İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

evdenevenakliyat

İstanbul kalabalık bir şehir olmasıyla beraber birçok insana ev sahipliği yapmaktadır. Çok insan ağırlayınca da çok fazla nakliyat işlemleri gerçekleştirmektedir bu şehirde. İstanbul evden eve nakliyat firmaları da bu nakliyat işlemlerinin taleplerinin artmasıyla beraber doğrudan artış göstermektedirler. Bu yazımızda size İstanbul evden eve nakliyat firmaları hakkında birkaç bilgi vereceğiz.

Tecrübe

İstanbulcan Nakliye uzun yıllardan beri sektörün içinde ve sektörün dinamiklerine hakim bir nakliye firması. Yılların kendisine kattığı tecrübeyle birlikte müşteriyi memnuniyetinin öneminin farkında olup size en iyi hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır. Yıllar boyunca oluşturduğu profesyonel ekibiyle birlikte bünyesinde bulunan 20 araçlık filosuyla beraber size hizmet sağlamaktadırlar.

Planlı Ve Programlı Taşınma

Planlı ve programlı taşınmanın önemini önceki blog yazılarımızda da bahsetmiştik. İstanbulcan Nakliye size sunduğu planlı taşıma hizmetiyle, taşınmanız sırasında zamandan kazanmanızı sağlar. Eşya boyutunuza göre değişmekle beraber ortalama yarım gün gibi kısa bir süre içerisinde yeni yerinize taşınmış olursunuz. Hızlı ekibimizle beraber taşına işleminden mutlu ayrılacaksınızdır.

Paketleme

İstanbulcan Nakliye eşyalarınıza gösterdiğiniz özenin aynısı hizmet verirken de gösterir. Paketleme yaparken balonlu naylonlar, straforlar ve özel kağıtlar kullanırlar. Eşyalarınızın çizilmemesi için her türlü önlemi alırlar. Daha ayrıntılı bilgi ve İstanbulcan Nakliyenin nasıl paketleme yaptığına dair videoya ulaşmak için Evden Eve Nakliye Ekipleri Kolileme Ve Paketleme İşlemleri Nasıl Yapmalı?içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Güvenilir ve Profesyonel Ekip

40 yıllık tecrübesiyle beraber İstanbulcan Nakliye güvenilir bir firma oluşunu kanıtlamış bir nakliye firmasıdır. Taşınma işlemi gerçekleştiren kişilerden güvenilirlik garantisini alabilirsiniz. Sitemizdeki yorumlarla da İstanbulcan Nakliyeyi kullanan kişilerin memnuniyetini rahatça okuyabilirsiniz. Ayrıca profesyonel ekibimizle beraber size en iyi hizmeti sunma garantisini vaat ediyoruz. Ekibimiz sizin isteklerinizi yerine getirmeye çalışırken yetkin elemanlarıyla birlikte montaj  ve demontaj işlemleri için ayrı bir mobilyacıyla anlaşmak durumda kalmayacaksınızdır. Bu da İstanbulcan Nakliyeyi seçmeniz için en önemli sebeplerden biri.

Fiyatlar

Evden eve nakliyat sektöründe yıllar boyunca taşıma fiyatlarında değişiklik göstermektedir. Bunun başlıca sebebi ülkemizdeki benzine ve arabalara uygulanan faizlerle birlikte fiyatlarda artış gözlemlenmesidir. Son durum olarak nakliyat sektöründe fiyatlar nasıl değişiklik gösterdi, faizlere ek olarak doların da artmasıyla evden eve nakliyat fiyatları artış gösterip göstermediğini 2019 evden eve nakliyat fiyatları başlıklı yazımızda inceleyelim.

Evden eve nakliyat fiyat teklifleri alırken evden eve nakliyat firmalarının size nasıl evden eve nakliyat fiyat teklifi verdiğini öğrenmemiz gerekir. Evden eve nakliyat fiyatlarına daha önce blog yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi eşyalarınızın boyutu, oda sayınız, oturduğunuz kat, evinizin asansörlü olup olmaması önemli etkenlerdir. Bu etkenlere bağlı olarak evden eve nakliyat fiyatlarında değişiklikler gözlemleye bilirsiniz.

İstanbulcan nakliye taşınmanın en kolay yolu olarak her zaman size hizmet vermekten büyük mutluluk duyar. Bizime iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın