Kavacık Evden Eve Nakliyat

istanbulevdenevenakliyat

Kavacık evden eve nakliyat şirketi istanbul can nakliye olarak ana dolu yakasında hizmet vermekteyiz. Yanı sıra İstanbul un çevresinde de tüm ilçelere hizmet sağlamaktayız istanbul can nakliye ile uygun fiyatlara evinizi  , ofisinizi , iş yerinizi taşıtabilirsiniz. İstanbul can nakliye olarak 1960 yılından bu yana hizmet vermekteyiz dede mirası olan nakliye işimizi her zaman daha da ilerleterek profesyonel ekipler ile bir arada işimizi yürütmekteyiz. Kavacık Evden Eve Nakliyat hizmeti almaya karar verdiyseniz ve bu yazımızı okuyorsanız  nakliye için en doğru adreste olduğunuzu canı gönülden söylemek isteriz. Nakliye konusunda sizlere profesyonel hizmet sunarak taşınma işlemlerinizi saatler içerisinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul can nakliye ile taşınmanın bir çok avantajı vardır bunları sırasıyla sizlere anlatacağız. Nakliyat hizmetinde en önemli faktörlerden olan taşıma sigortasından bahsedeceğiz.

Nakliyat İçin Taşınma Sigortası

Kavacık evden eve nakliyat
Kavacık evden eve nakliyat

Sigorta denilince akıllara ilk gelen herhangi bir şeyi insanı evi eşyayı garanti altına almaktır. Nasıl çalışırken sigortamız var ise garanti altında isek sizlerin eşyaları da bizler için önemli. Taşındığınız süre boyunca eşyalarınız sigorta yapılır her hangi bir sorun karşısında eşyalarınız hasar tespit tutanağı karşısında telafi edilmektedir. Kavacık Evden Eve Nakliyat hizmetini bizden satın alırsanız sizlere bir çok avantaj sağlayacağız. Bunlar nedir nerseniz en önemlisi profesyonel ekiplerce saatler içerisinde evinizi taşıyoruz yanı sıra taban fiyattan hizmeti alırsınız fiyat olarak size şu şekilde sıralayabiliriz.

  • 1+1 taşıma 750 TL
  • 2+1 taşıma 1000 TL
  • 3+1 taşıma 1250 TL
  • 4+1 taşıma 1400 TL

Nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Nakit ödemelerde fiyatlara ek %10 indirim yapılmaktadır sizde bu kampanyadan yararlanmak isterseniz bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat ta Önemli Bilgiler

Kavacık evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda tecrübeniz yok ise eğer her zaman bir bilene danışmanız gerekmektedir.  Daha önceden taşınmış kişilerden tavsiye alırsanız en azından size hem nakliye şirketlerinde tavsiye hem de taşınma esnasında neler yapacağınıza doğru yerden başlayacağınıza emin olabilirsiniz. Önemli bilgileri kısaca sizlere aktarmak gerekirse ev taşımaya başlamadan önce toparlanma süresinde öncelikle küçük ev eşyalarınızı kolileyip paketlemeniz gerekmektedir. Son olarak Kavacık Evden Eve Nakliyat hizmeti satın almak için istanbul can nakliye şirketi olarak sizlere hizmet vermek için daima hazırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın