Üsküdar Ev Taşıma Firması

sehiricievdenevenakliyatfirmasisecmek

Her insan hayatının belirli dönemlerinde evden eve nakliyat işini yapmıştır. Evden eve nakliyat işlerinde bazı durumlar sizin için hüsran olabilir. Bu durum şüphesiz ki nakliyat işlemi sırasında eşyalara bir zarar gelmesidir. Sizin en kıymeti eşyalarınızın zarara uğradığını görmeniz büyük bir hayal kırıklığına sebep olur. Eşyalarınızı emanet ettiğiniz firmanın bundan dolayı iyi seçilmesi gerekir.

İyi bir firmayı seçebilmeniz için de firmaları iyice araştırmanız gerekir. Gerek çevrenizden edindiğiniz bilgilere gerek firmalar hakkındaki müşteri yorumlarına bakarak doğru bir sonuç elde edebilirsiniz. Müşteri yorumları firmalar hakkındaki en doğru bilgiyi verebilir. Çünkü daha önceden firmanın eşyaları taşırken eşyalar azar azar verip vermediğini görebilirsiniz.

Günümüzde büyük şehirlerde taşıma işlemi daha zordur. Özellikle İstanbul’da oldukça yoğun olan trafik sebebiyle nakliyat firmalarının işi daha zor haldedir. İstanbul’da taşımanın dezavantajları olduğu gibi avantajları da vardır. En büyük avantajı da şüphesiz ki oldukça fazla olan nakliyat firması seçeneğidir. İstanbul’un Üsküdar ilçesinde de fazlaca nakliyat şirketi bulabilirsiniz. En iyi nakliyat firmalarından biri de İstanbul Can Nakliyat’tır.  

İstanbul Can Nakliyat’ta en güvenli bir şekilde eşyalarınızın evden eve nakliyatı yapılır. Hem hızlı hem güvenilir bir nakliyat firması olan İstanbul Can Nakliyat, Üsküdar ilçesinde de yanınızda olacaktır. Bu sayede Üsküdar’da yaşıyorsanız içinizin rahat edebileceği bir nakliyat firması olduğunu söylemek mümkündür. Üsküdar ev taşıma firması denilince İstanbul Can Nakliyat, aklınızdaki seçeneklerin arasında olması gereken bir nakliyat şirketidir.

Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılır?

Seçtiğiniz güvenli nakliyat şirketi sizin için taşımacılık hizmetinin bilincine uygun nakliyat işlemini gerçekleştirecektir. Nakliyat şirketinizin amacı, taşınacak eşyalarınızın taşındığı yeni yere itibaren hizmet kalitesini yüksek tutmaktır. Bir nakliyat şirketinin temel hedefi müşteri memnuniyetinin yüksek olmasıdır.  

Bir nakliyat şirketiyle anlaştıktan sonra; belirttiğiniz evin eksper tarafından ücretsiz kontrolü yapılır. Yapıldıktan sonra ev planlaması, taşıma sırasında hangi malzemelerin daha fazla kullanılacağı, eşyalara göre kaç tane aracın gerektiği bir rapor haline getirilir. Belirtilen raporla birlikte nakliyat firmanız belirttiğiniz adrese göre uzman kadrosuyla yola çıkar. Eğer raporda nakliyat sırasında asansörün lazım olduğu belirtiliyorsa asansör kurulur. Asansör kurulmadan önce de asansörün güvenliği test edilir.  

Eşyalarınızı kendiniz değil anlaştığınız firmanız paketleyecekse eğer eşyalarınızın türüne göre paketleneceğinden şüpheniz olmasın. Burada dikkat etmeniz gereken nokta da değerli eşyalarınızı başına bir şey gelmemesi için yanınıza almanızdır. Elbette ki anlaştığınız firma çok özenle hazırlayacaktır ancak yine de gözünüzden bile sandığınız eşyalarınızı yanınıza almanızda fayda olduğunu söylemek mümkün.

Anlaştığınız nakliyat şirketiniz hava kabarcıklı naylonlar sayesinde eşyalarınızın güvenliğini en üst seviyede tutacaktır.  Hava kabarcıklı naylonlara sardıkları eşyalarınızı teker teker ve sırayla araçlarına taşırlar. Tüm eşyalarınız sırayla araca taşınıp yerleştirildikten sonra da eşyalarınızın son kontrolleri yapılır. Eşyalarınızın son kontrolleri yapıldıktan sonra da eşyalarınız yeni adresinize doğru yola çıkar.    

Yeni adrese gelindiğinde ise eşyalarınızın çokluğuna ve eğer apartman dairesine taşındıysanız evinizin bulunduğu kata göre klasik elde taşıma veya asansör yöntemleri belirlenir.  Taşıma yöntemi belirlendikten sora da eşyalarınız yeni evinize yerli ve düzenli bir şekilde taşınmaya başlanır. Eşyalarınız, evinizde yer alan her odaya tek tek ve ambalajlarından çıkartılarak yerleştirilir. Sıra sıra ve düzenli halde eşyalarınız istediğiniz şekilde yeni yerlerine yerleştirilir. Bütün taşıma ve yerleştirme işlemleri sizin gözünüzün önünde olduğu için eşyalarınızın nerede olacağına siz karar verebilirsiniz.

Bir evden eve nakliyat firması için en önemli olan nokta müşteri memnuniyetidir. Seçtiğiniz nakliyat şirketi sizin için işlerini en doğru ve en kaliteli bir şekilde yaparken size de bu hizmetin keyfini sürmek kalır.

Ev Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Yaptıkları iş dolayısıyla hiçbir nakliyat firmasına kötü diyemesek de bazı nakliyat firmalarının daha iyi olduğunu söylemek mümkündür. Bu firmalar güvenli taşıma noktalarında diğer firmalardan bir adım öteye geçerler. Bizler için de zaten en önemli olan nokta gözümüzden sakındığımız eşyalarımızın güvenliğidir. Eşyalarımızın kırılıp çizilmeyeceğinden, bozulmayacağından emin olmak bizi rahatlatır.  

İstanbul gibi büyük şehirlerde bir semtten bir semte taşınmak bir hayli zor olabilir. Çünkü şehrin gerçeklerinden biri de trafiktir. Trafik yüzünden eşya taşıma sırasında zamandan tasarruf edemeyebilirsiniz. Bu yüzden bulunduğunuz ilçeden bir nakliyat şirketiyle anlaşmanız gerekir. Ancak anlaştığınız nakliyat şirketinin işinde uzman olması büyük önem arz eder.

Üsküdar Ev ofis taşıma

Nakliyat şirketinin işinde uzman olduğunu anlamanız için iyice araştırma yapmanız gerekir. Bu bakımdan İstanbul Can Nakliyat ile anlaşmaya varabilirsiniz. İstanbul Can Nakliyatta bulunan asansörlü taşıma sistemiyle eşyalarınız daha güvenli bir şekilde yeni evinize çıkar. Zamandan tasarruf etmenizi de sağlayan asansör sitemi ile eşyalarınızın güvenliği açısından içinizde hiçbir kuşku kalmaz.

Gerek yeni bir ev satın almada gerek şehirlerarası ev değişikliğinde kullandığımız nakliyat şirketlerini seçerken çok dikkatli bir şekilde araştırma yapmamız gerekir. Çünkü anlaştığımız firmanın güvenilir olmaması durumunda eşyalarımız büyük hasarlarla karşı karşıya kalabilir.

 

Üsküdar Ev Taşıma Firması” te bir düşünce

  1. Hasan y. diyor ki:

    paketleme gayet güzel ve güvenli hiç bir zarar görmeden eşyalarım taşındı fiyat konusunda da yardımcı oldular gözünüz kapalı güvenebilirsiniz işinin ehli insanlar şiddetle tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın