Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane evden eve nakliyat

Kağıthane evden eve nakliyat ve istanbulun tüm bölgesine nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evinizi taşımak mı istiyorsunuz ? O zaman size “en doğru hep doğru” adreste olduğunuzu bildiemek isteriz. Firmamız İstanbulcannakliye olarak 1980 yılından bu yana gerek iş disiplini gerekse profesyonel çalışma ile bu zamana kadar hep iyiye getirerek gelmiştir. Bizler sadece evinizi taşımaya gelmiyoruz yanı sıra dost, çevre kazanmaya geliyoruz. Sebebi ise bizi daha sonradan eşinize, dostunuza , akrabanıza tavsiye edebilmeniz. Kağıthane Evden Eve Nakliyat için öncelikle yapmanız gerekenleri şu şekilde listeleyelim.

  1. Şirketimizi iletişim numaralarından arayarak veya iletişim formu üzerinden mail atarak müsaitlik durumunu öğrendikten sonra randevu talebinde bulunabilirsiniz.
  2. Daha sonra müsait zaman için konuşup uygun tarih için randevu oluşturabilirsiniz.
  3. Fiyat bilgisi için gerekli konuları aktarıp en uygun fiyatı listeleyebilmek adına detay verebilirsiniz.
  4. Detaydan kastımız ev oda sayısı kat sayısı asansörlü mü asansörsüz mü bunları bildirmelisiniz
  5. Genel olarak tüm detayları verdikten sonra fiyat bilgisini isteyebilirsiniz.

Kağıthane Nakliyat Uygun Fiyat

Kağıthane evden eve nakliyat
Kağıthane evden eve nakliyat

En uygun nakliye hizmetini Kağıthane Evden Eve Nakliyat hizmeti olarak verdiğimiz şirketimiz istanbulcannakliye vermektedir. Peki neden en uygun fiyat bizde ? Bizler nakliyet işini baba mesleği olarak sürdürmekteyiz aile şirketi olarak çalışmaktayız. Yanı sıra müşteriye en iyi deneyimi yaşatıp bunu   en uygun fiyatlar    ile yapmaktayız. Genel olarak piyasaya bakıldığında örnek verecek olursak 1+1 evleri 1000₺ ya taşımaktlar biz bunu 750₺ gibi bir rakama yapmaktayız. Çalışanlar dışarıdan olmadığından kardeşler arası çalıştığımızdan fiyatları bir miktar aşağıda tutup müşteri potansiyeli ile sürümden kazanma taraftarıyız. Bu işin sürümü olmaz demeyin bize bir kerelik çalışma değil her zaman tavsiye edilen olmak yakışır. O yüzden az olsun öz olsun mantığı ile devam etmekteyiz. Evden eve taşımacılık konusunda hızla gelişen firmamız daima hizmet ve müşteri memnuniyeti yönünde çalışmaktadır.

Kağıthanede Yaşam Ev Fiyatları

Kağıthane evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Kağıthane diyip geçmemek lazım eskilerde dere yatağı olan kağıthane şimdilerde ise tamamen yeni yaşam alanına dönüştü. Yeni yapılan siteler ve yaklaşık 40 katlı     Nef    sitesi ciddi derejede ev fiyatları ve pazarı bir hayli artırdı. Bu artış nedeni ilede bir hayli değeelenen kağıthane adeta insanların göz bebeği haline geldi. İstanbulun ilçesine en yakın semtlerden biri kağıthane buradan her yere ulaşım çok kolay ve iş merkezlerininde bu bölgede olması daha da kıymetli yapıyor.

  • 1+0 studyo daireler 300.00₺
  • 1+1 daireler 450.00 ₺
  • 2+1 550.00 ₺

Fiyatlar genel olarak ortalama bu şekildedir. Kağıthane Evden Eve Nakliyat için bizlere iletişim adreslerimzden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın