İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

istanbul asansörlü nakliyat fiyatları

Taşınmanın zor olduğu şu günlerde nakliyat firması ararken asansörlü nakliyat yapıp yapmadıkları önemli bir konudur. Bir de eski bir binanız varsa veya asansörü bulunmayan bir binanın üst katlarında yaşıyorsanız sizin için asansörlü nakliyat en doğru tercih olacaktır. Peki, nedir bu asansörlü nakliyat ve İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları hangi aralıkta değişmekte? Bu yazımızda size bu soruların cevabını vermeye çalışacağız.

Asansörlü Nakliyat Nedir?

Asansörlü nakliyat taşınılacak evlerde eğer asansör sistemi yoksa ve yüksek katlardan taşınma işlemi gerçekleşecekse nakliyat firmaları tarafından asansörlü nakliyat tercih edilir. Asansörlü nakliyat, nakliyat firmaların asansörlü araçları gerçekleşmektedir. Asansörlü nakliyat ile taşınma sırasında komşularınıza en az seviyede ses çıkararak taşınma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Asansörlü nakliyat ile merdivenlerde taşırken oluşabilecek çizik ve hasarlar önlenmiş olur. Ayrıca asansörlü nakliyat ile taşınma işlemi merdivenle taşıma işleminden çok daha hızlı ve pratik şekilde gerçekleşir.

Büyük ebatlı eşyalarınızı örneğin piyanonuzu merdivenli taşıma ile taşımak neredeyse imkansızdır. Bu noktada asansörlü taşıma sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Özellikle İstanbul gibi yüksek binaların çok sık bulunduğu bir şehirde asansörlü nakliyat İstanbul’un en büyük ihtiyaçlarından biridir. İstanbul yükse olduğu kadar eski binalara da ev sahipliği yaptığından dolayı çoğu evde asansör bulunmamaktadır. Bu sebeple merdivenle nakliyat işlemini gerçekleştirmek zamanın kıymetli olduğu İstanbullular için tam bir vakit kaybıdır. Asansörlü nakliyat ile vakitten kazanç sağlayarak çok daha kolay bir taşınma süreci geçirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Taşıma için kullanılan asansörler çeşitlilik göstermektedir. Taşıyabildiği ağırlığa ve çıkabildiği yüksekliğe göre farklı asansörlü nakliyat araçları bulunmaktadır. Nakliye firmasının bilgisi dahilinde, taşınacağınız evin yüksekliğine ve eşyalarınızın ağırlığına uygun bir asansörün olması gerekir. Ayrıca, nakliye firmasının asansörü kullanacak operatörünün ve taşıyıcılarının profesyonel ekiplere sahip olması da dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bunun için nakliye firmasını, çok iyi araştırarak seçmeniz gerekmektedir. Güvenilirlik oranına ve müşteri yorumlarına bakarak doğru firmayı seçmeniz, taşınma işinizi kolaylaştırma açısından büyük önem taşır.

Asansörlü nakliyat fiyatları nakliyat firmasının kullandığı asansörlü nakliyat aracına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca yaşadığınız il de asansörlü nakliyat fiyatlarını etkilemektedir. İstanbul Asansörlü nakliyat fiyatları diğer illere göre bir tık pahalılık göstermektedir. İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları yaklaşık olarak 500 TL’den başlamaktadır. İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları arasında karşılaştırma yaparak size en uygun nakliyat firması ile anlaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Ev Taşıma Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

İstanbulcan nakliye olarak İstanbul’un her yerine taşınmanın en kolay yolunu sunmaktayız. Taşınmanın en kolay yollarından biri olan İstanbul asansörlü nakliyat hizmetimizle size rahat bir taşınma süreci geçirtmek bizim görevlerimizden bir tanesidir. İstanbulcan nakliyeyi arayarak İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları hakkında size uygun teklifimizi öğrenebilirsiniz. Sitemizin iletişim sayfasındaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Ev Taşıma Fiyatları Nasıl Daha Uyguna Getirilir?

Nakliyat Firma Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın