Göztepe Nakliyat Firmaları

Göztepe Nakliyat Firmaları

İstanbul Anadolu yakasının gözde mahallelerinden biri olan Kadıköy’de bulunan Göztepe Mahallesi Anadolu yakalıların taşınmak için can attığı mahallelerden biridir. Birçoğu yıkılmış veya restore edilmiş de olsa bu mahallenin çok sayıda tarihi köşklerinden birine komşu olma şansınızın yüksek olduğu bu mahallede iyi bir Göztepe evden eve nakliyat firması ile taşınmanız çok önemlidir. İstanbul’da evden eve nakliyat firması bulmak zorken Göztepe nakliyat firmalarını bulmak daha zordur. Bu yazımızda size Göztepe mahallesini ve Göztepe evden eve  nakliyat firmalarını aktarmaya çalışacağız.

Göztepe Nakliyat Firmaları Taşınılacak Evler Ve Nakliyat Fiyatları

Son yıllarda kentsel dönüşüm hem pozitif hem negatif şekilde Göztepe evlerinde etkilerini hissettiriyor. Negatif etkilerin başında ev fiyatlarındaki artış geliyor. Ev talebinin yüksek olduğu her mahallede olduğu gibi yeni inşa edilen binaların fiyatları oldukça yüksek. Henüz yenilenmemiş binaların büyük çoğunluğu 1980 öncesinde inşa edilmiş olmasına rağmen kentsel dönüşüm sürecinde yenileneceği beklentisi bu evlerin de fiyatlarını yeni evlere yakın seviyelere taşımış durumda. Bu nedenle Göztepe evden eve nakliyat firması ararken fiyat önemli bir konuma geçiyor. Göztepe nakliyat firmalarının size en uygun fiyatı verdiğinden emin olmanız gerekmektedir. Bunun için daha önceki blog yazılarımızdan En Uygun Nakliye Fiyatları Nasıl Bulunur?  okuyabilirsiniz. İstanbulcan nakliye olarak Göztepe evden eve nakliyat firmaları arasında evinize en uygun fiyat teklifiyle evinizi taşımaktayız.

Göztepe Nakliyat Firmaları Göztepe’de Yaşam

Anadolu Yakası’nın en büyük ve en güzel parklarından ikisine yakın yaşamanın ayrıcalığı Göztepelilerin. Bağdat Caddesi ile minibüs yolu (Fahrettin Kerim Gökay Caddesi) arasında konumlanan Göztepe’nin tam ortasından henüz inşası devam eden Marmaray hattı geçmekte. Bölgenin tarihi güzelliklerinden birisi olan Marmaray’ın Göztepe istasyonu, konumlandığı caddenin isminin istasyon caddesi (Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi) olarak anılmasına sebep olmaktadır. Göztepelilerin hemen hemen her türlü ihtiyaçlarını sağlayabildikleri keyifli bir çarşı oluşumu Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Bu huzurlu mahalleye taşınırken sizi bu mahalle gibi yormayacak huzurlu bir taşınma işlemi için Göztepe evden eve nakliyat firmaları arasından İstanbulcan Nakliyeyi seçerseniz taşınmanın en kolay yoluyla eviniz taşımış olursunuz.

Anadolu yakasının en büyük iki parkına sahip olmasıyla size spor yapma aileyle huzurlu vakit geçirme ve evcil hayvanlarınız için oynama alanlarının bulunmasıyla Göztepe Mahallesi tam bir cennet sunmaktadır size. Feneryolu Mahallesi ile birlikte Kadıköy ilçesinin coğrafi merkezini oluşturuyor.  Yeme-içme ve alışveriş düşkünleri için Bağdat Caddesi’ne yakınlığı oldukça cezbedicidir.

Göztepe Nakliyat Firmaları ve Göztepede Yaşam

Kadıköy’ün eski yerleşim alanlarından birisi olması sebebiyle onlarca yıldır bölgede yaşayan 60 yaş üzeri emekli insanlar Göztepe’deki en büyük grubu oluşturur. Binlerce öğrencinin okuduğu Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü bölgeye çok sayıda öğrencinin yerleşmesine sebep olmaktadır. İstanbul’da ki en büyük sehiriçi yeşil alanlardan olan Göztepe Parkı ve Özgürlük Parkı çevresindeki evler gelir seviyesi yüksek çocuklu genç aileleri bölgeye çekmektedir. İstanbulcan nakliye olarak Göztepe nakliyat firmaları arasından profesyonel ekibimizle öğrencileri ve aileleri yeni evlerine taşımaktan büyük mutluluk duyarız.

Göztepede Ulaşım

Minibüs Yolu, Bağdat Caddesi ve Marmaray hattının üzerinde olması sebebiyle çok sayıda toplu taşıma seçeneğine sahip olabilirsiniz. Kentsel dönüşümle beraber mahallede zaman zaman inşaat araçlarından dolayı trafik yaşanabilmektedir. Özellikle de pazartesi trafiğinin üzerine pazartesi pazarı binince minibüs yolu ve ara sokaklar çekilmez olabiliyor. Bu sebepleri göz önünde bulundurarak Göztepe evden eve nakliyat firmaları hareket etmeleri gerekir. Planlı nakliyat hizmeti sunan Göztepe evden eve nakliyat firması seçmeniz önemli. İstanbulcan nakliye Göztepe evden eve nakliyat firmaları arasında planlı taşıma hizmetiyle size trafik sorunu yaşamadan Göztepe evden eve nakliyat hizmeti sunar. Planlı taşımayla ilgili daha ayrıtılı bilgiyi Planlı Evden Eve Taşıma Hizmeti Nasıl Bulunur?  yazımızda bulabilirsiniz.

Dileriz yazımız Göztepe Mahallesi ve Göztepe evden eve nakliyat firmaları hakkında bilgi edinmenize yardımcı olmuştur. İstanbulcan nakliye olarak Göztepe evden eve nakliyat firmaları arasından 40 senelik tecrübemizle size yardımcı olmayı çok isteriz.

İlginizi çekebilir:

Erenköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul’da Gönül Rahatlığı İle Ev Taşıma İşlemi Yapılacak Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın