Ofis ve Depo Taşıma

Ofis ve depo taşıma

Öncelikli olarak ev taşımacılığı, ofis ve depo taşıma ve düzen faaliyetlerimizin de olduğunu belirtmek isteriz. Taşıma hizmeti sistemimizde hiçbir değişiklik yapmıyoruz tüm şartlarımız ofis ve depo taşımacılığında da geçerlidir. Ofis taşıma tekniklerimiz ve dikkatli planlamalarımızla evraklarınızın doğru sırayla istiflenerek kullandığımız kod sistemiyle hiçbir evraklarınız karışmamakta yeni ofisinize de güvenle ulaştırmaktayız. Ofisinizi taşımaya karar verdiğiniz anda ilk olarak keşif yapılır. Keşiften sonra evraklarınız, dosyalarınız, bilgisayarlarınız ve tüm elektronik malzemeleriniz sizin eşliğinizde tek tek tespit edilip ve sayısı da alınarak kolilere yerleştirilir. Tüm değerlendirmeler doğrultusunda aldığımız sayılar sizinde onayınızla merkeze bildirilir karşılıklı mutabakat sağlandıktan sonra, tüm malzemelerin ambalaj yapımına sıra gelir. Ofis Ve Depo Taşıma da Dosyalar korunaklı su geçirmeyen kolilerle taşınmaktadır. Kolilere sizin belirtiğiniz tarih veya kodlarla rahatlıkla yerleşebileceğiniz hızlı sistem kullanılarak detaylandırılır.

Ofis Ve Depo Taşıma Paketlenme İşlemi

Bilgisayar ve benzeri elektronik eşyalarınıza zarar gelmemesi için balon ambalajlarla güzelce sarıldıktan sonra üst üste gelmeyecek şekilde sıralı bir biçimde aracımıza yerleştiririz. Mobilyalarınızda aynı titizlik ve dikkatle sarılarak çizilmeye engel olan ambalajlarımıza sararak elektronik malzemelerden uzak bir bölmeye yerleştiririz. Tüm malzemeleriniz aynı dikkat ve öz veriyle nakliye aracımıza sizin eşliğinizde ve onayınızla kapılar kapatılır. ikinci aşmada ofis malzemelerini en kısa sürede yeni mekanınıza getirerek kullandığımız sıralı kod sistemiyle sizin rehberliğinizde sıralarını şaşırmadan yerleştiriyor,daha sonra getirdiğimiz tüm malzemelerin sayımına başlıyoruz. ilk aldığımız notla, son aşamaya gelen taşıma sonucunu karşılaştırarak siz değerli müşterimize onaylattıktan sonra merkeze yani amirlerimize bilgi veririz.

Eşyaların Kurulumu

Ofis ve depo taşıma

Onaylama işi bittikten sonra dosyalar,masalar, dolaplar ve elektronik malzemeleriniz dikkatli bir şekilde kurulumuna geçilir.kulum sağlandıktan sonra amirlerinize ve amirlerimize bilgi verilir.bilgi akışı tamamlandıktan sonra gönül rahatlığıyla yeni ofisinize geçe bilirsiniz.bunlar geliştikten sonra en önemli detayı hatırlatmak isterim.bütün ofis malzemeleriniz firmamızın garantisi altındadır.kalemden çöp kutusuna kadar her ayrıntı malzeme sigortalıdır.bu yüzden gönül rahatlığıyla taşıma işlemlerinize başlaya biliriz.

Rapor Ve Değerlendirme

Başlangıçta aldığımız raporun son aşamaya gelene kadar tüm detaylarını değerlendirip elimizden geldiği kadar az hatayla eşyalarınızı yeni evinize ulaştırma gayreti içinde oluruz. Geçmişteki taşıma yöntemleriyle şimdiki taşıma yöntemlerini kıyaslayarak kendimizi daha da geliştirme çabası içeresindeyiz. Kırk yılın verdiği tecrübelerimizi mütevazi yöntemlerle siz değerli müşterilerimize sunmak isteriz. işlem tamamlandığı taktirde arkadaşlarımız sorunsuz bir taşıma gerçekleştiğini sizlerin onayını da aldıktan sonra merkeze bildirip amirlerine geniş kapsamlı bilgi vermektedirler.herhangi bir sorun çıktımı, ne tür zorluklarla karşılandı müşteriden her hangi bir şikayet veya öneri geldi mi bu tür değerlendirmelerin ardından siz değerli müşterilerimizin aynıyla taşıma işlemimizi sonlandırıyoruz.gereken tüm prosedürler tamamlandıktan sonra eksik veya zara uğramış herhangi bir eşyanız varsa en hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyor daha sonra taktiri sizlere bırakıyoruz. İstanbulcan nakliyat olarak hizmetlerimizin bunlarla sınırlı olmadığını gururla beyan ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın