Mecidiyeköy evden eve nakliyat

istanbulevdenevenakliyat

Mecidiye köyde evden eve nakliyat ihtiyaçlarınıza karşılık vermekteyiz. Firmamız istanbulcan nakliye olarak evinizi konforlu bir şekilde taşımaya ne dersiniz ? İçiniz rahat olsun sizi temenni ederiz ki bu denli rahat bir taşınma daha önce ne gördünüz ne de duydunuz. Nakliyat şirketleri arasında en iyi olma yolunda ilerlemekteyiz 2009 yılında kurulan şirketimiz istanbulcan nakliye hizmetleri , ev taşıma , ofis taşıma , şehirler arası nakliye olarak devam etmekteyiz.  Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat konusunda taşınmanızı en iyi şekilde yapacağımızın garantisini verebiliriz. Evden eve nakliyat hizmeti almadan önce bir çok araştırmalar yapmaktasınız en iyi hizmeti almak hakkınız olduğunu biliyorsunuz öyleyse istanbulcan nakliye ile en iyi şekilde taşınmaya başlamak için iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat Süreci

Mecidiyeköy nakliyeci
Mecidiyeköy evden eve nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat  süreci konusunda nasıl bir yol izlemeliyim  diyorsanız eğer bu başlıktaki yazımızı dikkatle okumanızı öneririz. Evet taşınmaya karar verdiniz ve araştırmalara başladınız evden eve nakliyat konusunda hiç bir bilginiz yok fakat taşınma sürecinizin iyi geçmesini istiyorsunuz. Öyleyse istanbulcan nakliye olarak tüm  sorularınıza bu yazımızda yanıt vereceğiz. İlk etapta bizleri arayıp taşınmak istediğinizi ve müsait lik durumunu öğrenmelisiniz ve sırasıyla eşya yoğunluğunuzu bir yerden diğer bir yere taşınmak istediğinizde oda sayısını ve kat sayısını da bildirmelisiniz. Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat  hizmeti almak istediğinizde tüm detayları verdiğinizden emin olun ki daha sonra her hangi sorun yaşamayasınız. Eğer tam olarak belirtmezseniz aksaklıklar yaşana bilir.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliye firması
Mecidiyeköy nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat  fiyatları konusunda diğer nakliye şirketlerine göre daha uygun fiyatlara ev taşımaktayız. Sebebi ise daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi biz bu işi aile olarak yapmaktayız ve müşterilerimizin bütçesini sarsmayacak bir şekilde en ideal olan fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.  Genel olarak fiyat tablosu görmek isterseniz eğer şu şekilde sizlere sunabiliriz.

  • 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 750₺
  • 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 1000₺
  • 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 1250₺
  • 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 1400₺
  • Ofis Taşıma Fiyatı ( Fiyat İsteyiniz)
  • Depo Taşıma Fiyatı( Fiyat İsteyiniz)

Genel olarak fiyat tablomuz bu şekildedir bu iş zorlu bir iştir ve dikkat ister . Evinizi en güvenli şekilde taşıyacağımızın garantisi de eşyalarınıza sigorta yapmamızdır.  Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat için bizimle iletişime geçip hemen randevu oluşturabilirsiniz.

  1. Yusuf Sancak diyor ki:

    Öncelikle herkese merhabalar.İşimden dolayı Evimi Mecidiyeköyden Kadıköye taşınmak zorunda kaldım.Google üzerinden araştırma yaparken çok firmayla irtibat kurdum ve İstanbul Can nakliye firması ile tanıştım.Başta firma yetklisi olmak üzere ve bütün ekibe canı gönülden teşekkür ederim.Eşyamı güzel bir şeklide ambalajlayıp yine aynı şeklide diğer tarafta bütün eşyamı nasıl aldılarsa o şekilde kurulumunu ve yerleşimini yapıp anahtar teslimi hizmeti sundular.Herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın