Kurumsal Ofis Taşıma Firmaları

evdenevenakliyatfiyatlarinasilhesaplanir

Ofis taşıma hizmeti kapsamında sizlere 25 seneyi aşkın bir zamandır hizmet veriyoruz. Amacımız müşteri memnuniyetini %100 sağlamak ve en iyi hizmeti vermektir.

 

Kurumsal ofis taşıma firması mı arıyorsunuz? Bu firmanın hem profesyonel bir şekilde hem de en uygun fiyata hizmet vermesinden mi yanasınız. O zaman firmamız sizin aramış olduğunuz firmadır. Sizlere en iyi  hizmeti kısa bir süre içerisinde veririz. Teknolojiyi takip ediyoruz ve teknolojiye ayak uydurarak sizlere profesyonel bir şekilde hizmetimizi kısa zaman içerisinde sağlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız.  Sizlere destek sağlamak için hem hafta içi hem de hafta sonu kesintisiz bir şekilde çalışıyoruz. Siz de bize ulaşım sağlayarak detaylı bilgiye sahip olabilir ve aynı zamanda bizden hizmet alabilirsiniz

Ofis Taşıma Fiyatları

 

Ofis ve büronuzu taşıyacaksınız sizlere kısa süre içerisinde hizmet imkânı sağlarız. Biliyorsunuz ki işyeri taşımacılığını günümüzde profesyonel bir şekilde yapan pek firmaya rastlanmaz. Firmamız senelerdir sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba gösterir. Büro veya ofisinizde bulunan eşyaları güvenli bir şekilde taşırız. Aynı zamanda öncelikle paketleme işlemini gerçekleştiririz. Amacımız eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde ve herhangi bir zarara uğramadan yeni yerine taşımaktır. Bizden hizmet almak istiyorsanız öncelikle randevu oluşturmanız gerekir. Randevunuz oluşturduktan sonra ise vermiş olduğunuz adrese randevu tarihinde geliriz. Daha sonra ise kaybolmaması gereken dosyalarınızı ayrı bir kutuya paketlerimiz ve diğer eşyaları da paketleyip araca yerleştiririz. Aracımız güvenlidir ve aynı zamanda kapalıdır. Aracımızda eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmez. Sizde güvenli bir firma arıyorsanız bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ofis taşıma fiyatlarımız taşınacak olan eşyanın kapasitesine ve yeni yerine göre değişiklik gösterir. Ancak sizlere piyasada en uygun fiyatı veririz.

Profesyonel Ofis Taşıma Hizmeti

 

Senelerdir ofis taşımacılığı adı altında profesyonel bir şekilde hizmet imkânı sağlarız ve bu sebepten dolayı da birçok referansımız da rastlamanız mümkündür. Ofis taşımacılığı detay gerektiren ve aynı zamanda profesyonel kişiler tarafından taşınması gereken ve işlemdir. Çünkü ofiste birçok dosya ulunur ve bunlar İnsanlar için büyük önem taşır. Firmamız sigortalı bir şekilde taşımacılık hizmeti sağlar ve eşyalarınıza bu sebepten dolayı da hiçbir şekilde zarar gelmez. Yanımızda ihtiyaç duyulan bütün paketleme malzemelerini getiriyoruz. Daha sonra ise profesyonel ekibimiz işyerinizde bulunan bütün malzemeleri paketleyip kutulara yerleştiriyor. Dosyalar ise ayrı paketi koyuluyor ve ardından ayrı kutulara yerleştiriliyor. Sizde profesyonel bir ofis taşıma hizmeti almak istiyorsanız o zaman firmamız sizin için en doğru seçenek olacaktır. İletişim numaramızdan bize ulaşım sağlayabilir ve ofisinizi istediğiniz yere kısa bir süre içerisinde taşıyabilirsiniz

En İyi Ofis Taşıma Firması

 

En iyi ofis taşıma firması olarak sizlere asansörlü nakliyat hizmeti de sağlıyoruz. Ofisinizi taşımak istiyorsunuz ya ofisinizi taşıyacağınız yer yüksek katta mı? Bu bizim için herhangi bir sorun teşkil etmez. Yüksek kata kısa bir süre içerisinde eşyalarınızı taşımamız mümkündür. Asansörlerimiz kapalıdır ve aynı zamanda çeliktir. Balkon tarafına asansörlerimizi kuruyoruz ve daha sonra eşyaları yerleştiriyoruz. Bunun ardından ise kısa bir süre içerisinde eşyalarımızı yeni yerinize taşıyoruz. Eğer balkon yok ise o zaman büyük bir pencerenin olduğu bölgeye asansörlerimizi kurup o şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Taşınma esnasında eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyor ve herhangi bir zarara uğratmadan yeni yerine ulaştırıyoruz. Sigortalı bir şekilde hizmet imkânı sağladığımız için eşyalarınız zarar görürse bile o zararı kendimiz karşılıyoruz. Fakat herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için büyük çabalar gösteriyoruz ve ekip halinde profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Peki, bize ne zaman ulaşabilir ve ne zaman hizmet alabilirsiniz? Sizlerin taleplerini en iyi şekilde karşılamak için sizlere hafta içi ve hafta sonu 7 24 saat hizmet imkânı sağlamaktayız. Bu sebepten dolayı da siz de bize İstediğiniz zaman ulaşabilir ve istediğiniz hizmete bizden alabilirsiniz.

 

Ofis Ve İş Yeri Taşımacılığı

 

Ofisinizde bulunan eşyalar sizin için ne kadar özel ve değerli ise bizim için de o kadar kıymetlidir. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi benimsiyoruz ve ona göre taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz. Fiyatlarımız son derece makuldür ve bütçenize asla sarsmaz. Çünkü bizim için önemli olan müşterilerimizi memnun etmek ve bu sektörde en iyi hizmeti onlara sağlamaktır. Sizlere profesyonel ve kaliteli bir şekilde hizmet imkânı sağlamak için birçok eğitime giriyoruz ve bünyemizde üst düzey personeli bulunduruyoruz. Personellerimizin her biri uzman teknik yerlerdir ve sertifikaları bulunan kişilerdir. Eşyalarınızı en doğru şekilde taşımak ve seri bir şekilde hareket etmek için gerekli olan bütün eğitimleri aldık. Bu sebepten dolayı da sizlere en doğru ve en iyi hizmeti biz veririz. Uzun senelerdir bu sektördeyiz ve bu nedenden dolayı da profesyonel konuma ulaştık. Bizden hizmet almak istediğinizde iletişim numaramızdan bize ulaşmanız ya da whatsapp ile bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Hemen randevunuzu oluştururuz ve randevu tarihi ve saatinde adresinize gerek taşımacılık hizmetini sizlere veririz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz efendim.

istanbulcannakliyebanner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın