İstanbulcan Nakliye Asansörlü Taşıma İşlemini Nasıl Gerçekleştirir?

istanbul asansörlü nakliyat fiyatları

Evden eve nakliyat sırasında oturduğunuz ve oturacağınız kat sayısı taşıma işleminiz konusunda birkaç zorluk çıkartabilir. Bu sorunlar yüzünden istenmeyen tatsızlıklar yaşayarak zor durumda kalabilirsiniz. Fakat nakliye firmalarının asansörlü taşıma hizmetleri sayesinde nakliye işleminiz daha hızlı ve pratik bir şekilde çözülebilir. Bu yazımızda sizlere biz İstanbulcan nakliye firması olarak asansörlü taşıma işlemini nasıl gerçekleştirdiğimizden bahsedeceğiz.

Asansörlü taşıma çalışmalarında yüksek binaların merdivenlerinden bazı eşyaların indirilmesi zor olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda eşyaları apartmanın penceresi veya balkonundan  bir asansör aracı ile indirilmesi gerekebiliyor. İşte bu gibi durumlarda asansörlü taşıma işlemi hizmetimiz devreye girer. Nakliyat asansörü bir kamyonun arka kasasına monte edilmiş ve 20 katlı binanın zirvesine kadar çıkabilen, bir raylı kızak üstünde çalışan sisteme sahiptir.  Raylı kızak kamyonun arka kısmından binanın üst katlarına doğru açılarak yükselir ve her ray yerine oturduğunda ray uzunluğu artar.  Asansörlü taşıma işlemi evden eve nakliyat sırasında gerektiği durumlar içerisinde son derece güvenlidir. Eşyalarınız indirilirken herhangi bir risk taşımaz.

Asansörlü taşıma işlemi gerçekleştirilirken eşyalarınız balkondan kafesli kabine konulur ve raylı kızak aşağıya doğru çalıştırılarak eşyaların aşağıya indirilmesi sağlanır. İstanbul da evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimizin bu gibi bir ihtiyacı olduğunda firmamızın bu işin üstesinden gelecek kalitede çalışmalar yaptığını bilmenizi isteriz. Asansörlü taşıma işleminde eşyalarınızın taşınmasındaki diğer fiyata az derecede bir ek yük getirecektir ancak bu ek yük kabul edilir düzeyde olduğundan fiyatlarımızın uygunluğunu bozmayacaktır. Fiyatlar konusunda size yardımcı olabileceğimizi bilmenizi isteriz.

Bu yazımızda sizlere İstanbulcan nakliye firması olarak asansörlü taşıma işlemini nasıl gerçekleştirdiğimiz hakkında birkaç bilgi vermeye çalıştık. İstanbul da asansörlü taşıma hizmeti  almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dikkatinizi çekebilir:Ev Taşıma Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın