İstanbul Nakliye Firmaları ve Nakliye Ekipleri Ev Taşıma İşlemini Nasıl Gerçekleştirir?

istanbulnakliyefirmalarıvenakliyeekiplerievtasimaislemininasılgerçeklestirir

Ev taşıma sürecinde İstanbul’da nakliye firması bulmak iyice araştırılması gereken bir konudur. Taşınma işlemleri yorucu ve karmaşık olduğu için seçtiğiniz İstanbul nakliye firmaları ve nakliye ekipleri evden eve nakliyat konusunda tecrübeli ve profesyonel olmalıdır. Hem eşyalarınızı güvenle taşıtmak hem de kolay ve planlı bir ev taşıma işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız doğru nakliye firması seçmelisiniz. Bu yazımızda size İstanbul Nakliye firmalarının ve profesyonel nakliye ekiplerinin ev taşıma işlemini nasıl gerçekleştirdiğinden ve evden eve nakliyat sürecinin nasıl olması gerektiğinden bahsedeceğiz.

Planlı Çalışan İstanbul Nakliye Firmaları

İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirlerde zaman kavramı çok önemlidir. Yapılacak olan her iş ve gidilecek olan yer önceden planlanarak kararlar alınır. Profesyonel İstanbul Nakliye Firmaları da planlı evden eve taşıma hizmeti vermelidir. Ev taşıma işleminden en az 3 gün önce eşya sayısı, özellikle dikkat edilmesi gereken eşya türleri (piyano taşıma gibi), taşınan evin ve taşınılacak evin hangi katta olduğu, taşınan eşyaların ve kolilerin büyüklükleri önceden nakliye firması tarafından tespit edilmelidir.

Daha sonra ev taşıma günü ve saati kesinleştirilerek bir gün önceden teyit edilir. Taşınma günü yapmanız gereken pek çok iş ve düşünmeniz gereken şeyler olacaktır. Bu sebeple planınızın aksamaması için anlaştığınız İstanbul nakliye firması ve nakliye ekipleri tam saatinde taşınma adresinde olmalıdır.

Titiz İşçilik Yapan Profesyonel Nakliye Ekipleri

Sorunsuz bir taşıma süreci geçirmek için eşyalarınıza en az sizin kadar hassas davranan İstanbul Nakliye firması ve nakliye ekipleri bulmalısınız. Ev taşıma öncesi özel eşyalarınızı özenle paketleyerek bir koliye yerleştirebilirsiniz. Kalan eşyaları İstanbul nakliye firması ekipleri sizin için kolayca halledecektir. Bu noktada İstanbulcan Nakliye, profesyonel ve tecrübeli ekipleri ile eşyalarınızın, avizelerinizin, apliklerinizin kolay taşınabilmesi ve daha az alan kaplaması için söker ve  yeni evinizde tekrar montaj işleminizi gerçekleştirir.

Mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız özenle paketlenir ve taşınma aşamasında hem bina içerisinde hem de nakliye aracında taşınırken darbe alma riskine karşı özenle kolilenir ve sarılır. Her bir eşyanız özen gösterilerek taşıma işlemine hazırlanır. Bu aşamada İstanbul nakliye firması ve ekiplerinin evden eve nakliye konusunda profesyonel ve tecrübeli olması, titiz bir işçilik ile çalışması gerekir.

Deneyimli Nakliye Ekipleri

İstanbul gibi büyük metropol şehirlerde nüfus yoğunluğu çok fazladır. Bu nüfus yoğunluğu zaman içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı (iş yerine yakın olma, okula yakın olma vb. nedenler)  evlerinin konumunu değiştirmektedirler ve bu konum değişikliği için tabii İstanbul nakliye firmalarına ihtiyaç duymaktadırlar. Bu talebin farkında olan nakliye ekipleri, İstanbul nakliye firmaları kurmaktadırlar. Fakat nakliye konusunda en dikkat edilmesi hususlardan biri de nakliye firmasının deneyime sahip olmasıdır. Bunun sebebi İstanbul nakliye firmaları hakkında araştırma yaparken size en çok yardımcı olacak şeyin kullanıcı deneyimleri ve memnuniyet olmasıdır. Bu memnuniyeti en iyi profesyonel ve deneyimli bir ekip kolaylıkla sağlayabilir. Yıllar içinde edinilmiş tecrübe İstanbul nakliye firmalarına yol gösterici olur ve müşterinin üstünde hassas olduğu konuları önceden bilir ve size rahat bir taşınma sunarlar.

Alan ve Konum Tespitini İyi Yapan Nakliye Ekipleri

Oturduğunuz yerin konumu İstanbul gibi çarpık kentleşmenin olduğu bir yerde İstanbul nakliye firmaları için çok önemlidir. Aracın büyüklüğü, taşınacak eşyanın kaplayacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Burada araç tercihinde eşyaların kapladığı yerle birlikte önemli olan taşınacağınız evin bulduğu konumdaki sokağın veya caddenin genişliği çok önemlidir. Dar bir sokakla karşılaşılması durumunda İstanbul nakliye firmaları araçları sokağa giremeyip zor duruma düşebilir. Profesyonel bir ekip bunların bilgisini nakliye işleminden önce, taşınacak olan sizlerden öğrenerek hareket etmesi gerekir. Ayrıca oturduğunuz yer bir plaza olabilir ve giriş yapılırken otoparktan giriş yapılabilir ve nakliye bu alandan gerçekleşebilir bu tarz sebepler için de otoparka sığması açısından İstanbul nakliye firmaları bunun bilgisini önceden öğrenip otoparka giriş yapabilecek küçük araçlarını o alana yönlendirebilir ve ev taşıma işleminizi gerçekleştirebilir. İstanbul denilince aklına gelen ve hepimizin en nefret ettiği şeylerden biri de trafiktir ve evinizin konumuna göre İstanbul nakliye firmaları size trafiği de hesaba katarak taşınma süreciyle ilgili uygun araç ve zamanlamayı ayarlayarak ev taşıma işleminizi gerçekleştirir. Özellikle İstanbul gibi yüksek katlı evlerin yoğunlukta olduğu bir yer için nakliye firmanızın asansörlü nakliye araçlarına sahip olması ev taşıma işleminin gerçekleşmesi açısından çok önemlidir.

İstanbul Nakliye Firmaları Fiyatları Nasıl Belirler?

Yeni bir eve taşınırken belirlediğiniz bütçe içerisinde belirlediğiniz tüm nakliye  işlemlerinin  gerçekleştirilmesi gereklidir. Bunun için anlaşacağınız İstanbul  nakliyat firmasının sizlere sabit fiyat garantisi vermesi oldukça önemlidir. İstanbul nakliyat firmalarının birçoğu nakliyat işlemi sonrasında nakliyat işlemi için  ekstra ücret istemektedir. Böyle bir durumda bütçenizi aşmanız gerekebilir ve hesapta olmayan işler yüzünden tatsız durumlar yaşayarak evden eve  nakliye sırasında mağdur durumda kalabilirsiniz. İstanbulcan Nakliye olarak sizleri böyle sorunlardan uzak tutmak ve mağduriyet yaşamamanız için sizden yeteri kadarı ve önemli bilgileri alarak, size daha iyi hizmet verebilmek için sabit fiyat garantisi sunuyoruz. İstanbul nakliye firmaları için fiyat  hesaplamak ve öğrenmek için tek yapmanız gereken İstanbul nakliye firmalarını çok iyi araştırmanız. Biz İstanbulcan Nakliye firması olarak bizden de fiyat listesi almak için bize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. İstanbulcan Nakliye firması olarak sizlere en uygun ve en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen en iyi vermeye çalışıyoruz.  İstanbul nakliye firmaları için sizler araştırmanızı yaparken gerekli bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Örneğin; taşıma saati ve tarihi, eşya sayısını ve mesafe gibi gerekli bilgileri girdikten sonra karşınıza en uygun nakliye fiyatları çıkacaktır. Eğer isterseniz anında sizlere sunduğumuz fiyat üzerinden tüm nakliyat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece huzurlu bir şekilde şehir içi nakliyat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

İstanbulcan Nakliye Ekipleri Ev Taşıma İşlemini Nasıl Gerçekleştirir?

İstanbucan Nakliye firmasının planlı ev taşıma süreci ve tecrübeli nakliye ekipleri ile taşınma işlemi yarım gün içerisinde sona erer. Bununla birlikte son eşyalar sağlamca teslim edilerek sayım yapılır ve tüm kontroller gerçekleştirilir. Sökülen eşyaların montajının yapılması ile ev sahibi memnuniyeti ile nakliye ekibi evden ayrılır.

İstanbulevdenevenakliyefirmasi

Bu yazımızda sizlere İstanbul nakliye firmaları ve nakliye ekiplerinin ev taşıma işlemini nasıl gerçekleştiğinden bahsettik. İstanbulcan Nakliye ekiplerine  evden eve nakliye, ofis taşıma, eşya depolama ve şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliye işlerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek dilediğiniz konuda bilgi alabilir ve 7/24 hizmet alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir :Ev Taşıma Fiyatlarını Belirleyen 4 Önemli Faktör

Evden Eve Taşıma İçin 5 Pratik Bilgi

Dilerseniz İstanbulcan Nakliye olarak ekibimizin sizler için hazırladığı ve düzenlediği videoyu izleyebilirsiniz.

  1. sevda diyor ki:

    İstanbulda onca seçeneğin içinde seçim yapmakta çok zorlanıyorsunuz gerçekten faydalı bir yazı olmuş en yakın zamanda sizinle iletişime geçicem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın