Ataşehir Nakliyat Firmaları

atasehirnakliyatfirmalari

İstanbul’un en genç ilçelerinden biri olan Ataşehir bir yandan Türkiye’nin finans merkezi olmaya hazırlanırken bir yandan da konut projeleriyle üst gelir düzeyinden alt gelir düzeyine kadar insanların tercih ettikleri bir yaşam merkezi. Dolayısıyla Ataşehir’de hemen hemen her gün yeni taşınan insanlara rastlamanız mümkündür. Siz de Ataşehir’e taşınmak istiyorsanız İstanbul’un her yerinde olduğu gibi yeni bir eve veya ofise taşınmanın zorlu süreci sizi beklemektedir. Güvenilir, tecrübeli ve profesyonel bir nakliye firması bulmak bu zorlu sürecin en önemli parçalarından biridir. Günümüz teknolojisinden faydalanarak internetten yaptığınız aramalarda birçok nakliyat firmasıyla karşılaşacaksınız. Peki, bu nakliyat firmalarından hangisini tercih etmelisiniz? Bu yazımızda sizlere Ataşehir nakliyat firmaları için nasıl bir tercih yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz ve ev taşıma sürecinizde yardımcı olmak için sizleri bilgilendireceğiz.

Titiz ve Doğru Ataşehir Nakliyat Firmaları

Evinizi veya ofisinizi taşınırken eşyalarınıza sizin gösterdiğiniz titizliği ve hassasiyeti başka firmaların da bu taşınma sürecinde göstermesini beklemek en doğal haklarınızdan biridir. Dolayısıyla Ataşehir nakliyat firmalarını iyi değerlendirip size en uygun olan nakliyat firmasını tercih etmelisiniz. Ataşehir nakliyat firmalarını araştırırken doğru ekiple çalışan bir nakliye firması olmasının yanı sıra taşınma sırasında eşyalarınızın güvenliği için özen gösteren bir nakliyat firması olması hususunu göz önünde bulundurup değerlendirme sürecinde bu hususlara dikkat etmelisiniz. Bizler İstanbulcan Nakliye olarak 40 senelik tecrübemiz ile eşyalarınıza gösterilmesi gereken özenin ve titizliğin farkında olup eşyalarınızda tek bir çizik dahi oluşturmadan taşıma işlemini gerçekleştiren Ataşehir Nakliyat firmalarından biriyiz. Bizim tecrübemizden faydalanmak istiyorsanız Ataşehir ofis taşımaAtaşehir evden eve nakliyat hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçip bu konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel ve Planlı Ataşehir Nakliyat Firmaları

Dikkat etmeniz gereken hususlardan biri de nakliyat firmalarının planlı ve alanında uzman bir nakliyat firması olmasıdır. Ataşehir gibi bir yere taşınırken İstanbul’un her yerinde olduğu gibi olası trafik durumunu ve sokak, cadde boyutunu öğrenebilmek için nakliyat firmanızın sizden taşınacağınız konum ile ilgili bilgi alması gerekir. Ayrıca tercih ettiğiniz Ataşehir nakliyat firmasının sizden eşyalarınızın büyüklüğü, oda sayınız, hassas taşınması gerekebilecek eşyalarınızın olup olmadığını ve taşındığınız evde asansör bulunup bulunmamasıyla ilgili bilgi edinmesi gerekir. Ataşehir’de plazalardan sitelere, özel müstakil evlere kadar birçok yaşanılan yer olduğu için Ataşehir nakliyat firmalarının bu edinilen bilgiler ışığında eşyalarınızın zarar görmemesi için doğru araç seçimi yapmalarına ve taşınma işleminde yardımcı olacak ekip sayısını doğru belirlemelerini sağlar.

Ataşehir Nakliyat Firmaları Arasında Nasıl Seçim Yapılır?

Nakliyat firması seçimi taşınma sürecinin belki de en zor aşaması olabilir. Ataşehir Nakliyat firmaları arasındaki çok sayıda seçenekten hangisine karar vereceğiniz konusunda kafanızın karışmış olması doğaldır. Ancak Ataşehir Nakliyat firmaları seçimi yaparken karar vermenizi kolaylaştıracak bazı küçük püf noktaları olduğunu da hatırlatmamızda yarar var.

Ataşehir Nakliyat firmalarını değerlendirirken öncelikle firmaların geçmiş deneyimlerini ve ev/ofis taşıma konusunda ne kadar tecrübeleri olduklarını dikkate almalısınız. Seçmeyi düşündüğünüz firmanın bu alanda uzun yıllara dayanan bir tecrübesi olması ve daha önce hizmet verdiği müşterilerden pozitif geri dönüş almış olması son derece önemlidir. İstanbulcan Nakliye olarak bizler 39 yıldır nakliyat sektöründe müşterilerimizin memnuniyetini ilk önceliğimiz haline getirerek hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Taşınma sürecinizde Ataşehir Nakliyat firmaları arasında seçim yaparken dikkat edeceğiniz bir diğer nokta firmaların size sunduğu fiyat teklifidir. Taşınma sürecinin yeterince masraflı olması açısından taşınma işlemini olabildiğince ekonomik bir şekilde halletmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden ön görüşme yaptığınız tüm firmalardan ortalama da olsa bir fiyat istemeniz sizin için iyi olacaktır. Sonrasında almış olduğunuz nakliye ücretleri ile firmaların size sunduğu hizmetleri birlikte düşünerek uygun bir kıyaslama yaparak doğru yönde karar verebilirsiniz. Ev taşıma ücretleri Ataşehir Nakliyat firmaları arasında seçim yapma noktasında önemli bir kriter olsa da diğer hususları da dikkate almalısınız.

İlginizi çekebilir:

Ev Taşıma Firmaları Bulurken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ataşehir Nakliyat Firmaları Ücretleri Nasıl Değişir?

Taşınıyorsanız, muhtemelen çok fazla kaygınız ve çok fazla maliyetiniz bulunur. İstediğiniz son şey, tahmini taşıma maliyetleriniz söz konusu olduğunda sürprizler yaşamaktır. Bu nedenle, Ataşehir nakliyat maliyetlerinizi azaltmanız için yol bulma konusunda size yardımcı olacak ve bu harcamaların ne olacağına dair doğru bir tahmin verebilecek deneyimli ve güvenilir bir Ataşehir nakliyat firması bulmanız gerekir.

Ataşehir’de Nakliyat Ücretlerini Etkileyen Faktörler

Birçok faktör, Ataşehir nakliyat maliyetinizi etkiler. Örneğin, ödediğiniz miktar kısmen eşyalarınızın toplam ağırlığı ve yeni evinize olan mesafe gibi hususlara bağlı olacaktır. Bununla birlikte, aşağıdaki 6 madde de dahil olmak üzere, taşınmanızın maliyetini etkileyecek başka birkaç husus daha vardır:

Ambalajlama ve paketleme masrafları: Unutmayın, Ataşehir nakliyat firmanıza zamanları için para ödüyorsunuz. Belli ki, eşyalarınızı toplamalarını istiyorsanız firmanın daha fazla zamana ihtiyacı olacaktır. Eşyalarınızın bir kısmını veya tamamını kendiniz paketleyerek paradan tasarruf edebilirsiniz. Taşıyıcının paketleme işlemini sizin için yapması yerine, büyük mobilya parçalarını sökerek giderleri biraz daha azaltabilirsiniz. Ayrıca, belirli paketleme ve taşıma türleri için daha fazla ödeme yaparsınız. Örneğin, resim veya akrabalarınızdan kalan yadigar duvar saati gibi yüksek değerli şeyler çelik kasa gerektiriyorsa, maliyetiniz artacaktır.

Yeni evinize kötü erişim: Mevcut veya gelecekteki ikametgahınız bir traktör römorkuna (örneğin, dar bir yol veya zayıf bir köprü nedeniyle) erişimi engelleyen bir yerdeyse, Ataşehir nakliyat firmanızın eşyalarınızı eski evinizden alıp yeni evinize taşıması için başka bir yol bulmalısınız. Örneğin, erişim elde etmek için daha küçük araçlar kullanmaları gerekebilir. Bu durumda, nakliyeciye servis ücreti ödemeniz gerekir.

Merdivenler veya uzun yürüme mesafeleri: Eşyalarınızı yukarı veya aşağı hareket ettirmeleri gereken çok uzun merdivenler (veya birden fazla merdiven) varsa, taşınmanızın toplam maliyeti de daha fazla olacaktır. Ayrıca, Ataşehir nakliyat kamyonundan evinizin girişine kadar olan alan 50 metreden fazlaysa, uzun bir taşıma ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Dar kapılar veya koridorlar: Eşyalarınızdan bazıları kapıdan geçemiyorsa veya dar koridorlardan geçmiyorsa, pencereden kaldırmak için bir donanım gerekebilir. Bu durumda, bir kaldırma ücreti düşünülebilir.

Depolama ücretleri: Bu, artan Ataşehir nakliyat maliyetlerinin en yaygın nedenlerinden biridir. Yeni eviniz sizin için hazır olmadığından, eşyalarınızın bir kısmını veya çoğunu nakliye firmasının deposuna koymak zorunda kalırsanız, ek bir depolama ücreti ödemeniz gerekir.

Taşınma zamanı: Yaz yılın en hareketli zamanlarıdır, bu da yaz aylarında taşınmanın daha pahalı olacağı anlamına gelir. Taşımayı eylül ayından mayıs ayına kadar yürütebilirseniz paradan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, ulusal bir tatile veya ayın ilk veya son gününe denk gelirseniz daha fazla ödeme yapacaksınız demektir.

Neden İstanbulcan Nakliyeyi Tercih Etmelisiniz?

İstanbulcan Nakliye olarak alanında uzman ve profesyonel ekipleriyle, tecrübemizle size en iyi hizmeti verebilmek için 40 yıldır bu işi yapmaktayız. Evinizi veya ofisinizi taşımak için sizlerle anlaştığımızda, taşınma öncesinde gerekli her bilgiyi sizlerden öğrenip size en uygun araçlarımızı seçip, profesyonel ekip arkadaşlarımızla titiz ve doğru bir şekilde en iyi hizmeti sağlamaktayız. Böylece siz yeni yerinize taşınırken biz elimizden geldiği kadar size yardımcı olup bu süreci kolay ve keyifli bir şekilde atlatmanıza çalışmaktayız.

Bu yazımızda sizlere Ataşehir nakliyat firmalarını tercih ederken hangi hususlara bakmanız gerektiğiyle ilgili bilgi vermeye çalıştık. İstanbulcan Nakliye’nin profesyonel hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

istanbulcannakliyebanner

İlginizi çekebilir: Evden Eve Nakliyat Firması Bulurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis Taşıma Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

  1. Cihat inalkaç diyor ki:

    Herkese merhaba,ben eşyalarım konusunda çok hassasım çünkü eşyalar evin ve yaşamımızın bir parçası kimse kırık çizik eşyalar istemez evinde,bende istemem ama daha önceki taşınmalarımda bütün eşyalarım mahvoldu bu sefer yine aynısı olacak diye çok endişeliydim ve artık yeni eşya almak istemiyordum,nihayet taşınma konusunda şansım yaver gitti ve istanbulcan evden eve nakliyat ile tanıştım,işini severek yapan bir ekip eşyalarımın hepsini en güzel şekilde paketlediler ve düzgün bir şekilde indirip diğer tarafa yine profesyonelce çıkarıp benim istediğim gibi yerleştirdiler, daha önce sağa sola vurulmasın diye elemanların peşinden koşturmaktan mecalim kalmıyordu ama bu sefer hiç yorulmadım çünkü arkadaşlar elimi bile sürmeme gerek kalmadan herşeyi tam istediğim gibi yaptılar kesinlikle taşınmayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

  2. Nurgün diyor ki:

    Nakliyeden ve güler yüzlülüklerinden çok memnun kaldık. Eşyalar hasarsız ve hızlı bir şekilde yerleştirildi. Günün nakliye için çok doğru bir tercihti. Gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz

  3. Gamze diyor ki:

    Taşıma firması olarak on üzerinden on diyeceğim tek nakliye şirketi ev taşımada dağa önce böyle titiz ve hassas bi nakliye görmedim iyiki sizi tanımışım sizinle anlaşmışım başta firma yetkilisi olmak üzere tüm ilgili çalışan arkadaşlara can gönülden teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın