Pendik Ev Taşıma Firması

Pendik Ev Taşıma Firması
Ev nakliyesi konusunda Pendik ev taşıma firması olarak bizden uzman hizmet alabilirsiniz. Sizler için evinizdeki tüm eşyaların analizini ücretsiz olarak yapıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetlerimiz ile tüm eşyalarınızın taşınacağı günü ve fiyat listesini belirtmekteyiz. Bu sayede siz de tüm adımları en başından takip edebilirsiniz. Evinizdeki eşyaların ne kadar çok olduğu ya da ne kadar az olduğu firmamızca önemli değildir. Bu nedenle tüm eşyalarınızı firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz. Üstelik, kaliteli ambalajlama sistemlerimiz sayesinde de ev eşyalarınıza ya da iş yeri eşyalarınıza hiçbir şekilde hasar gelmeden yeni adreslerine taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Pendik Ev Taşıma Firması Olarak Verdiğimiz Hizmetler
Pendik ev taşıma firması olarak sizlere uzman ekibimiz ve geniş araç filomuz ile hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler ise;
• İlk olarak adresinize kadar gelip, eşyalarınızı kontrol ederek sizlere nakliye fiyatı veriyoruz.
• Daha sonra tüm eşyalarınızı yırtılmaz ve kırılmaz koliler içine yerleştirip, araç içine taşıyoruz.
• Araçlarımızın içinde sabit raf sistemleri olduğu için eşyalarınız yol boyunca devrilmeden ve üst üste binmeden rahat bir şekilde taşınmış oluyor.
• Eğer paketleme hizmetini firmamızdan alırsanız, de montaj be kurulum hizmetleri de sağlamaktayız.
• Evinizde bulunan büyük dolaplar, televizyon ve diğer beyaz eşyalarınızı dikkatli bir şekilde söküp, yine düzgün ve kırılmayacak bir şekilde ambalajlıyoruz.
• Eğer eşyalarınız için sigorta isterseniz, tüm eşyalarınıza sigorta uyguluyoruz. Bu sayede varacağı noktaya daha güvenli bir şekilde varmış oluyor.
• Ayrıca araçlarımızı uydu takip sistemleri ile takip edebilirsiniz.
• Fazla gelen eşyalarınızı çöpe atmak yerine ya da ikinci el eşya satan yerlere ucuz fiyata satmak yerine depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Depolarımızda eşyalarınız güven içinde bekletilir. Ayrıca haşere, böcek ya da nem ve rutubet gibi olaylar da asla yaşanmaz.

Pendik ev taşıma şirketi

Asansörlü Pendik Ev Taşıma Firması
Pendik ev taşıma firması olarak sizlere asansörlü nakliye hizmeti sağlıyoruz. Evinizde bulunan piyano, büyük mobilyalar, dolaplar, beyaz eşyalar insan gücü ile değil, son sistem çalışan asansörler ile araç içine yerleştirilir. Bu sayede dar binalardan ve yüksek katlı binalardan eşya taşıması daha kolay ve daha pratik bir hal alır. Bunun yanında iş yeri ve ofis taşımacılığı için de asansörlü sistemlerimiz mevcuttur. En ağır ve hacim olarak en büyük olan eşyalarınız bile kolaylıkla araç içine yerleştirilir. Yine yeni eviniz için de aynı şekilde asansörlü yerleştirme sistemlerimiz mevcuttur. Eski usul taşımacılığı bir kenara bırakıp, teknolojik alt yapımızdan faydalanabilirsiniz.
Tüm bunların yanında taşıdığımız eşyalarınızın kurulumlarını ve yerleştirmelerini de firma olarak yapmaktayız. Eşyalarınız paketlerinden çıkartılarak, ev içine istediğiniz şekilde yerleştirilir. Bunun yanında sizler için marangozlarımız ile hizmet sağlıyoruz. Mobilya ve büyük dolaplarınız profesyonel kişilerce yeni evlerinize kurulumu yapılır.
Teknolojik cihazlarınız da tıpkı dolap ve diğer mobilyalarınız gibi uzman kişilerce evinize kurulur. Bu sayede bozulma ya da cihazlarda kırılma gibi bir sorun da yaşanmaz. Kombi kurulumları, televizyon kurulumları, çanak anten montajı ve ayarı gibi tüm cihazlarınızı en iyi şekilde kurup sizlere teslim etmekteyiz. Bunun yanında hizmetlerimiz en uygun fiyatlardan olup, hem şehirler arası taşımacılıklarda hem de şehir içi taşımacılıkta üstün kalite hizmetlerimiz mevcuttur. Siz de nakliye işlemlerinizi kendinize sorun etmeden firmamızdan hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz nakliye hizmetleri oldukça uygun fiyatlı olup, tüm eşyalarınız garanti kapsamında olacağı için bizden güvenle hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın