Ev Taşıma Şirketleri

nakliyefiyatlari

Ev taşıma şirketleri kapsamında kurulduğumuz yıldan bu seneye kadar her zaman öncü bir firma olarak adlandırıldık. Taşıma şirketi kapsamında sizlere ihtiyacınız olduğunuz bütün hizmetleri sunuyoruz. Şirketimizde her zaman kaliteli ve uzman teknik bilgisi yeterli olan kişiler bulunduruyoruz. Bu sebepten dolayı da güvenli taşıma hizmetini sizlere veriyoruz. Uzun yıllardır müşteri memnuniyetini %100 sağladığımız ve müşterilerimizin her talebine doğru bir şekilde yanıt verdiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz ve bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Bizden beklediğiniz nakliyat hizmetini kalite standartları kapsamında siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Alanında uzman personellerimiz vardır ve her birine ayrı eğitim vermekteyiz. Senelerdir bu işi yapmamız ve bu sektörde yer edinmemiz deneyimli olduğumuzu gösterir. Her gün daha fazla çabalıyoruz ve kendimize daha fazla geliştirmek için uğraşıyoruz. Peki, hangi hizmetleri veriyoruz? İzniniz olursa sizlere bu konu hakkında da bilgi vermek istiyoruz. Ev taşıma şirketleri olarak asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat, evden eve nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı, eşya depolama ve aynı zamanda parça eşya taşıma hizmetlerini sağlamaktayız. Bize istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilir ve üst düzey hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizi seçtiğiniz ve bizden hizmet aldığınız için teşekkürlerimizi sunuyoruz

Evden Eve Nakliyat Şirketi

 

Evden eve nakliyat şirketimiz; kurumsallığı çok önem vermektedir ve aynı zamanda profesyonel bir şekilde hareket etmektedir. Şirketimizde bulunan araçlarımızın her biri model ve sağlam yapıdadır. Bu sebepten dolayı eşyaların zarar görme ihtimali yoktur. Peki, hizmet almanız için ne yapmanız gerekir? Şirketimizden hizmet almak istiyorsanız öncelikle iletişim numaramızdan bize ulaşın sağlamanız gerekmektedir. Daha sonra ise randevunuzu oluştururuz ve randevu  tarihinde adresinize geliriz. Karışıklık olmaması ve düzenli bir şekilde bu hizmeti verebilmek için randevu almanız şarttır. Randevu aldığınızda o gün herhangi bir aksama meydana gelmez. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Alanında uzman olan personellerimiz o gün geldiklerinde eşyalarınızı teker teker titizlik ile paketleme işlemini gerçekleştirir. Biliyorsunuz ki taşınma esnasında paketleme yapmak büyük önem taşır. Bu sebeple de paketlemeyi profesyonel kişilerin yapması daha doğru olmaktadır. Çünkü profesyonel olmayan ve bu işten anlamayan kişilerin paketleme yapması sonucunda eşyaların zarar görmesi ve kırılması kaçınılmaz olacaktır. Firmamız sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırdır. Sizde konforlu ve rahat bir şekilde taşınmak mı istiyorsunuz? O zaman firmamıza  ulaşım sağlamalısınız. Hiçbir şeye karışmadan firmamız sayesinde yeni evinize taşıyabilirsiniz. Sizin yapacağınız tek şey yeni evinize taşınan eşyaları yerleştirmek olacaktır. Bizlere güvenin ve profesyonel hizmeti gelin bizden uygun fiyata alın. Hafta içi hizmet sunduğumuz gibi hafta sonu da siz değerli müşterilerimize kesintisiz ve kusursuz hizmet sunmaya devam ediyoruz


Sigortalı Nakliyat Şirketi

Ev taşıma şirketleri olarak siz değerli ve kıymetli müşterilerimize sigortalı nakliyat hizmetini sunuyoruz. Peki, bu süreç nasıl ilerliyor? Eşyalarınızı taşımadan evvel anlaşma yaptığımız sigorta şirketlerine sigorta alıyoruz. Bunu yapmamızın amacı; eşyaların zarar görme ihtimaline karşı sizi korumaktır. Yani eşyalarınızı  sigortalattığınız zaman taşınma esnasında eşyalarınızda en ufak darbe bile meydana gelse şirketimiz bunu karşılamaktadır. Fakat eşyalar sigorta kapsamında değil ise ve eşyalar da bir sorun meydana geldiyse bu müşteriye ait olmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için sigortalı nakliyat hizmetini devreye soktuk. Sigortalı nakliyat ile kafanız rahat bir şekilde taşınabilirsiniz. Sizde bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevunuzu oluşturmak istiyorsanız iletişim numaramızdan hemen bize ulaşın.

Profesyonel Ve Kaliteli Hizmet Veren Ev Taşıma Şirketi

 

Ev taşıma şirketleri olarak amacımız müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve beklentilerinin üst düzeyinde onlara hizmet vermektir. Her zaman müşteri memnuniyetini önemseyen ve müşterilerinin eşyalarını kendi eşyalarıymış gibi benimseyen bir şirket olduk. Her zaman profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı yürüttük. Şirket olarak pek çok hizmeti aynı anda verebilmesi kapasitesine sahibiz. Kendimizi geliştirmek ve yenilemek için uğraş veriyoruz. Ekibimizde bulunan elemanlarımızın profesyonel ve uzman teknik bilgisinin yeterli olması için çabalıyoruz. Bunun için personellerimize düzenli bir şekilde eğitime gönderiyoruz ve onlara eğitim aldırıyoruz. Her birinin belgesi mutlaka bulunmaktadır ve bu işi bilen kişiler bünyemizde mevcuttur.

 Siz de evden eve nakliyat, ofis büro taşımacılığı, eşya depolama, parça eşya taşıma, şehir içi taşımacılık, şehir dışı taşımacılık gibi hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz bu hizmetler profesyoneldir ve aynı zamanda sizlere kaliteli hizmet imkânı uygun fiyata sağlarız. Sizde o ekonomik fiyata eşyalarınızın taşınmasını istiyorsanız hemen bize ulaşın. Eşyalarınızı istediğiniz kadar depolarımızda tutabiliriz. Depolarımız düzenli bir şekilde temizlenmek de ve eşyalarınız hijyenik şartlar altında depolara yerleştirilmektedir. Depolama fiyatlarımız eşyalarınızın kalacağı süreye göre belirlenmektedir. Yani haftalık aylık ve yıllık olarak sizlere bir fiyat çıkarırız. Fiyat konusunda hiçbir zaman şüpheye düşmeyin bize gelin bize eşyalarınızı emanet edin. Her türlü hizmetimizde sizlere yardımcı olmaya hazırız. Biliyorsunuz ki her nakliyat şirketinden düzgün bir şekilde hizmet almanız mümkün değildir. Firmamız son derece profesyonel bir ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çabalar. Sizde firmamızdan profesyonel kaliteli ve aynı zamanda uygun bir fiyata hizmet almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bir dolaşım sağlayabilirsiniz efendim. Sizlere hizmet vermek bizim için büyük onur dur.

istanbulcannakliyebanner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın