Ev Taşıma İşleminizde İstanbulcan Nakliye’yi Tercih Etmeniz için 5 Neden

istanbulcannakliye

Yeni bir şehirde yeni bir işe girdiniz, memleketinizde ailenize daha yakın olmak için taşınıyorsunuz veya belki de ailenizi büyütüyorsunuz ve daha büyük bir eve taşınmanız gerekiyor. Durumunuz ne olursa olsun, toplanmaya ve ev taşımaya hazırsınız, ancak işin kendi başınıza içinden çıkamayacak kadar büyük olabileceğini biliyorsunuz. İlk tepkiniz bilgisayarınızı ya da telefonunuzu kapmak ve arama motorunuza nakliye firmaları yazmak olacaktır. Seçim yapabileceğiniz hiç bitmeyen bir listeyle karşılaşana kadar her şey kolaydır. Ev taşıma işleminiz için bir nakliye firması seçimi aceleyle yapılmamalıdır.  Taşınmanıza yardımcı olması için bir nakliye firması ile anlaşırken araştırmanızı iyi yapmazsanız, bu size beklenenden çok daha pahalıya mal olabilir. Ev taşıma işleminizde saygın ve güvenilir İstanbulcan Nakliye’yi tercih etmek için ise sayısız nedeniniz vardır.

Sunulan Hizmet Türleri ve Ekstra Ücretler

Bir nakliye firması bulma yolculuğuna başladığınızda, beklentinizin ne içerdiğini ve nakliye firmasının özel gereksinimlerinizi karşılayan hizmetleri sağlayıp sağlamadığını gerçekten düşünmek önemlidir. Piyanolar veya antikalar gibi özel eşyalara sahip misiniz? Eşyalarınızı paketleme konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, hizmetleri paketleme hizmetlerini içeriyor mu, yoksa ek ücrete tabii mi? Nakliye firması, ev taşıma sırasında bir kenara ayırmanız gereken öğeler için depolama hizmetleri sağlıyor mu? İstanbulcan Nakliye tüm hizmetleri en uygun fiyata sunarak sizleri memnun etmekten gurur duyar. İhtiyaç duymanız halinde çok cüzi rakamlara paketleme hizmeti sağlar ve dilediğiniz eşyalarınızı depolarda saklar.

 

Ev Taşıma Öncesi Ücretsiz Nakliye Ücreti Hesaplanması

İyi bir nakliye şirketini nasıl bulacağınızı bilmeye çalışırken kilit bir nokta, ücretsiz bir şekilde ev taşıma fiyat tahmini yapıp yapmadıklarıdır. Hızlı bir çevrimiçi teklif veya telefonla verilen bir tahmin iyi bir başlangıç noktasıdır.  Böylece ev taşıma işleminiz sırasında ilk aldığınız fiyat teklifinden çok farklı bir ücret ödeme şokundan kaçınırsınız. Ev taşıma işleminizden önce iletişim kanallarından biri aracılığıyla İstanbulcan Nakliye’ye ulaşarak taşınma işleminiz için kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Güvenilir Nakliye Firmaları Nitelikli, Lisanslı ve Sigortalıdır

Ev taşıma hizmeti sunan bir şirketi ilk kez kullanmak korkutucu olabilir ve kendinizi nakliye firmaları denizinde kaybolmuş bulabilirsiniz. Yalnızca kalitesiyle farkını belli edenleri tercihleriniz arasına almak ve diğerlerini hiç düşünmemek gerekir. Bu noktada da nakliye firmasının deneyimleri ve güvenceleri size fikir verecektir. İstanbulcan Nakliye müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyması, eşyalarınızı güvenceli ve sigortalı olarak taşıması ile nakliye firmaları arasından sıyrılır.

Gerçek Müşterilerin Yorumları

Nakliye firması hakkında web sitesinden bilgi edinmek, kiminle çalışacağınız konusunda bir fikir verecektir, ancak asıl değerlendirme, gerçek müşterilerin incelemelerinden gelmektedir. Değerlendirmeyi düşündüğünüz ev taşıma firması ile deneyime sahip kişilerin müşteri yorumlarını okumak, nakliyecilerin işlerini nasıl yürüttükleri konusunda size büyük bir fikir verecektir. Nakliyatçılara doğrudan ulaşmak ve müşteri referansları almak, bir nakliye firması ile anlaşma sağlarken size daha iyi bir fikir verebilir. İstanbulcan Nakliye müşterilerin yorum ve değerlendirmelerini her zaman önemseyip, yapılan yorumlara da büyük bir şeffaflıkla daima yer vermektedir.

Sektördeki Deneyim Süresi

Şirketin taşıma ve depolama sektöründeki deneyim miktarı, sundukları hizmetlerin kalitesiyle doğrudan ilişkili olacaktır. Ev taşıma firmaları ile anlaşırken, değerli eşyalarınızın taşınması konusunda güvenebileceğiniz bir nakliye firması seçmeniz gerekir. Saygın bir sicile sahip olan işletmede on yıl veya daha fazla süreli deneyim başarılı bir seçim yapıp yapmamanızda etkin olacaktır.

Kendinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir ev taşıma firması bulma konusunda kafanız oldukça karışık olabilir. Sektörde çok sayıda nakliye firması bulunması da karar vermeyi iyice zorlaştırabilir. İstanbulcan Nakliye olarak ödün vermediğimiz hizmet kalitemiz, 39 yıldır nakliye sektöründe sürdürdüğümüz üstün kaliteli hizmetlerimiz, taşımacılıktaki deneyimlerimiz ile siz müşterimizi her zaman mutlu ve memnun etmekten gurur duymaktayız. Hemen bugün ev taşıma ihtiyacınız için firmamızla iletişime geçerek istek ve sorularınızı yöneltebilir, ortalama bir fiyat bilgisi alarak taşınma sürecinize daha sağlıklı hazırlanabilirsiniz.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

İstanbulcan Nakliye ile Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

 

 

Ev Taşıma İşleminizde İstanbulcan Nakliye’yi Tercih Etmeniz için 5 Neden” te bir düşünce

  1. Pingback: Kartal Ev Taşıma Firmaları | İndirimli Taşıma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın