Ümraniye Ev Taşıma Firmaları

anadoluyakasievdenevenakliyatfirmalari

Ümraniye ev taşıma firmaları olarak senelerdir sorunsuz bir şekilde çalışıyoruz ve deneyimimiz ile müşterilerimizin beklentilerine %100 karşılıyoruz. Her zaman için temel önceliğimiz; müşterilerimize kapsamlı ve profesyonel bir şekilde hizmet vermektir. Evden eve nakliyat sanıldığı gibi kolay değildir ve bu konuda firmaların dikkat etmesi gereken hususlar bulunur. Biz bütün sorumluluğun üzerimize alıyoruz ve dikkat edilmesi gereken her şeye dikkat ederek taşımacılık hizmetini siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz. Ev taşımaya mı karar verdiniz? Peki, ilk olarak ne yapacaksınız? Profesyonel firma bulmanızı yanı sıra uygun fiyatlı bir firma tercih etmek isteyeceksiniz. Firmamız profesyonel olduğu kadar uygun fiyatlı sizlere hizmet imkânı sağlamaktadır. Çeşitli hizmetlerimizden istediğiniz her zaman yararlanabilirsiniz.

 

Peki, bize hangi günler ulaşabilir ve hizmeti almaya başlayabilirsiniz. Siz kıymetli müşterilerimize maksimum düzeyde hizmet sağlamak için hafta içi çalıştığımız gibi, hafta sonu da son sürat hizmet vermeye devam ediyoruz. Yani haftanın her günü mesai saatleri içerisinde bize ulaşım sağlayabilirsiniz ve bizden hizmet alabilirsiniz. Bize ulaştığınızda profesyonel ekibimizin adresiniz gün içerisinde göndeririz. Ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı inceledikten sonra ve sizden birkaç bilgi aldıktan sonra fiyat hakkında sizlere bilgi verecektir. Siz de uygun gördüğünüz takdirde randevunuz  kararlaştırılacaktır. O zaman profesyonel ve kapsamlı bir şekilde hizmet almak ve sorunsuz taşımacılık hizmetinden yararlanmak istiyorsanız iletişim numaramızdan whatsapp hattımızdan veya internet sitemiz üzerinden bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Uygun Fiyatlı Ev Taşıma Firması

Müşterilerimizin beklentisi ilk olarak kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmet veren bir firma bulmaktır. Çünkü bazı firmalar dikkat edilmesi gereken hiçbir şeye dikkat etmediği için taşımacılık esnasında birçok problem ile karşı karşıya kalınmaktadır. Fakat firmamız son derece profesyonel ve tecrübelidir. Bu sebepten dolayı da öncesinden gereken bütün tedbirleri alırız ve eşyalarınızın zarar görmemesi için çaba harcarız. Sigortalı hizmetimiz olduğu için isterseniz sigorta yaptırabilirsiniz. Eğer sigorta yaptırırsanız eşyalarınız da bir problem meydana geldiğinde anlaşma sağladığımız sigorta şirketleri bu sorunu giderir. Bize sonuna kadar güvenebilirsiniz ve almak istediğiniz hizmete gönül rahatlığı ile firmamızdan alabilirsiniz.

 

Firmamız piyasaya göre  uygun fiyattan hizmet vermektedir. Eğer siz de kaliteli hizmet ve aynı zamanda uygun fiyat arıyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Çünkü firma olarak aradığınız bütün kriterlere sahibiz. Sadece hizmet almak için değil aynı zamanda bilgi sahibi olmak için de bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Şu an için tam olarak fiyat vermemiz mümkün değildir. Çünkü fiyatlarımız eşyalarını taşınacağı yere göre eşyaların miktarına göre değişiklik göstermektedir. Fakat fiyat konusunda herhangi bir şüpheye kapılmayın ve en uygun fiyattan hizmet verdiğimizi bilin.

Kaliteli Ve Profesyonel Ev Taşıma

Kaliteli ve profesyonel ev taşıma hizmeti veren bir nakliyat firması mı arıyorsunuz? O halde artık bu aramanızı sonlandırabilirsiniz. Çünkü firmamız aradığınız bütün özelliklere sahiptir ve sizlere beklediğimizin üzerinde bir hizmet imkânı sağlamaktadır. İşimizi kaliteli bir şekilde yaptığımız için müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih ediliriz ve seviliriz. Kadromuzda toplamda 15 kişi yer alır ve bu kişilerin her biri profesyonel kişilerdir. Sertifikası olan ve yeterlik belgesine sahip olan bu kişiler sayesinde konforlu bir şekilde taşınmanın keyfini sürebilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

 

Asansörlü taşımacılık hizmeti veren bir nakliye firması mı arıyorsunuz? Yüksek kata eşyamı taşınacak? O zaman hemen bize ulaşın ve gelip eşyalarınızı teslim alalım veya asansörlerimiz ile taşımacılık hizmetini en iyi şekilde sizlere verelim. Asansörlerimiz sayesinde eşyalarınız sorunsuz bir şekilde istediğiniz yere taşınacak ve zaman kaybı söz konusu olmayacaktır. Asansörlerimiz sağlam yapıya sahiptir ve etraf kapalıdır. Bu sebepten dolayı da eşyalarınızın herhangi bir problem ile karşılaşma riski sıfırdır. Siz de bize inanabilir ve eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz. Emanetinize sahip çıkarız ve sorunsuz bir şekilde bu işi tamamlarız.

Parça Eşya Taşımacılık

 

Firmamız için eşyanızın yoğun olması ya da birkaç parça olması önemli değildir. Çünkü araç filomuz geniştir ve ufak eşyalarınızı a istediğiniz yere kısa süre içerisinde taşırız. Parça eşya taşımacılık hizmeti veren bir firma arıyorsanız o firma biziz. Firmamız bütün hizmetleri müşterilerine vermeye çalışır. Sizde güvenebilir ve istediğiniz hizmeti bizden alabilirsiniz. Eşyalarımızı öncelikle paketleriniz ve daha sonra kutulara yerleştiririz. Çünkü paketleme işleminin de profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Firmamızda çalışan kişiler bu konuda uzman oldukları için paketleme işlemini de en güzel şekilde yaparlar. Sizde parça eşya taşıma hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz istediğiniz hizmeti bizden alabilirsiniz

 

Depolama Hizmeti

 

Evinizde duran fazla eşyalarınızdan sıkıldınız mı?  Bu eşyalar evinizi daraltıyorsa ve ileride ihtiyaç duyacaksanız eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın birçok deposu vardır ve aylık veya yıllık olacak şekilde bu depoları istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Depolara düzenli bir şekilde temizlik ve bakım yapılır. 7/24 saat çalışan ve izlenen kameralarımız mevcuttur. Güvenlik görevlimiz vardır ve siz de istediğiniz zaman gelip ziyaret edebilirsiniz. Ücretlerimiz son derece uygundur ve asla bütçenizi sarsmaz. Çünkü bizim için müşteri memnuniyeti her zaman 1. Sırada yer aldığı için uygun fiyattan hizmet vermeye gayret ediyoruz. Siz de bize ulaşabilir ve detaylı bilgi öğrenebilirsiniz.

istanbulcannakliyebanner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın