleridir.

 

EvTaşıma Hasar Giderleri

Nakliyat firmasının üstlendiği risk gerçekten çok fazladır. Eşyalarınızın taşınırken hasar görmesi halinde firmadan bu hasarlarınızın ödenmesini isteyeceksiniz. Firmada böyle bir risk olduğunu bildiği için bu riski size ev taşıma fiyatı içinde yansıtacaktır. Bunun nedeni ev taşıma sırasında yaşanabilecek sorunları ya da yaşanan sorunların daha büyük sorunlara yol açmaması için iki taraf düşünülerek varılan bir sonuçtur. Ev taşıma fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için İstanbul Nakliye Firmaları ve Nakliye Ekipleri Ev Taşıma İşlemini Nasıl Gerçekleştirir?yazımızı okumanızı öneririz.

Ev taşıma fiyatları araştırıyorsunuz yeni bir eve taşınmanın güzel yanları olduğu kadar meşakkatli de bir süreci vardır. Eşya kolileme ve paketleme, nakliye firması seçimi, planlama, tesisat ve tadilat işleri, aboneliklerin açtırılması, yeni eşya alımı, buz dolabı temizliği derken düşünmeniz gereken onlarca şey ile karşılaşacaksınız. Çoğunlukla stres yaşayacağınız bu süreci profesyonel çalışan bir nakliyat firması ve doğru ön hazırlık aşaması ile kolaylaştırabilirsiniz.  Bu içeriğimizde sizlere ev taşıma  öncesi yapılması gereken hazırlıklardan bahsedeceğiz. Ev taşıma planınızı hazırlarken bu içeriğimizden faydalanabilir, dilediğiniz zaman bize danışabilirsiniz. (1-Değerleri Eşyalarınızı Önceden Hazırlayın) Ev taşıma sırasında pek çok eşyanız birbiri ile karışacak ya da kaybolma tehlikesinden geçecektir. Kıymet verdiğiniz eşyalarınızı ev taşıma işleminden bir gün önce güvenli bir şekilde sarıp küçük bir koliye  yerleştirebilirsiniz. Koli üzerine tahta kalemi ile notlar düşerek, evden eve taşıma  süreci sonunda eşyaları yerleştirirken iş yükünüzü azaltabilirsiniz. Alibeyköy Evden Eve Nakliyat için..

Taşıma Fiyatları için Doğru ve Güvenilir Nakliye Firması Seçin

Ev taşıma sırasında eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmaya güveniyor olabilmelisiniz. Eşyalarınızın kırılmaması, çizilmemesi ve düzgün bir şekilde paketlenerek araca yüklenebilmesi gerekir. Bunun yanında taşınmayı planladığınız gün ve saatte nakliye firmasının orada olması sizin gününüzün verimli kullanmanız için önemlidir. İstanbul can Nakliye ile ev taşıma işleminizi gerçekleştirebilir, eşyalarınızı güvenilir ve profesyonel ellere teslim edebilirsiniz.  Dilerseniz Ev Taşıma Şirketi yazımızı inceleyerek hem nakliye fiyatları hem de ev taşıma fiyatlarını belirleyen faktörler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

3- Ev Taşıma İşleminden Önce Nakliye Firması ile Gün ve Saati Netleştirin

Ev Taşıma Fiyatları günü taşınacağınız evde paketleme işinden başlayarak yeni evinizin temizliğinden internet aboneliğinin taşınmasına kadar bir sürü iş ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Tamamlamanız gereken görevlere erkenden halledebilmeniz için erkenden ev taşıma işlerine başlamalısınız ve tüm gününüzü planlayarak ilerlemelisiniz. Bu durumda anlaştığınız nakliye firması da planladığınız günde ve tam saatinde orada olmalıdır. Teyit etmek için bir gün önceden arayarak ev taşıma işleminin ayrıntılarını netleştirmeyi ihmal etmeyin.

4- Tesisat ve İnternet Aboneliklerini Açtırın

Yeni evinize taşındınız eşyalarınızı yerleştirmeye başladınız,  hem ihtiyaçlarınızı karşılamak hem işinizi kolaylaştırmak için su, elektrik, internet gibi aboneliklerinizi aldırmayı ihmal etmeyin. Hem yeni evinizde yapacağınız temizlik işlerinde hem ışıklandırma ve elektrik bağlantılarının kontrolünü sağlamak ve sorunsuz bir taşınma günü geçirebilmek için abonelikleri üstünüze almayı ya da yeni abonelik açtırmayı unutmayın. Ev taşıma sırasında su ve elektriğe hem nakliye ekiplerinin hem de sizin ihtiyacınız olabilir.

Yeni Eviniz için Parti Hazırlığı Yapın

Stresli bir taşınma sürecinden geçecek olabilirsiniz fakat yeni ev yeni anılar biriktirmek demektir… Tüm sevdiklerinizi ve yeni komşularınızı çağırarak ev taşımanın stresini atmak için ufak bir parti düzenleyebilirsiniz. Komşularınızla tanışıp yakınlaşmak için mükemmel bir fırsat olabilir. Ev taşıma sürecini bitirir bitirmez, temizlik ve yerleştirme aşamalarını bitirdikten sonra parti hazırlıklarına koyulabilirsiniz.

Bu bölümde sizlerle ev taşıma öncesi yapılması gereken 5 hazırlıktan bahsettik. Bu adımları takip ederek stresli ve yorucu taşınma sürecini daha kolay atlatabilirsiniz. Ev taşıma Fiyatları sürecinin verdiği stresli ve yorucu dönemi İstanbul can Nakliye olarak sizler için en pratik hale getiriyor, uygun fiyat ve güvenilir hizmetimizle yeni evinizin mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. Ev taşıma ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve fiyatlarımız hakkında fikir sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi çekebilir : Şehir İçi Nakliyat Öncesi Eşyalar Taşınma İşlemine Nasıl Hazırlanmalıdır?

Ev Taşımayı Zorlaştıran Sebepler ve Çözüm Önerileri Nelerdir?

Göztepe Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bir evden başka bir eve taşınmak gerçekten stresli bir iştir. Eşyaları toparlayıp paketlemek, paketlediğiniz eşyanın hangi kutuda olduğunu bilmek, değerli eşyaları ayrı tutup  diğer eşyaları farklı yere koymak derken gerçekten yorucu da bir iştir. Fakat taşınmanızı kolaylaştıracak, canınızı sıkacak bir durumun  olmaması için alınacak çok basit önlemler vardır. İşte bu yazımızda taşınırken işinizi zorlaştıran konuları  ele aldık ve bu konular hakkında sizlere  çözüm önerileri sunmaya çalıştık.

Nakliye Firması Güvenilirliği ve Tecrübesi

Güvenilir  bir nakliyeci taşınmanızda size en büyük yardımı sağlayıp işinizi kolaylaştırır. Sonuçta sizler değerli değersiz eşyalarınızı sağlam bir şekilde onlara emanet ediyorsunuz ve eşyalarınız hasar görmeden aynı şekilde de teslim almak istiyorsunuz. Taşınırken bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için nakliye firmanız ile anlaştığınız da bir eşya listesi hazırlayın ve bunu nakliye firmanız ile paylaşın. Nakliye firmasıyla anlaşmadan önce daha çok fikir sahibi olmak için  Evden Eve Nakliyat Firması Bulurken Dikkat Edilmesi Gerekenler yazımızı okumanızı öneririz.

Kötü Ev Taşıma Planlaması

Ev Taşıma İyi bir taşınma işleminin gerçekleşmesinin başında iyi bir plan yapmak gelir. Plan yapılmadığı takdirde bir çok sorunla karşılaşabilirsiniz ve bu hem sizde hem de nakliye firmanızda  bir çok karışıklığa neden olabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için; ilk olarak paketleme işlemlerinizi taşınma gününe bırakmamaya çalışın tam tersi durum söz konusu olduğunda büyük bir kaosa yol açabilir. İkinci planlama konusunda önerimiz ise mobilyalarınızın kapıdan geçerken size sorun yaşatıp yaşatmadığını belirleyin. Eğer bir sorun yaratıyorsa çözüm yolları bulmak için nakliye firmanıza danışabilirsiniz aksi takdirde işleriniz aksayabilir ve taşınmanız daha uzun sürebilir. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için Planlı Evden Eve Taşıma Hizmeti Nasıl Bulunur ?  yazımızı okumanızı öneririz.

Bu yazımızda size taşınmanızı daha çok kolaylaştıracak çözüm önerileri sunmaya çalıştık merak ettiğiniz her şeyi bize danışabilirsiniz.

Bir sonraki yazımız : İstanbul Nakliye Firmaları ve Nakliye Ekipleri Ev Taşıma İşlemini Nasıl Gerçekleştirir?

 1. Büşra diyor ki:

  Çok memnun kaldım başta söylemek istiyorum güzel yüzlü ayrıca çalışkan personellerinizi tebrik ederim. Harika taşınma şirketi herkese tavsiye ederim.

 2. Pingback: Erenköy Evden Eve Nakliyat Firmaları | İstanbulcan Nakliyat

 3. SERKAN DORMANLI diyor ki:

  Benim taşımacılık konusunda çok ağzım yandığı için nakliyat firmalarına hep mesafeli olmuşumdur dolayısıyla nakliyat firmalarına güvenim yok denecek kadar azdı fakat istanbulcan naliye firmasıyla taşımacılık firmalarına olan güvenim yeniden yenilendi gerçekten de işinin ehli,saygılı,dürüst,samimi çalışanları var.Yürekten herkese tavsiye ederim.Çok teşekkür ediyorum istanbulcan nakliye çalışanlarına ve yöneticilerine beni pişman etmedikleri için

 4. Cihat inalkaç diyor ki:

  Hepinizin bildiği gibi taşınmak çok zahmetli bir iş bir de taşıyan firma merdiven altı bir firma ise tabiri caizse yandınız o eşyalardan bir hayır beklemeyin artık, ama ben bu konuda şanslı olduğumu düşünüyorum çünkü istanbulcan evden eve nakliyat ile anlaştım.Başta tedirginliklerim vardı ama iş akışlarını profesyonel sargı ve taşıma yöntemlerini görünce içim rahatladı gerçekten,ekiplerinde her türlü meslekte elemanları var,tesisatçısı olsun eleştirikçisi olsun mobilya ustası,eğer sizde başta benim gibi endişeli olanlardansanız istanbulcan evden eve nakliyatı kesinlikle tavsiye ederim.

 5. Özcan ulusoy diyor ki:

  Öncelik emrah beye cok teşekkür ederim taşınmamızda yanımızda olduğu için 6 kişilik bir personel ekibi geldi marangozcuları tesisatcıları herşeyi demonte edip kamyona yüklediler karşı tarafta istediğimiz şekilde monte ettiler cok teşekkür ederim istanbulcan nakliyat herkese tasfiye ederim

 6. Hatice Hüzün diyor ki:

  İstanbul’dan Ankara’ya eve eşyamı taşıma için bir kaç nakliye firması ile görüştüm fakat hiç bir nakliye firması ile anlaşma sağlayamadım en sonunda bir nakliye firması ile görüştüm İstanbul can nakliye ile görüştükten sonra gerçekten ekibi içerisindeki uyum ve Profesyonellerinden dolayı gönül rahatlığıyla eşyalarınızı taşıtıra bilirsiniz herkese tavsiye ediyorum İlgi ve alakaları için gönül rahatlığıyla evinizi taşıtabilirsiniz

 7. Havva nur diyor ki:

  İlk defa ev taşımasını nakliyeci ile yapmaya karar verdim iyikide bu kararı almışım emeğinize yüreğinize sağlık herşeyi özenle kendi mallarıymış gibi dikkatli sarıp taşımasını ve montajını yaptılar aldığınız paranın her kuruşu helal olsun iyiki sizin ile anlaştım tekrarsan emekleriniz için teşekkürler.

 8. Esra korol diyor ki:

  İstanbul can nakliyata işlerine olan saygılarından ve canı gönülden yardımcı olmalarından dolayı teşekkür ediyorum.Emrah bey in ilgi ve alakasınada ayrıca teşekkür ediyorum.Gönül rahatlığı ile evinizi istanbulcan nakliyat ile taşıyabilirsiniz..

 9. Dilek Özet diyor ki:

  Öncelikle Emrah beye teşekkür ederim Ekibi ile birlikte profesyonel olarak kazasız belasız bir şekilde eşyalarımin taşınmasini sağladılar . En güzeli de hızlı ve seri olarak benim hiç bir şey e müdahale etmeme gerek kalmadan topladıkları gibi yerleştirmeleri ellerinize sağlık 👏👏

 10. İsmail yilmaz diyor ki:

  Ev tasima konusunda işin ehli insanlar gercekten teşekür borç bilirim güvenle tercih edeceginiz firma İstanbul can nakliye ekibine teşekkür ederim iyiki sizi tercih etmişim 👌

 11. Sibel Karadag diyor ki:

  Saatinde geldiler, her şeyi çok temiz paketleyip çalıştılar. Her konuda yardımcı oldular. Evimi tasimamiz yerlestirmemiz 2 saatte bitti, cok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

 12. Can İnal diyor ki:

  Ekip çalışmaları, ürünlere nazik ve kaliteli hizmetleri ile kesinlikle her seferinde tercih edilecek bir firma, teşekkürler Can Nakliye

 13. Emre Erdoğdu diyor ki:

  Apartmanımızdan birisi taşınırken, tesadüfen gördüm ve anlaştık. İyi ki anlaşmışız. Hem çok efendi insanlar, hem de işlerinde profesyoneller. Fiyat olarakta bir çok firmadan makuller. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 14. Esra Ulusoy diyor ki:

  İstanbul can nakliyatla taşındım ilk önce biraz tedirgindim taşınma hakında ama şirket görevlisi emrah beyle konuştuk konuşmasıyla güven verdi bize ve taşımamızı gerçekleştirdik ve sorunsuz bir şekilde taşımamız oldu herkese tavsiye ederim.Gönül rahatlığa işlerinizi ve eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

 15. T.Gürkan diyor ki:

  Gayet memnun kaldık, aile firması dışarıdan kimse yok dolayısıyla oldukça güvenilir. Taşınmada özen gösterilmesi ve güvenilir olması olmazsa olmaz. Gerekli özeni sağlıyorlar.

 16. FİRAT CAN SEZER diyor ki:

  Guvenilir ve hızliydi rica üzerine bir çok şeye de yardımcı olup para almadılar gayet uygun ve başarılılar çok memnun kaldık ellerinize sağlık

 17. Berrak öztürk diyor ki:

  İstanbulcan nakliyat ile 6 ay içinde 2 kez şehirler arası taşındık.Tecrübeli, ekip olarak son derece planlı ve organize çalışmaları bizi çok mutlu etti.Asıl önemli olan güvenilir sözünün eri ve güler yüzlü olmaları idi… Başta bize hiç sorun yaşatmayan ekibin başı Emrah bey olmak üzere; her iki Yasin ustalara, Vurgun, Hakan ve adını hatırlayamadığım diğer arkadaşlara çok çok teşekkürler… Kesinlikle tercih edin!!!

 18. Deniz Yapıcı Mumcuoğlu diyor ki:

  Taşınma sürecimizde bize destek oldular. Hiç bir şeyimiz kırılmadı. Çok yardımsever davrandılar ve taşıması zor eşyaları bile bir şekilde taşıdılar. Tesekkur ederiz kendilerine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın