Sarıyer Ev taşıma firması

kadikoyevtasima10

Ev nakliyesi, oldukça zahmetli ve yorucu bir iştir. Özellikle şehirler arası nakliye gerekli ise burada pek çok detaya dikkat edilmesi gerekir. İşini en iyi şekilde yapan nakliye firmamız ile daha kolay ve zahmetsiz bir taşınma sürecine girebilirsiniz. Özellikle geniş araç filomuz sayesinde hızlı ve eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden nakliye gerçekleştiriyoruz. Tüm eşyalarınızı uzman kadromuz büyük bir öz veri içinde yeni evinize nakletmektedir. Bu sayede sizler hiç yorulmadan eşyalarınız büyük bir özen ve titizlik ile taşınmaktadır. Üstelik nakliye için de montaj ve kurulum hizmetleri de vermekteyiz. Mobilyalarınızın de montajını marangozlarımız ile yapmaktayız. Yine mobilya kurulumlarınız için de alanında uzman ekiplerimiz sizlere destek vermektedir. Sarıyer ev taşıma firması olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Sarıyer Paketleme Hizmeti

Ev taşımanın en yorucu yanı eşyaların paketlenip, ambalajlanmasıdır. Evlerinizdeki tüm eşyaları ekibimiz en iyi şekilde kolilere yerleştirip, ambalajlamaktadır. Eşyalarınız özel ambalajlama sistemleri sayesinde kırılmadan ve deforme olmadan gideceği noktaya güven içinde ulaştırılır. Mutfak eşyalarından, en büyük mobilyalara kadar tüm eşyalarınız yırtılmaz ve kırılmaz paketleme sistemlerimiz ile araç içlerine yerleştirir. Sarıyer ev taşıma firması olarak, hizmetlerimiz sadece tüm bunlarla da sınırlı değildir. Bunun yanında üzeri kapalı nakliye araçlarımız ile taşınmaktadır. Araçlarımızda bulunan raf sistemleri sayesinde hiçbir eşyanız kırılmadan ve ezilmeden yeni evinize güven içinde taşınmış olur. Siz sadece özel eşyalarınızı alıp, evden çıkabilirsiniz.

Sarıyer Sigortalı Ev Taşıma Firması

Sigorta sistemleri ile evlerinizdeki eşyalarınızı güven içinde taşımaktayız. İster şehirler arası olsun isterseniz de şehir içi nakliye için olsun firmamızdan sigortalı hizmet alabilirsiniz. Sizin değer verdiğiniz tüm eşyaları sigortalayarak, hızlı bir şekilde varacağı yeni eve güven içinde gönderilmektedir. Sizler için eşya sigortalama sistemleri ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede hiçbir eşyanıza taşıma ve  araç nakliyesi sırasında zarar gelmeyecektir. Olumsuz her hangi bir durumda ise eşyalarınıza gelebilecek tüm zararlar sigorta tarafından ödenir. Bu sayede her zaman daha avantajlı bir şekilde nakliye hizmeti almanız mümkün olacaktır. Sarıyer ev taşıma firması olarak, öz güven içinde sizlere hizmet vermenin gururunu taşımaktayız.

Sarıyer Asansörlü Ev Taşıma Firması

Sarıyer ev taşıma firması olarak sizlere ambalajlama hizmeti, sigortalı taşıma hizmeti ve asansörlü taşıma hizmeti vermekteyiz. Asansörlü taşıma, yüksek katta bulunan ve dar sokaklarda bulunan evler için son derece gerekli olan bir nakliye sistemidir. Eşyalarınız ilk olarak doğru ambalajlama sistemleri ile ambalajlaması yapılır. Daha sonra asansörler sayesinde araç içlerine kadar kolay bir şekilde indirilip, araçların içlerine yerleştirilir. Bu teknolojik sistem sayesinde insan gücüne de ihtiyaç duyulmaz. Nakliye süreleri ise nerede ise yarı yarıya indirilmiş olur ve zamandan tasarruf sağlanır. Eviniz kaçıncı katta olursa olsun asansörlü sistemler sayesinde tüm eşyalarınız büyük titizlik ve güven içinde araçlara yerleştirilir.

Sarıyer Ev Nakliyesi Ve Kurulum Hizmeti

Sizler için nakliye hizmetlerinin başından sonuna kadar tüm detayları ile hizmet vermekteyiz. Öncelikle evlerinize kadar gelip, ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek, fiyat hakkında bilgilenmenizi sağlıyoruz. Daha sonra ise tüm eşyalarınızı alanında eğitim almış personellerimiz ile paketliyoruz. De montajı biten ve paketlemesi biten eşyalarınızı  l arabalarımız ile ve asansörlü teknolojik sistemlerimiz ile araçların içine yerleştirip, sabitliyoruz. Yeni evinize geldiğimizde ise yine asansörlü sistemler ile eşyalarınızı taşıyoruz. Televizyon, bilgisayar, beyaz eşya, kombi ve diğer mobilyalarınızı ise istediğiniz şekilde kurulumlarını yaparak sizlere teslim ediyoruz. Fiyatlarımız ise oldukça uygun olup, bize 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.istanbulcannakliyebanner

Sarıyer Ev taşıma firması” te bir düşünce

  1. Hüseyin diyor ki:

    Taşınma işinin çok olduğu bu dönemde İstanbulcan nakliyat firması işin profesyonellere bırakılması gerektiğinin bir örneğidir,gerçekten çok profesyonel bir ekip ve işinin ehli insanlar tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın